Bykazekage adlı üyeden alıntı

Almak istediğini Alırsın Almak istemediğini almazsın Kardeş seni zorla gel bu makaleyi oku diyen biriside yok. Ukalalık yapma ! Öz Eleştirin içinde sağol bilmeyenler çok yeni site açmış nereden başlicanı bilmeyen insanda çok. Seoyla ilgili bildiklerimi anlatırım hatta ona makale atar tek tek hangi aşamalarını yapacağını da anlatırım ve yararını da görür ama seo kolay meslek değil saatlerini günlerini vermen lazım ve yıllarca edindiğin tecrübeyi ! ben film sitesinde başarılı olmak için 4 site kapatıp açtım. Ama sonunda sitemin hiti aylık 80K Herşey Çalışarak oluyor biri sana kapıyı gösterir sen yaparsın sana al yap demez emek gerekir.

Ben teşekkür ederekvbaşladım ukalalık ne demek? Burda herkes her yazdığınızı alkışlamak yere göge sığdırmamak zorunda mı? Şahsına kötü hiçbir suçlama yapmadan eleştirmek hakkımız değilmi? Seninde bu yazıyı yazarak egonu tatmin etmek istediğin, popülizm aradığın bu mesajınla belli oldu. Ben doğru olanı söyledim. Madem çok biliyorsunuz bu seoyu, seo nedir dışında farklı birşey anlatın. Kulaktan dolma seyleri defalarca koymayın zaten forumda 70 tane aynı içerik var. İçerik var o zaman yeni site açmışlar bilmiyor diye yukarıdaki anlatılanları bilen bu forumda 2bin kişi olsa yardım için konumu açmalılar. Neyse kardeş bu usluba sana slm dahi verilmez bu kadar yazı bile çok sana kafana göre yaz çiz kolay gele.