Selam Merhabalar öncelikle bizim şimdi köyde bir evimiz var kiraya vermiştik kiracı ev tuttu çıktı abonelik vs faturalarını ödeyip çıktı aboneligi kapattı ve evden çıktılar ondan sonra bi kaç ay geçti ben köye gittim ve bizim elektirik aboneliğini kendi adıma almaya tedaşa gittim ve orda bu aboneliği kendi adıma alıcam dedim iyi felan dediler tmm dediler borcu felan varmı dedim herhangi bir borcu yok dediler bende tamam ozaman dedim aboneliği kendi adıma aldım ve ordan gittim 2 3 gün sonra tedaştan gelip sayacımızı söktüler ve bu saat saten 50 yıllık bir saat bende sökün dedim söktükten sonra bi kaç gün sonra evimize kiracı aldık ve tedaşa gidip arkadaşa aboneliği devretmeye gidince ve bana 3 bin tl fatura çıkardılar bende ne yaptıysam ne ettiysem yok sen ödicek bilmem ne dediler en sonunda gidip tüketici heyetine dilekçe verip şikayette bulundum ve mecburen o faturayı ödedik ve evimize tekrar başka bi kiracıya verdik aboneligi vs hepsini kendi adına aldı şimdi bizim bu verdigimiz parayı nasıl alabiliriz sonuç ne olur sizce