miharbisukarak adlı üyeden alıntı

Diğer söylediğiniz şeylere kesinlikle katılıyorum. Peki eğer anlık hitim yüksekse ve dinamik bir sayfada siteye girenler işlem yapıyorsa. Google bunu göz önünde bulundurur mu? Mesela "omegle.com" Anlık ziyaretçi sayısı 30,000+ den fazla. Tabi bu rakam saatlere göre iniş çıkış gösteriyor.

Tek sayfalık dinamik bir internet sitesi 30,000+ fazla anlık ziyaretçisi var ve Google bunu pek önemsemeyecek mi yani?

omegle aldığı hitleri anahtar kelime üzerinden veya organik olarak arama motorlarından almıyor bence omegle bir marka oldu googlede veya diğer arama motorlarında omegle diye arama yapılmakta kameralı sohbet olarak arama yapıldığında sonuçlar içerisinde yer almıyor ama türkiyede yüksek girişler var tabi bir örnekti fakat gelen hitin nereden geldiği bence daha önemli her zaman organik ve arama motorlarından gelen hitler daha kaliteli olur diye düşünüyorum. çünkü arama motorunda bir anahtar kelime ile hit alabilrisiniz dolayısı ile o kelimeden gelen hitin yoğunluğuna göre sıralamanız değişir bu organik hit programlarıda aynı mantıkla çalışmaktadırlar

eğer firma sitesi iseniz fazla hite zaten ihtiyacınız yoktur diye düşünüyorum