shateiel adlı üyeden alıntı

Valla açık konuşayım haber sitelerinde spor sitelerinde fenerbahçeye küfürler aleyhinde konuşmalar artmış alınmayın ama yenince sesiniz çıkmaya başladı. Ama sözüm meclisten dışarı çoğu gs'linin sesi düzgün çıkmıyor bu hoş değil bence ben gs'de yenildiğinde fb'de yenildiğinde bir kere ağzımdan küfür çıkmamıştır. Neden çünkü bu milletimiz eğlendiren en popüler spor dalı karşı takıma küfretmişsiz şikeci ezik diye iftira atmışsın neye yarar. Biliyorum bundan sonraki maçta yendiğimizde onların hepsinin sesi kesilecek ya da yine küfür edicekler. Ha fb'de yok mu böyle taraftar? Çok! ama şimdi özeleştiri yapamam çünkü kanıma dokunan bir takım şike yapmış bile olsa en kötü takıma yenilmiş bile olsa sanki bunu taraftar yapmış gibi gelip bize küfretmeleri. Neyse içimi döktüm şimdiden sizi tebrik ederim bir 3 senede hep siz yenersiniz ömür billah böyle gidecek değil ya iyi oynayan takım kazanır bunun zaman kısıtlaması yok. Bu sene ligin içine zaten tff etti. Bari Türk takımları olarak gücümüzü kaybetmeyelim..

İyi eğlenceler :)

Çok haklısınız . Küfretmek en büyük acizliktir. Biz biz olalım yensekte yenilsekte takımlarımıza sahip çıkalım ayrıca karşı takıma küfür holiganlıktır. Caniliktir. Eğlendik kaliteliydi ve bitti. Basit teşekkür ederim :) Sanada