Malcolm X adlı üyeden alıntı

aynı türden hangi konuya destek vermişim? beni başkaları ilgilendirmez. ben yorumumu yaptım, faydalı bulmadığımı belirttim. benim gibi düşünmeyen elbette birçok insan olabilir. ama bu onların doğru olduğu anlamına gelmez. hangi seo kitabında programla yükselmekten bahsedilir? hangi seo otoritesi bunu önerir? matt cutts'un bu konudaki düşünceleri bellidir, koskoca google aynı ip'lerden girişi mi anlamayacak? benim kendi işime bakmadığımı nerden biliyorsunuz? benim sorduğum soruların da hiçbirisine cevap vermediniz.

koskoca google diyorsunuz iplerimi anlamayacak diyorsunuz

ben sze bir defa daha sistemimizi anlatıyorum

bir çok kullanıcı pc , sehir, ülkeleri farklı ve farklı yerlerden sitelere giriyor

bizim sistemimiz basit c# ile yazılmış ip lerle ping attırıp hit sağlayan sistem değildir,web tabanlı ülke,şehir ayrıştırmalı...içinde ****o,illegal olmayan bir ziyaretçi sitesidir... bu ping sstemlerinin inanılmaz zararı olduğunun farkındayız fakat...bizimki gerçek kişilerden oluşan bir dayanışma topluluğudur. Bu tür sitelerin google adwords reklamı yayınlanmadığınıda biliyorsunuzdur bizim reklamımız var bir çok kelimede google adwordste..... google'ı kandıramayız sadece sistemimiz değişik...ip değil tekrar söylüyorum ...