wmaraci reklam
lidertakipci

Themeforest kalitesinde temalar

8 Mesajlar 1.252 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)
Merak ediyorum acaba Türkiye'de ThemeForest kalitesinde temalar ne zaman üretilicek. Yani o çıtayı yakalayabilecek miyiz bir gün merak ediyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda arkadaşlar?

wmaraci
reklam

Ercincaglar Ercincaglar Master Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 826
  • Beğeniler 2 / 188
  • Ticaret 40, (%100)
Merhaba
Öncelikle şahsi görüşümü belirtmek isterim ki " bence bize çok uzak" diyebilirim bu konu hakkında. Yapan arkadaşların hakkını yemek doğru olmaz. Yapan 1-2 arkadaş var. Onlarda fiyatı yüksek tutuyor, ama değer mi orası kişiden kişiye değişir ama bence değer.

1-2 kod öğrendin diye coder oldun diye bir şey yok veya hazır temayı kod bilgin ile düzenleyip sonrada bunu kendi malınmış gibi piyasaya sunmak artık ne yazık ki çok kolay. Bu işin kalitesi çok ama çok düştü. Herkese yaptırılmaz.

zampanya zampanya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo & WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ü**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 33 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Bence aşılması gereken en büyük engel tasarımcı sadece tasarım yapıcak front-end kavramı sadece html css js backend cide kendi işini yapıcak bu sisteme geçebilirsek herkez uzmanlaşabilir.Ama Türkiye'de herşeyi biliceksin 1500 de maaş işine gelirse uygulanıyor hala.
aydmem

kişi bu mesajı beğendi.

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)
Türkiyeden de themeforesta tema yapan birçok kişi var. Yapılmıyor değil yani.

wmaraci
wmaraci

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

zampanya adlı üyeden alıntı

Bence aşılması gereken en büyük engel tasarımcı sadece tasarım yapıcak front-end kavramı sadece html css js backend cide kendi işini yapıcak bu sisteme geçebilirsek herkez uzmanlaşabilir.Ama Türkiye'de herşeyi biliceksin 1500 de maaş işine gelirse uygulanıyor hala.

Themeforest'te wordpress kategorisinde en çok satan ilk 5de 2 şahıs var yani konu tasarımı bilen yapsın kodlamayı bilen yapsın değil adamlar yapıyor :)

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
o değil de şöyle bir temaya denk geldim. kullanıp kullanmama konusunda kararsızım. ne bi baksanız ya? http://face.tarifdeposu.com/

ek olarak çok komik değil mi fsdffh

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

sosyaloyuncu sosyaloyuncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci,Web Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 13 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
zaten bir çok türk var themeforestta bahsettiğiniz kalitede tema yayınlayanlar... ama kasteddiğiniz şey forumdaki temaların o kaliteye gelmesiyse o biraz imkansız... simple game isimli flash oyun sitesi teması yaptık, arayüz tasarımından kodlamalarına kadar herşeyi kaliteli... üstüne dökümantasyon yazdım, destek forumu açtım satın alanlara her türlü yardımı sağladım... themeforestta temalar $45-$55 dolar arası e bizde bu kadar uğraştıktan sonra açılış için 50tl sonrasında 100tl den satmaya başladık temayı... ne oldu dersin :) ? her gelen 50tlden istedi, satın alan temayı günlerce ona özel düzenlemeler yapalım istedi... yani anlayacağın wmaracı,*** gibi forumlarda tema yapıp satarken tema kalitesi kendi kendine yükselmez... ben developerım 2 hafta uğraşacağıma 4 hafta da uğraşırım ortaya çok kaliteli şeyler çıkartırım ama karşılığını almıyorsam niye buna uğraşayım ?

Sonuç olarak tek temayla bıraktım buralarda çalışmayı şimdi yurtdışına çalışıyorum kafam rahat :)
mrshn

kişi bu mesajı beğendi.

Coder on the Road | https://twitter.com/coderontheroad

HakanBist HakanBist Yazık oluyor ülkeme. Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

technoesh adlı üyeden alıntı

Türkiyeden de themeforesta tema yapan birçok kişi var. Yapılmıyor değil yani.

Size katılıyorum zaten Türkiyeden themeforesta tema çıkıyor, Türkiyede yanlızca yaptığımız işe değer verilmiyor o kadar fakat gerçekten ten yetenekli kategorisinde çok arkadaşımız var.İlerleyen yıllarda da bu sayının artacağına inanıyorum.
mrshn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al