wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni bir güncelleme mi geldi?

15 Mesajlar 2.177 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Doxan9 Doxan9 Yok Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar günaydın. Google acaba yeni bir günceleme mi başlattı? Bi kaç sitemin info su ve ana sayfası dizinden silindi. Sizde sorun varmı?

wmaraci
reklam

Akelmoda Akelmoda Akel Moda Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek patron
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** P**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 3 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Bende Şuan Bir Şey Yok Bir önceki Güncellemede Geriledim Zaten

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Güncelleme yok içiniz rahat olabilir. Bazen bazı sitelerin indexleri görünmüyor bir kaç saatlik.

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Güncelleme yok içiniz rahat olabilir. Bazen bazı sitelerin indexleri görünmüyor bir kaç saatlik.

Umarım Dediğiniz gibidir..

wmaraci
wmaraci

SeoNet SeoNet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster, Seo, B.işlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
infosu silinen siteniz nedir

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Benim de aksine sıralamam değişmiş =) 2 sayfa bir den atlamışım

Kuva-i Kafsinkaf

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)

SeoNet adlı üyeden alıntı

infosu silinen siteniz nedir

mesela;
antikaesyalar.org

• Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

Doxan9 adlı üyeden alıntı

mesela;
antikaesyalar.org

Yok hocam sitede herhangi bir sıkıntı yok. Banlı olsa webmaster toolsta mesaj gelmez direk her şeyin gider infon yok olur. Sende oyle bır sıkıntı yok Webmaster de başka bir uyarı mesajın yoksa düzelir. Geçen ayın 12 de benim sitelerden 1 tanesi aynı sorunu yaşadı index ve info duruyor fakat tüm 1. sayfada olan en az 1000 kelimeler tüm herşey gitti. Web sitesi ismi ile bile çıkmaz oldu. webmasterde uyarı vardı. Tekrar düzenleyip istek gönderdim. 2-3 hafta diyor
Aşağıda talep isteğimin cevabı:
Http://www.xx xx.net/ için yeniden değerlendirme isteği13 Kasım 2014
Http://www.xx xxx.net/: Biz nasıl endeksi aşağıdaki site yeniden bir site sahibi bir istek aldık
Biz siteyi inceleriz. Biz bizim ihlal artık olduğunu bulursanız Webmaster Yönergeleri , biz sitenin dizine eklemeyi yeniden edeceğiz. Yeniden değerlendirme isteği için birkaç hafta izin verin. Biz tüm istekleri gözden yok, ama ne yazık ki her istek için ayrı ayrı cevap veremezsiniz.
Ben üzerine düştüm sizde aynısını yapın ve 1 gün sonra gelen cevap.
http://www.xx xxx.net/ için yeniden değerlendirme isteği: Manuel spam işlemi iptal edildi14 Kasım 2014
http://www.xxx xxx.net/ Sitesinin Sayın Web Yöneticisi,
Bir site sahibinin, http://www.xx xxx.net/ için gönderdiği yeniden değerlendirme isteğini işleme koyduk ve sitenize önceden uygulanan işlemleri kaldırdık. Sitenizi yeniden incelediğimizde kalite yönergelerimizle ilgili ihlallerin giderildiği anlaşılmıştır.
Sitenize uygulanmakta olan işlemleri görüntülemek için Web Yöneticisi Araçları'ndaki Manuel İşlemler sayfasını kullanabilirsiniz. Sitenizin durumuyla ilgili yapılan son güncellemelerin bu sayfada ve arama sonuçlarımızda görünmesi biraz zaman alabilir.

Eğer üzerine düşmez iseniz süre uzayıp gidiyor. Bir sürü webmaster seocu arkadaşlar iflah olmayacağını söylemesine rağmen ben uğraştım oldu.
Not: Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara bir faydası olur diye paylaştım

• Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam bu prosedürlerin hepsini biliyorum. Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim. WEebmaster tools tan herhangi bir uyarı gelmedi. Fakat Google a info:antikaesyalar.org yazınca site gözükmüyor. ayrıca site:antikaesyalar.org yazınca da ana sayfa gözükmüyor. Sanırım Sandbox a girdik.. Bakalım artık hayırlısı bir şekilde çözmeye çalışacağız...

SeoNet adlı üyeden alıntı

Yok hocam sitede herhangi bir sıkıntı yok. Banlı olsa webmaster toolsta mesaj gelmez direk her şeyin gider infon yok olur. Sende oyle bır sıkıntı yok Webmaster de başka bir uyarı mesajın yoksa düzelir. Geçen ayın 12 de benim sitelerden 1 tanesi aynı sorunu yaşadı index ve info duruyor fakat tüm 1. sayfada olan en az 1000 kelimeler tüm herşey gitti. Web sitesi ismi ile bile çıkmaz oldu. webmasterde uyarı vardı. Tekrar düzenleyip istek gönderdim. 2-3 hafta diyor
Aşağıda talep isteğimin cevabı:
Http://www.xx xx.net/ için yeniden değerlendirme isteği13 Kasım 2014
Http://www.xx xxx.net/: Biz nasıl endeksi aşağıdaki site yeniden bir site sahibi bir istek aldık
Biz siteyi inceleriz. Biz bizim ihlal artık olduğunu bulursanız Webmaster Yönergeleri , biz sitenin dizine eklemeyi yeniden edeceğiz. Yeniden değerlendirme isteği için birkaç hafta izin verin. Biz tüm istekleri gözden yok, ama ne yazık ki her istek için ayrı ayrı cevap veremezsiniz.
Ben üzerine düştüm sizde aynısını yapın ve 1 gün sonra gelen cevap.
http://www.xx xxx.net/ için yeniden değerlendirme isteği: Manuel spam işlemi iptal edildi14 Kasım 2014
http://www.xxx xxx.net/ Sitesinin Sayın Web Yöneticisi,
Bir site sahibinin, http://www.xx xxx.net/ için gönderdiği yeniden değerlendirme isteğini işleme koyduk ve sitenize önceden uygulanan işlemleri kaldırdık. Sitenizi yeniden incelediğimizde kalite yönergelerimizle ilgili ihlallerin giderildiği anlaşılmıştır.
Sitenize uygulanmakta olan işlemleri görüntülemek için Web Yöneticisi Araçları'ndaki Manuel İşlemler sayfasını kullanabilirsiniz. Sitenizin durumuyla ilgili yapılan son güncellemelerin bu sayfada ve arama sonuçlarımızda görünmesi biraz zaman alabilir.

Eğer üzerine düşmez iseniz süre uzayıp gidiyor. Bir sürü webmaster seocu arkadaşlar iflah olmayacağını söylemesine rağmen ben yapılabiliyor.
Not: Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara bir faydası olur diye paylaştım

• Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

Doxan9 adlı üyeden alıntı

Hocam bu prosedürlerin hepsini biliyorum. Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim. WEebmaster tools tan herhangi bir uyarı gelmedi. Fakat Google a info:antikaesyalar.org yazınca site gözükmüyor. ayrıca site:antikaesyalar.org yazınca da ana sayfa gözükmüyor. Sanırım Sandbox a girdik.. Bakalım artık hayırlısı bir şekilde çözmeye çalışacağız...

Gözüküyor Hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al