wmaraci reklam
lidertakipci

BedavaReklamSitesi.com | Yepyeni PageRank Sistemli Bedava Reklam Değişim Ağı

37 Mesajlar 4.167 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cani23 cani23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

stendor adlı üyeden alıntı

lakin pr sistemi oluşturmuşsunuz bence normal üyelerde banner koyabilmeli. pr1 site sahibinin wip üye olup özel banner koyması saçma gelmez mi? bu arada vip üye fiyatı nedir :)=

Öncelikle pr sistemi ile vip üyeliği nasıl bağladınız, pr1 site sahibinin neden özel banner eklemesi size saçma geldi ?
İkincisi tüm sistemi ücretsiz şekilde sunarsak bizim kazancımız ne olacak, sunucu parasını vs. nasıl çıkartacağız ?
Son olarak vip üye fiyatını merak ediyorsanız siteye girip bakabilirsiniz. Daha siteye bile girmeden burada konuyu kötülemek amacıyla yorum yapıyorsunuz.

wmaraci
reklam

stendor stendor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

cani23 adlı üyeden alıntı

Amacınız konuyu baltalamaksa önce onu belirtin, ben size yine açıklamayı yaparım.

Öncelikle pr sistemi ile vip üyeliği nasıl bağladınız, pr1 site sahibinin neden özel banner eklemesi size saçma geldi ?

İkincisi tüm sistemi ücretsiz şekilde sunarsak bizim kazancımız ne olacak, sunucu parasını vs. nasıl çıkartacağız ?

Son olarak vip üye fiyatını merak ediyorsanız siteye girip bakabilirsiniz. Daha siteye bile girmeden burada konuyu kötülemek amacıyla yorum yapıyorsunuz.

hocam ben siteye zaten üyeyim ve 3 ay kadar kulllandım. stenddor.blogspot.com kontrol edebilirsiniz. benim kullandığım zaman vipdir prdir şudur budur yoktu. ondan soruyorum!.

• Üyelik 28.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

hocam ben siteye zaten üyeyim ve 3 ay kadar kulllandım. stenddor.blogspot.com kontrol edebilirsiniz. benim kullandığım zaman vipdir prdir şudur budur yoktu. ondan soruyorum!.

Sistemimiz yaklaşık 2,5 aydır hizmet vermekte. Sanırım başka bir sistem ile karıştırıyorsunuz. Benim anlamadığım nokta o kadar emek verdiğimiz bir iş için saçma kelimesini kullanıp nedenini açıklamamanız. PR1 site sahibi banner reklamını ekler ve fiyatı gayet uygun.

stendor stendor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 6 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

cani23 adlı üyeden alıntı

Sistemimiz yaklaşık 2,5 aydır hizmet vermekte. Sanırım başka bir sistem ile karıştırıyorsunuz. Benim anlamadığım nokta o kadar emek verdiğimiz bir iş için saçma kelimesini kullanıp nedenini açıklamamanız. PR1 site sahibi banner reklamını ekler ki fiyatı gayet uygun.

koddostu reklam ile karıştırmışım hocam. girip sisteminizi kullanıcam gerekirse vip üyelik alıcam amacım konu baltalamak değildi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

koddostu reklam ile karıştırmışım hocam. girip sisteminizi kullanıcam gerekirse vip üyelik alıcam amacım konu baltalamak değildi.

Doğrudur hocam sorun değil, iyi çalışmalar.

ErtuqruL34 ErtuqruL34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 27 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Gayet başarılı bir çalışma tebrikler, ayrıca bu konuyu da ekledim sayfama http://www.merakettiklerim.info/2014/12/yepyeni-pagerank-sistemli-bedava-reklam.html

• Üyelik 28.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

ErtuqruL34 adlı üyeden alıntı

Gayet başarılı bir çalışma tebrikler, ayrıca bu konuyu da ekledim sayfama http://www.merakettiklerim.info/2014/12/yepyeni-pagerank-sistemli-bedava-reklam.html

Çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al