wmaraci reklam
lidertakipci

Oyun Sitesi Açmayı Düşünüyorum (Yardım)

30 Mesajlar 3.281 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)

Danci adlı üyeden alıntı

Hocam teşekkür ederim cevabınız için. Lakin şuan piyasada öyle garip isimler altında oyun siteleri açılmış ki hani düşüncem bu ismi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. İnsanların yabancı olmayacağı bir site olsun diye fikir almak istedim. Ancak sorularıma cevaptan çok herkes ismin tutmayacağından yana cevaplama yapmakta. Biraz daha bekleyeyim gelen cevaplar doğrultusunda ya açarım oyun sitesini yada domaini çöp kutusuna atarım. :)

neden çöp kutusuna atasınızki wp kur içine flash oyun temasıyla botu kur sonra çek baya oyun sonra adsense alın veya direkt siteyi satın bence böyle daha iyi olur :)

wmaraci
reklam

fenomeno fenomeno Herşey Yolunda ... Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WordPress Güvenlik , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)
hocam bana sorarsanız en rahatı flash oyun sitesi derim.
Fakat dersenizki benim 5-6 kişilik ekibim var o zaman smf veya vbulletin altyapılı bir forum kurun orada sadece belirli kullanıcı gruplarının oyun paylaşabileceği bir konseptle kurun.
Ama şuanda oyun blogu , oyun forumu gibi şeyler tutması için gerçekten emek lazım.

İyi Forumlar :)

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

fenomeno adlı üyeden alıntı

hocam bana sorarsanız en rahatı flash oyun sitesi derim.
Fakat dersenizki benim 5-6 kişilik ekibim var o zaman smf veya vbulletin altyapılı bir forum kurun orada sadece belirli kullanıcı gruplarının oyun paylaşabileceği bir konseptle kurun.
Ama şuanda oyun blogu , oyun forumu gibi şeyler tutması için gerçekten emek lazım.

İyi Forumlar :)

Cevap için öncelikle teşekkür ederim. Peki, hocam bu domain ismi iş görür mü? Flash oyun sitesi açma düşüncem var.

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam bence güzel durabilir yani hem kısa hem öz gibi geldi bana

wmaraci
wmaraci

SonicMaster SonicMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 5 / 103
  • Ticaret 3, (%100)
oyun formu acsan ekip toplayıp gerçekten güzel olur

ekipte olmak isterim :D

HuseyinKul HuseyinKul Juventus Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece Oyun kelimesine yükleneceksen bu senin şansını en fazla %00da bilmem kaç anca şansın olur. Yani sadece bir oyuna odaklanman tek başına isen eğer daha uygun olur.
Eğer bi ekibin varsa istediğin konuda özgün içerikle yükselebilirsin. Velhasıl tek başına oyun kelimesi ile birşey bekleme derim Sn. Google'Dan.

Takımda sana ihtiyacımız var Andrea.

• Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

Huseyin Kul adlı üyeden alıntı

Sadece Oyun kelimesine yükleneceksen bu senin şansını en fazla %00da bilmem kaç anca şansın olur. Yani sadece bir oyuna odaklanman tek başına isen eğer daha uygun olur.
Eğer bi ekibin varsa istediğin konuda özgün içerikle yükselebilirsin. Velhasıl tek başına oyun kelimesi ile birşey bekleme derim Sn. Google'Dan.

Öncelikle cevap için sizede teşekkür ederim. Ben bu isimle bir şeyler yapar mıyım düşüncesindeyim. Yoksa maddi ve manevi harcamalar yapmaya hazırım. Yani sadece bu ismin iş görür mü? Sorusu aklıma takılmış durumda.

HuseyinKul HuseyinKul Juventus Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

Danci adlı üyeden alıntı

Öncelikle cevap için sizede teşekkür ederim. Ben bu isimle bir şeyler yapar mıyım düşüncesindeyim. Yoksa maddi ve manevi harcamalar yapmaya hazırım. Yani sadece bu ismin iş görür mü? Sorusu aklıma takılmış durumda.

Tek başına birşey yapman çok zor. Çünkü bu işi 7/24 güncel tutan oyun siteleri var. Gerek Flash oyun olsun, gerek oyun inceleme ve yeni çıkacak oyunların makalelerini yazan siteler olsun çok yoğun Milyon Trafiğe sahip siteler var. Senin bu işte yükselmen için 7/24 güncel olman lazım ve sürekli siteyi güncellemek gerekiyor. Bunun yanında bir ekibin olması lazım.
Özetle tek başına oyun kelimesi ile birşey yapamazsın. Ama uzmanlığın olan bi dalda daha iyi bir iş yapabilirsin.

Takımda sana ihtiyacımız var Andrea.

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam bence şöyle birşey yapın bi youtube kanalıyla anlaşın çok yüksek abonesi ve izlenmesi olucak 20k 30k civarında kabul ederse eğer , sitenizi oyun inceleme sitesi yapın wordpress veya başka bir scriptle beraber her çekilen oyun incelemesini güncel olarak orada paylaşın ve bide site için sohbet bölümü yapınki misafirler sıkılmasın.
Bunları yaptıktan sonra eğer konsept tutarsa zaten gerisi kendiliğinden gelicektir.

Kolay Gelsin :)

• Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

fenomeno adlı üyeden alıntı

Hocam bence şöyle birşey yapın bi youtube kanalıyla anlaşın çok yüksek abonesi ve izlenmesi olucak 20k 30k civarında kabul ederse eğer , sitenizi oyun inceleme sitesi yapın wordpress veya başka bir scriptle beraber her çekilen oyun incelemesini güncel olarak orada paylaşın ve bide site için sohbet bölümü yapınki misafirler sıkılmasın.
Bunları yaptıktan sonra eğer konsept tutarsa zaten gerisi kendiliğinden gelicektir.

Kolay Gelsin :)

Şuan bir portal üzerinde çalışmalarımız var ancak bu yazılanların hepsini değerlendirip bir işe koyulacağım inşallah amacıma ulaşırım. Teşekkür ederim hocam cevap için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al