Merhabalar,

Konuyu nerede açacağını bilemediğim için burada açıyorum. Aslında niyetim kimseyi kötülemek veya suçlamak değil ama çevredeki arkadaşlardan da duyumlarıma göre bunu burada sorma gereğini hissettim.

Birkaç ay önce burada günlük hiti 3000+ olan sitemi satışa koymuştum. Ancak beklediğim fiyatlar gelmediği için satmaktan vazgeçtim. Ancak aradan çok kısa bir süre sonra sitem bazı kelimelerde ilk sıralardan 9-10. sayfalara geriledi. 2 hafta kadar süren bu durum düzeldi. Aradan 1 ay geçtikten sonra tekrar geriledi ve şu an son derece kötü durumda. Gelenler var tabi ama eskisini mumla aratıyor.

Merak ettiğim konu şu: Forumda siteleri baltalayacakkişiler bulunabilir mi? (bunu nasıl yaparlar bilmiyorum hatta teknik olarak mümkün mü onu da bilmiyorum ama içimi bu kurt kemirip duruyor. Çünkü arkadaşım siteyi satılığa çıkarma demişti, bu nedenle kendimi kötü hissediyorum. En azından içimi rahatlatmam lazım)

Burada ne forum yöneticilerini ne de kullanıcıları suçlamak değil niyetim. Sadece kendimi rahatlatmak istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.