wmaraci reklam

Adsense tıklayalım

25 Mesajlar 3.048 Okunma
smmexpress

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1069
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

sen reklamın reklam oldugunu bıldıgın halde tıklarmısın ? hayır..bu gibi sitelere giren ziyaretciler reklam çok az tıklar..mesela adsene konulu bır blog da cıkan reklamların,adsense konusunda bılgı almaya gelmıs olan zıyaretcıler tarafından tıklamaması gıbı..bir diyet sıtesı gunde 100 tık alıyorsa, teknoloji sitesi 50 tık alır..

Teknolojiyle webmaster sitelerini karıştırmışız sanırım. Webmaster sitelerinde haklısın... Ben teknoloji dedim.

wmaraci
reklam

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
Şu Türkiye yide herşeyde kotulemeseniz olmaz yani arkadaş adamların sistemi bu yok sömürge ülkesi yok bilmem ne

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

Almina adlı üyeden alıntı

Teknolojiyle webmaster sitelerini karıştırmışız sanırım. Webmaster sitelerinde haklısın... Ben teknoloji dedim.

aralarında fark eden birsey yok arkadasım mantıksal olarak. ben sana adsense örnegı verdım blog olarak.webmaster sıtesını tanımlamadımki. burda anlatmak ıstedıgım farklıydı..anlayamamıssın..neyse burda teknolojı sıtelerını tartısacak degılım. ben burda yasantımdan ve tecrubelerımden ornek verdım. adsense kazancı ile ev ya da araba almak ıstıyorsanız beni dinleyin

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1069
  • Beğeniler 111 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

aralarında fark eden birsey yok arkadasım mantıksal olarak. ben sana adsense örnegı verdım blog olarak.webmaster sıtesını tanımlamadımki. burda anlatmak ıstedıgım farklıydı..anlayamamıssın..neyse burda teknolojı sıtelerını tartısacak degılım. ben burda yasantımdan ve tecrubelerımden ornek verdım. adsense kazancı ile ev ya da araba almak ıstıyorsanız beni dinleyin

Ben de tartışmak amaçlı yazmamıştım zaten ki neden tartışmaya yöneldik onu da anlamış değilim. Ben de tecrübelerimle yazdım... Her neyse, bundan başka yorum yapmıyorum.
zenko56

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

denizlikonser denizlikonser Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

rkorkmaz adlı üyeden alıntı

3 tiklamaya 36 lirayi kanitlasana allah askina

Kanıtladım mı Allah aşkına
okuyamazsan zoom yaparsın artık

Ek Olarak: arkadaşlar benim amacım zaten günde 1-2 lirayla zengin olmak falan değil boş durmamak .hatta benim siteme girin reklamlara tıklayın filan hiç değildi. artık adam gibi parayı büyük şirketler kazanıyor zaten. ama yukarıdaki resme bakınca çok büyük haksızlık olduğunu göstermekti. 3 tık 36 lira 41 tık 4 lira 2 tık 3 lira.

konu sömürgeciliğe kadar gitti. gerek yok bence bu kadar büyütmeye ama bu haksızlık adama koyuyor hepsi bu kadar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al