wmaraci reklam
lidertakipci

Film siteleri için Site içi Optimizasyon ve Hitlendirme çalışması yapılır. BOL REFERANS!

10 Mesajlar 2.537 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Emrah Emrah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek WM
  • Konum Batman
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 299 / 20
  • Ticaret 107, (%100)

500+ Referans ile sizlerleyiz!

Günümüzün en yaygın hobilerinden olan Online film izleme / Film İndirme / Dizi izleme sitelerinize hit arttırma yöntemleri ve site içi optimizasyon ve Hitlendirme çalışması yapıyoruz.

6 senenin verdiği bilgi ve tecrübe ile sizlere hizmet veriyorum.

Konuların nasıl eklemesi gerektiğini, Google de üst sıralara nasıl çıkılacağını, en hit alan konuları, herşeyiyle sizlere detaylı olarak rapor ediyoruz.

Site içi optimizasyonda neler var?
(Site içi optimizasyon çalışması wordpress'i kaplar, hitlendirme çalışması tüm siteler içindir.

Wordpress içindir;

-Görsellerden hit alabilmeniz için ayarlar

-Videolardan hit alabilmeniz için ayarlar

-Etiketlerden hit alabilmeniz için ayarlar

-Resimlerin optimize edilmesi

-Hızlı index alabilmeniz için bir takım çalışmalar

-Seo ayarlarının yapılması

ve eksik görülen tüm ayarlar yapılır..

Fiyat 50 :tl dir.

Ödeme: Finansbank Enpara

Forum Dışı için mail adres; ***emrah=> hotmail.com.tr

Site adresinizi iletin, İnceleyip detaylı olarak dönüş yapalım.

####################

Evet arkadaşlar, biraz abarttık ama GERÇEK!

12 Gün 65K

Devamı: 30 günde 100k

Ve siteyi sattım.
http://www.***.net/yeni-site/981498-70k-film-sitesi-uygun-fiyata-satilik.html

######### YENİ REFERANS ########

#################

[COLOR=Red][SIZE=4]Eski sitesi olupda hitlendiremeyenler ve de Yeni Site Açacak Arkadaşlar Kesinlikle bu konudan yararlanmalı![/SIZE][/COLOR]

Konumuzdan çalışma yaptırana
70 TL Değerindeki Ozmovie V4 Film Teması Sadece 45 TL!

[COLOR=#ff0000]

[/COLOR]

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/SIZE]
Not: Lütfen Konuya yazmadan pm göndermeyin, karışıklık olabiliyor bu yüzdende takip edemiyorum.

NOT: Çalışmanın herhangibir garantisi ve iadesi yoktur. Sonuçta siteyi yöneten sizsiniz. Teşekkürler.

#################

Hizmet alan bazı arkadaşların Yorumları;

Martin adlı üyeden alıntı

Arkadaşa çalışma yaptırdım yavaş yavaş meyvelerini alıyorum arkadaşlar...

Eskiden açtığım konular 2 güne kadar bile zor index alırken şimdi hemen aramalarda yer alıyor...

Çok yakında sayaç görüntüsünü koyacağız inş :) Kesinlikle bu hizmeti herkese tavsiye ediyorum, hit ve index sorununuz varsa kesin çözüm ;)

Skip adlı üyeden alıntı

5 günde 2k

İşte çalışma sonucu. Harika bence herkese tavsiyemdir.

kerem2121 adlı üyeden alıntı

Merhabalar bu mesajımı emrah hocama bir borç bilerek yazıyorum. 1 aydan biraz fazla oldu sanırsam çalışma yaptıralı hocam çalışma bittiktin sonra verdiği rapordakilerin hepsini harfiyen uyguladım hitlerim 100 200 lerde gezerken şuan 1.5 k ya ulaştı ve hızla yükselmekteyim. Açtığım konular arama motorlarında sıraya dahi girmezken çalışmalardan sonra ve rapora göre konu açmamdan dolayı genllikle ilk 5 sayfada çıkıyorum bazı kelimelerde ilk sıraya oturdum. Hatta abartısız söylüyorum film izle kelimesinde birden baktım 6.sayfaya fırlamış site ki sitem film izle kelimesinde sıralamda yoktu dahi :D gaza gelip bazı hatalar yaptım kelimede geriledi :D sabırlı olmanızı ve raporu harfiyen uygulamanızı öneririm. Emrah hocam tşkler böyle düşük bir fiyata kapsamlı ve çok işe yarar bir çalışma yaptığınız için.

edoan adlı üyeden alıntı

Emrah arkadaşa film sitem için çalışma yaptırmıştım. ayın 7 sinde 5k olan site şuan 15 k larda nazar değmesin. teşekkürler.

Linker adlı üyeden alıntı

Yeni bir dizi sitesi açtım, henüz alexası bile n/a yazmakta o kadar yeni. NS'leri ayarlayalı 24 saat olmadı o kadar yeni... 20 konu çektim botla, anında index. Yok böyle çalışma:) bu adam bu işi biliyor dostum.

NetAlp adlı üyeden alıntı

Çalışmadan sonra sitemin durum aşağıda.
Teşekkürler.

masterthone adlı üyeden alıntı

çalışma yaptırmıştım arkadaşa. Sayesinde 10 günlük site 5 k oldu hosting dayanndıramıyorum hızla yükseliyor. BU ADAM BİR HARİKA DOSTUM!

http://www.***.net/1067390309-post566.html

y4sin7 adlı üyeden alıntı

60-70 hitli olan site çalışmadan sonra 2k oldu ve hızlı bi şekilde çıkıyor :)
http://prntscr.com/17h4p5
teşekkürler emrah hocam

rega adlı üyeden alıntı

25 Günde sitemi 25K ya çıkardı 0'dan teşekkürler emrah

doctor_cmptr adlı üyeden alıntı

emrah beyle çalışma yapılmış olup , yaptıgı yönlendirmeler sonucu çok kısa sürede sitenin hitleri katlanarak arttı..
Teşekkürler emrah bey....

marginal adlı üyeden alıntı

Emrah beyle sitem için çalışma yapmıştık işlerini halledip bana temiz anlaşılır bir rapor sundu, yapmam gerekenleri söylemesi ve benim onları takip ederek sitemi geliştirmemin sonuçları aşağıdadır.

Kendisine teşekkürler.

Coree adlı üyeden alıntı

Film sitesinde yükseliş = Emrah Film Sitesi Optimizasyonu :) Arkadaşla çalıştım dediklerini uygular uygulamaz hafta hafta yükselişin farkına vardım önce 500'den 1000'e 1000'den de 3500 e hatta bu arkadaş yüzünden vps değiştirmek zorunda kaldım :) bakalım daha ne kadar ilerleyeceğiz.

bahsi geçen ücreti layıkıyla hakeden bir arkadaştır.

AsiTurk adlı üyeden alıntı

İşin başarılı bir uzman kesinlikle bu işten anlıyor film sitesi açmayı düşünüyorsanız ilk önce arkadaşa danışın derim ben memnun kaldım yapmış olduğu çalışma sayesinde 50 k hit yaptım ve şimdi yeni bir proje için çalışmaya başlıyoruz.

İnanmayanlara Kanıt

Cronix adlı üyeden alıntı

Raporumu aldım çalışmalarıda gördüm gerçekten öyle baktım deyip bakmamış baştan aşağı analiz yapmış ve bana gerekli herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmış raporda teşekkür ederim.

ErdemTepe adlı üyeden alıntı

arkadaşın yaptıgı işten menmun kalmayan birisi varsa ben menmun kalmadım desin

Gerçekten 10 numara iş çıkarıyor ben bundan sonra hiç bir zaman başka kimse aramadan emrah kardeşimle iş yapacam

Gercekten tavsiye edilir arkadaş

barkod adlı üyeden alıntı

Emrah, hayırlı işler yaptığın çalışma gerçekten başarılıydı sitem yeni olmasına rağmen verdiği rapordaki uygulamaları ve kendi bildiğim teknikleri uygulayarak ilk 8 günde yakaladığım hit tablosu aşağıda;

Bayram yaklaştığı için hitler biraz düşüşe geçti ama bayramdan sonra yükseleceğine eminim.
Saat 21:36 hit 180 ben Emrah'a kefilim.
Hayırlı akşamlar

Lock53 adlı üyeden alıntı

Emrah arkadaşla çok işler yaptık tavsiye edebileceğim bir dostum :) Bu paketi kullanmıştık :) çok yararıda dokundu .

Felch adlı üyeden alıntı

Arkadaşın çalışmasının sonuçları ;

Herşey ortada

Ardis adlı üyeden alıntı

yanılmıyosam 15 ağustosta çalışma yaptırdık arkadaşa. sayaç resmini aşağıya ekliyorum varın gerisini siz yorumlayın :) ayrıca sayyac.com ve say.ac ne yazıkki eksik sayıyor. analitik raporlarına göre say.ac nerdeyse 5k hitin 1k kadar oranını saymıyor. sayyac.com ise analitik'e göre
sayyac.com 4900 ise
analitik o gün 5200'lerde

Buda 20 günlük müşterim;

FoxTr adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 20 gün önce sıfır domaine sıfırdan kurulan site 1k tekil hite ulaştı teşekkür ederim ve sonrası için tavsiyelerinizi bekliyorum

Arshavin adlı üyeden alıntı

Arkadaşa yaptırdığım çalışma sonuç vermeye başladı. Hemde gözle görülür şekilde. Teşekkürler.

beyaz70 adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile çalışmak için hiç beklemeyin bile size sunacağı raporu harfiyen uygulayın ve arkanıza yaslanıp sitenizin nasıl hit aldığını izleyin :)

berkayozalit adlı üyeden alıntı

Arkadaşa çok teşekkür edıyorum.İşinde başarılı bir arkadaş aldıgı paranın hakkını fazlasıyla verıyor.İşden ziyade bi çok soruma cevap verdi böyle degerli insan bulmak çok zor bu zamanda.Tekrar çok teşekkür edıyorum kardeşim.

webuydu adlı üyeden alıntı

Tek kelimeyle harika... Kesinlikle tavsiye ediyorum/ Bu arkadaşı sakın kaybetmeyin

Biyorum adlı üyeden alıntı

hacım bu konudan dolayı sana insan demiyorum biliyorsun hitlenme çalışmalar ilk gün ve 2. gün kendini belli etmeye devam ediyor. hitlerim %100 arttı. insallah devamında gelir

tolgaozp adlı üyeden alıntı

40 günlük sitemin hit grafiği.
Beraber çalışmalarımızın sonucu işte ortada.Tek yaptığım verdiği rapor doğrultusunda hareket etmek oldu.Teşekkür ederim GFB.

DexMorgaN adlı üyeden alıntı

evde boş boş oturuyordum. kafamda kendime ait bir site açma fikri vardı. arkadaşın konusuna rastgeldim. yazdıklarını okuyunca ve referanslarını görünce bir film sitesi açmaya karar verdim. 14 şubatta domain ve host aldım. 15 şubatta arkadaşla çalışmaya başladık. siteyi inceledi ve güzel bir rapor hazırladı. dediklerini aynen uyguladım ve sonuç ortada. acemiyim. yani webmasterlık nedir bilmem. arkadaş taktiği söyledi ben uyguladım. sadece arkadaşın dediği doğrultuda düzenli içerik ekledim 1 ay boyunca. yaptığım başka birşey yoktu. siteye backlink, sosyal link gibi çalışmalar yaptırmadım.

muhammed649 adlı üyeden alıntı

optimizasyondan önce 800-900 olan hitim bugün 2k yı bulmuş durumda teşekkür ederim arkadaşa

aykt36 adlı üyeden alıntı

İşini titizlikle ve başarılı yapan biri kendisi. Daha önce film sitesi aldım hitini sadece içerik girerek çok rahat artırmıştım gerçekten iyi yapıyor işini.

Ayksn adlı üyeden alıntı

anlaşma yapalı 2gün oldu gerçekten sitenin istatistikleri zıpladı. hit sayım çok arttı tavsiye ediyorum bu arkdaşı

ZiYaNKaR1982 adlı üyeden alıntı

1 adet alındı çok ilgilendi herşeyi kurdu teslim etti eline sağlık herşeyi uygulayacam bakalım neler olacak sonucu burada sizlerle paylaşacam.

muhammed649 adlı üyeden alıntı

rapor alındı.. gayet başarılı ve detaylı bir rapor göndermiş.. teşekkürler

beyaz70 adlı üyeden alıntı

Çalışma yaptırıldı raporu teslim etti arkadaş güzel bir çalışma oldu teşekkürler.

filmkolic adlı üyeden alıntı

Bir referansta benden arkadaş film siteleri konusunda bence bu forumda bir numaradır.(şahsi fikrim)herkese bu arkadaşla çalışmak nasip olur inşallah.

Coolforme adlı üyeden alıntı

arkadaş işini biliyor

20 günlük sitem 3k hite ulaştı bugün.
tavsiye ediyorum herkese

webveil adlı üyeden alıntı

optimizasyon yapılan 0 domain 4. gününde 1k hiti görmeyi başladı. 2. ay sonunda ise 7k hite ulaşmış duruma geldi. Arkadaşın verdiği tavsiyeler sayesinde artmaya devam ediyor gerçekten.

selim5051 adlı üyeden alıntı

Bu arkadaşı kaybetmeyin sakın.
İşini profesyonelce yapan ender insanlardan biri.
Size bana gönderdiği raporu gösteremem ama diyeceğim süper.
Eğer kelime kelime uygulanırsa kısa zamanda hit almanız kaçınılımaz.
Her şey için teşekkürler
(sırada 4 site daha var seni bekleyen)

StyLe06 adlı üyeden alıntı

Çalışmaya başlandı ve sıfır domain olmasına rağmen hızla indexler artıyor. İnşallah 1 aya kalmaz 2 3k olacak herkese öneririm.

yuri1907 adlı üyeden alıntı

bende raporu aldım.. Güzel ve yararlı olacak bir rapor sundu arkadaş teşekkür ederim

yuri1907 adlı üyeden alıntı

Arkadaşa tekrar teşekkür etmek istiyorum öncelikle, sitemin hiti 1 aydır 3k'larda idi, düşüşteydi.. Dediklerini uyguladıktan sonra eski hitlerim geri gelmeye başladı

sitemin hiti pazartesi itibariyle 5k

teşekkür ediyorum renkdaş
iyi çalışmalar..

BLoKe61 adlı üyeden alıntı

1 ay olmadan %25 hit artışı oldu sitemde çok teşekkür ediyorum tekrardan

Boranhor adlı üyeden alıntı

Sitemle ilgili analizleri ve raporu benim için gerçekten çok bilgilendirici oldu kendisine çok teşekkür ederim

sheeper adlı üyeden alıntı

Film sitem için raporu aldım, çok faydalı olacağa benziyor, gelişmeleri yine aktarırım. Teşekkürler!

Strik3r adlı üyeden alıntı

Çalışma yaptırıldı yeni siteye daha şimdide uçuyor.
Eline sağlık.

ALem adlı üyeden alıntı

İşini çok iyi yapan bir arkadaş tüm film sitesi sahiplerine tavsiye ederim.
Birsürü link ve backlink alacağınıza çok uygun fiyata bu hizmeti alın daha iyi

aerte adlı üyeden alıntı

arkadaşlar çalışıldı güzel detaylı bir anlatımla analiz etmiş. Teşekkür ediyorum kendisine

YusufAkyurt adlı üyeden alıntı

Çalışma Yaptırıldı Gayet İlgili bir Arkadaş

Tcpturk adlı üyeden alıntı

Çalışma Yaptırıldı Gayet İlgili Bir İnsan

burakgrs adlı üyeden alıntı

arkadaşa çalışma yaptırdım çok yardımsever birisi gerçekten ve çok yardımcı oluyor Allah razı olsun

_SecreT_ adlı üyeden alıntı

Film sitem için aldım hizmetini saolsun önerileri aldıgım gün %5 filan hitlerim aarttı gün geçtikçede artıyor

Strik3r adlı üyeden alıntı

Hitleri gittikçe artıyor 5. günde 144'e vurdu.
güzel hizmet

KadRi adlı üyeden alıntı

sitemin hitleri 200 civarıydı 1 aylık arkadasla çalışma sonrası şuan 2k civarı günlük tşk ediyorum kendisine işini çok çok iyi yapan biri

CoNaNx adlı üyeden alıntı

raporu teslim aldım gerçekten yararlı bilgiler var 2. günden hitlerimde yükseliş oldu.

Kadir adlı üyeden alıntı

sitemin hiti 200 felandı arkadasla çalıştıktan 1 ay sonra sitemin hiti şuan 2-3k arası dolaşıyor kelimelerde de ilk 8 sayfaya yerleştim saolsun arkadaş

P6G adlı üyeden alıntı

6 Gün Önce Acdigim Film Sitesine, GFB arkadasimizin verdigi Optimazyonunu Kullandim ve Sonuc Ortada (:

Arkadaslar; Herkeze Öneririyorum

CoNaNx adlı üyeden alıntı

Bende arkadaştan 3 gün önce hizmet aldım gerçekten sunduğu rapordaki adımları düzgün bir şekilde uygularsanız hit almanız kaçınılmaz.Kendiside çok yardımcı ve iyi birisi.Aşağıdada hitlerimin yükselişinin resmini koyuyorum.

Zebercet adlı üyeden alıntı

Site açmadan önce arkadaştan raporumu aldım. Çok detaylı güzel bir rapor sundu. Teşekkürler.

Diğer referanlara trader üzerinden ulaşabilirsiniz..
Hkalayci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mtutay mtutay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front End Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 24, (%100)
burdan olan ilk müşteriye indirim var mı :D

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek WM
  • Konum Batman
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 299 / 20
  • Ticaret 107, (%100)
pm gönderdim ;)

mtutay mtutay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Front End Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 24, (%100)
Çalışma için anlaşıldı, rapor bekleniyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek WM
  • Konum Batman
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 299 / 20
  • Ticaret 107, (%100)
hayırlı olsun hocam..

Ek Olarak: Konumuz günceldir.

Ek Olarak: çalışmalarımız sürüyor.

Ek Olarak: Değerli yorumunuz için teşekkürler..

Ek Olarak: Değerli yorumunuz için teşekkürler..

Ek Olarak:

Oyunpoint adlı üyeden alıntı

ben yaptırdım gayet memnunum tavsiye ederim...

Değerli yorumunuz için teşekkürler..
mtutay herox

kişi bu mesajı beğendi.

Hkalayci Hkalayci S.M.Mali Müşavir Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek S.M.Mali Müşavir
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 38 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
ben yaptırdım gayet memnunum tavsiye ederim...

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek WM
  • Konum Batman
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 299 / 20
  • Ticaret 107, (%100)
İş alimlarimiz devam ediyor.

temizer temizer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 4, (%75)
Hocam ogrenciyiz lndirim yapar mısın?
Emrah

kişi bu mesajı beğendi.

Teqnic Teqnic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek inşaat
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
selam hocam benımde bır sohbet sıte m var bı kaç ay once 1k ıdı sımdıkı kadar yuklenmıordumda sımdı hep özgün içerık grıorum ama nafıle aceba optımıze etsek düzelirmı gene

Selamün Aleyküm

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek WM
  • Konum Batman
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 299 / 20
  • Ticaret 107, (%100)

temizer adlı üyeden alıntı

Hocam ogrenciyiz lndirim yapar mısın?

mail üzerinden iletişim kurarsanız görüşebiliriz.

Teqnic adlı üyeden alıntı

selam hocam benımde bır sohbet sıte m var bı kaç ay once 1k ıdı sımdıkı kadar yuklenmıordumda sımdı hep özgün içerık grıorum ama nafıle aceba optımıze etsek düzelirmı gene

aslm
maalesef sadece film siteleri içindir hocam..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al