freelance iş ilanları

MMO ile ilgili bir site

22 Mesajlar 2.214 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

Kerim Yaman adlı üyeden alıntı

Neden tutmasın ki mesela bir yazım; ..... Oyununda Bineğin Önemi yazıyı yazıcam. Kullanım alanlarını da küçük yazılarla ve fotoğraflarla süslenmiş olan videolarda göstericem.

Zor hocam. Yıllardır MMORPG oyunları oynarım. Hangi oyunu oynarsan oyna bir tane Codex sayfası oluyor. İtemler, takılar, upgrade hesaplama tabloları, drop rate yüzde hesaplamaları vs anlatılıyor. Videolarda ise sizin dediğiniz tarzda videolara rastlamak çok zor. Siz oyunu oynamadan toplama bilgilerle sunum yapacaksınız heralde. Youtube iyice araştırın derim. Emeğinize yazık olur boşuna.

wmaraci
reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Zor hocam. Yıllardır MMORPG oyunları oynarım. Hangi oyunu oynarsan oyna bir tane Codex sayfası oluyor. İtemler, takılar, upgrade hesaplama tabloları, drop rate yüzde hesaplamaları vs anlatılıyor. Videolarda ise sizin dediğiniz tarzda videolara rastlamak çok zor. Siz oyunu oynamadan toplama bilgilerle sunum yapacaksınız heralde. Youtube iyice araştırın derim. Emeğinize yazık olur boşuna.

Hayır oynadığım 4 oyun bulunuyor. 2 tane de daha önceden oynadığım var. Onlar hakkında düşünüyordum yani 6 tane oyun oluyor. Yeni oyunları da tanıtacağım bir bölüm de olacak. Orası için inceleme video yapabilirim.

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam hevesinizi kırmak gibi olmasın ama videoları yazı ve resimlerden oluşturursanız izleneceğini sanmam arkadaşların dediği gibi bir anlatım yapın komik davranın izleyiciniz artacaktır.Bilimsel olarak anlatırsanız fazla izleyiciniz olmaz örnek olarak 2 yıl önce yüklediğim 1 saatlik bilimsel harita yapma videosu 22 bin izlenim almış ben bunu mizah ile anlatsaydım bu sayı iki katına çıkar ve vakit yarısına inerdi.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

xrople adlı üyeden alıntı

Hocam hevesinizi kırmak gibi olmasın ama videoları yazı ve resimlerden oluşturursanız izleneceğini sanmam arkadaşların dediği gibi bir anlatım yapın komik davranın izleyiciniz artacaktır.Bilimsel olarak anlatırsanız fazla izleyiciniz olmaz örnek olarak 2 yıl önce yüklediğim 1 saatlik bilimsel harita yapma videosu 22 bin izlenim almış ben bunu mizah ile anlatsaydım bu sayı iki katına çıkar ve vakit yarısına inerdi.

Hayır ilk videom çok güzel ilgi gördü. En çok oyuncusu olan 10 MMO oyunu adlı videom facebookta 124 bin izlenme aldı ve sadece 3 gün oldu. Ayrıca video 12bin beğeni ve 5 bin paylaşıma ulaştı. Arkadaş sayım 4100 hepsi mmo oyuncusu.
xrople

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

Hayır ilk videom çok güzel ilgi gördü. En çok oyuncusu olan 10 MMO oyunu adlı videom facebookta 124 bin izlenme aldı ve sadece 3 gün oldu. Ayrıca video 12bin beğeni ve 5 bin paylaşıma ulaştı. Arkadaş sayım 4100 hepsi mmo oyuncusu.

şu videonun linkini alabilirmiyim? bu arada benimde özellikle league of legends + diğer oyunlarla ilgili bir projem var, şahsen işe girişmeden önce rakipleri inceledim yetersiz, birbirlerinin aynı ve yabancılardan beslendiğini gördüm. eğer gerçekten türk oyunculara ''Değişik'' video ve haberler sunabileceksen tabikide tutar.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

elegan adlı üyeden alıntı

şu videonun linkini alabilirmiyim? bu arada benimde özellikle league of legends + diğer oyunlarla ilgili bir projem var, şahsen işe girişmeden önce rakipleri inceledim yetersiz, birbirlerinin aynı ve yabancılardan beslendiğini gördüm. eğer gerçekten türk oyunculara ''Değişik'' video ve haberler sunabileceksen tabikide tutar.

Ayrıca sadece video arkadaşlarımın arkadaşları görebilir diye kayıtlı isim işi çok sıkıntılı 2 gündür bulamadım.

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

Ayrıca sadece video arkadaşlarımın arkadaşları görebilir diye kayıtlı isim işi çok sıkıntılı 2 gündür bulamadım.

bende öyle düşünmüştüm zaten, o tür bir video o kitleye ulaşamaz:)

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

bende öyle düşünmüştüm zaten, o tür bir video o kitleye ulaşamaz:)

Nasıl yani?

• Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)

3 günlük videonun 2 günde bulunaması vs vs neyse umarım başarılır olursun

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

3 günlük videonun 2 günde bulunaması vs vs neyse umarım başarılır olursun

Site için isimden bahsetmiştim amacınız nedir?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al