freelance iş ilanları

Google Adsense Tıklama Programı

27 Mesajlar 5.753 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Fakir Fakir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Emlakçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Siteler arası dakika farkı olacak mı yoksa tek bir süre aralığı mı konulacak sisteme ? Yani her 10 dakikada bir site mi gezilecek yoksa buna biraz daha doğallık katıp 3 dakika birinde 5 dakika ötekinde mi gezdireceksin/tıklatacaksın/inceleteceksin v.s, satın aldıracaksın :D ?

wmaraci
reklam

faydaliseyler faydaliseyler Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
kullanıcı şu kısımları kendi belirlesin istiyorum;

tıklanma sırası sende ise sırada kalma süresi,(yani sıra senin sitendeyse 10 dk. beklenip sonra açılmasını sağlayabilirsin.)
sitede kalma süresi,
reklamdaki sitede kalma süresi,

Ek Olarak: gezilen siteler bittiyse tekrar başa dönmeyecek program tarihi kaydedip bir sonraki gün başa dönecek, kredili sistem istemiyorum aylık olarak kullanım olacak.Her ziyaretde tıklanma olmayacak (opsiyonel olacak kullanıcı kendisi belirleyebilecek) bugün tıklandıysa 2 gün tıklanmayacak sadece hit verecek 3 günü tekrar tıklanacak random olacak yani.

Bu şekilde olursa bizi zengin etmez (kullanıcı sayısına bağlı) ama 50-100 TL fazladan kazanmanızı sağlar.

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Emlakçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herkes sitesinde min. 10 dakika bekletse ki herkes sitesinde geçirilen süreyi uzun tutmak ister. Seoya katkısı büyüktür. Rakiplere fark atmasını sağlar. Tüm seo planlarının asıl amacıda sitede kullanıcıyı uzun süre tutabilmektir zaten.

10 dakika benim sitemde 4-5 dakika da reklama tıkladığı sitede kalsa, yapar sana 15 dakika. 50 kişi girse 50x15/60=12.5 saat yapar. Bu kadar süre kimse bilgisayarını açık tutacağını zannetmiyorum.

• Üyelik 28.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Fakir adlı üyeden alıntı

Herkes sitesinde min. 10 dakika bekletse ki herkes sitesinde geçirilen süreyi uzun tutmak ister. Seoya katkısı büyüktür. Rakiplere fark atmasını sağlar. Tüm seo planlarının asıl amacıda sitede kullanıcıyı uzun süre tutabilmektir zaten.

10 dakika benim sitemde 4-5 dakika da reklama tıkladığı sitede kalsa, yapar sana 15 dakika. 50 kişi girse 50x15/60=12.5 saat yapar. Bu kadar süre kimse bilgisayarını açık tutacağını zannetmiyorum.

maksimum 10dk yaparız ve program zaten hit verdikten sonra en son hangi sitede kaldığını kaydetecek ve tekrar açtığında bir sonraki siteden devam edecek.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Emlakçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam kardeş. Kolay gelsin.

• Üyelik 28.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Fakir adlı üyeden alıntı

Tamam kardeş. Kolay gelsin.

Sağol sayende birkaç özellik ekledik.

Ek Olarak:

Fakir adlı üyeden alıntı

Birde kardeşim burda seni düzeltmek istiyorum çünkü birçok kişi okuyor ve takip ediyordur, seoya katkısının pek olacağını düşünmüyorum çünkü sitede kalma süresi googledan kelime arayarak siteye gelirse etkili olur ;) yoksa ben proxy kullanıp hergün yüzlerce tekil ip ile siteme hit kazandırıp sitemde kalma süresini uzun tutabilirim :)

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 6005
  • Beğeniler 3911 / 3916
  • Ticaret 6, (%100)
Forumda bu tarz etkinler yasak olduğu gibi bu tarz fikir alışverişi ve program paylaşım konuları da yasaktır.

Yaptığınız ise doğru bir şey değil. Google'ın parasını değil reklamverenlerin parasını haksız olarak almış (çalmış) olursunuz. Google ise bu konuda eli boş beklemiyor. Parayı alamadan hesabınız durdurulur.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al