wmaraci reklam
lidertakipci

Ya Sabır Nerede bu hit wp

33 Mesajlar 3.849 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Korhaydut Korhaydut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek kaynakcı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

Archer adlı üyeden alıntı

Bizim de bir film sitesi serüvenimiz oldu.

Hiç bir seo çalışması, backlink çalışması yapmadan günlük 85.000 'de bıraktık film sitesini. (Şunu iddia edebilirim 1 yıl sonra Türkiye'nin en büyük film sitesi olabilirdik.)
SEO olarak sadece blog.site.com oldu. Buraya özgün yazılarak girerek filmlere link verdik.

Kısaca notlar düşeyim.

- Filmleri genelde VK üzerinden yayınlıyorduk.
- Güncel içerik girişinin kilit nokta olduğunu düşünüyorum. Günde ortalama 20 film giriyorduk. (Eski filmleri de sitede yer almasını sağladık)
- Hiç bir sosyal ortamda paylaşmadık. Kapanmasına yakın bir facebook grubu kurduk.
- Film tanıtım yazıları hiçbirini özgün yazmadık.
- All in one seo eklentisini düzgün kullandık.
- Keremiya temasını düzenleyerek tekrar kullandık.
- Yurtdışı kaynaklı bir hosting kullandık.

2 bin euro gibi bir rakam kazandık gelen telif hakları bilgilerinden sıkıldık ve sitenin fişini çektik.

Yukarıda da belirttiğim gibi kilit nokta sürekli ve düzenli içerik girişi ve kullandığımız hosting servisi (ip class muhabbeti) olduğunu düşünüyorum.

hocam benımkıde fransa lokasyonlu class ip vps linux server de kurulu all in one seo bendede var ama düzgün kullandık ı açarsanız hemen ayarlarım

can sıkıntısı işte
wmaraci
reklam

Top90da Top90da WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 49 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
http://www.alexa.com/siteinfo/filmexpresi.com

iyide 12.000000 lardasın daha 450 binlere düşür bak bakalım hit nasıl artıyor. Günde 10 paylaşım yetmezki

$ Hit alan bir siteniz mi var dolar bazında para kazanın $

https://popcash.net/register/63254

• Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek kaynakcı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

Top90da adlı üyeden alıntı

http://www.alexa.com/siteinfo/filmexpresi.com

iyide 12.000000 lardasın daha 450 binlere düşür bak bakalım hit nasıl artıyor. Günde 10 paylaşım yetmezki

evet hocam dünya sırası 1,221,782 gunde 4 yada 5 film yukluyorum yeterlı degılmı

can sıkıntısı işte

hdfilmx hdfilmx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 120 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
bende 7 ay falan oldu açalı halim kötü diyordum fena değil o zaman. www.hdfilmx.com hafta içi 3bin haftasonu 4-5 bin civarı hiti var.

Sizin için isterseniz birşeyler deneyebilirim. Olumlu olursa güzel olursa hak ettiğim ücreti siz belirler ödemenizi yaparsınız. Bu işlerde kesinlik yoktur hiç bir zaman aldanmamak gerek.

hdfilmx.com
wmaraci
wmaraci

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)
Her şeyin temeli özgünlüktür. Özgün makaleler girin. Seo uyumlu olmasına dikkat edin. Birçok seo uzmanıyım diye gezinenler, zamanla siteyi mahvettiklerinin kendileri bile farkında değiller. Mutlaka ama mutlaka seo uyumlu, %100 özgün yazılarla besleyin. Göreceksinizki hak ettiğiniz yerdesiniz..
Korhaydut

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 120 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
Alexa da kısa sürede iyi seviyelere getirmek içinde faydası olabilir yapacağım şeylerin. Kaybetcek bişi yok deneyeceğiz bakacağız. Herkesten farklı olarak ben önce iş sonra ücret diyenlerdenim.

Ek Olarak:

C-Uruc adlı üyeden alıntı

Her şeyin temeli özgünlüktür. Özgün makaleler girin. Seo uyumlu olmasına dikkat edin. Birçok seo uzmanıyım diye gezinenler, zamanla siteyi mahvettiklerinin kendileri bile farkında değiller. Mutlaka ama mutlaka seo uyumlu, %100 özgün yazılarla besleyin. Göreceksinizki hak ettiğiniz yerdesiniz..

Bence bu tamamen boş beleş bilgi herkes tutturmuş özgünlük v.s şöyle düşün. Senin siten var özgün yazıyorsun ben takip ediyorum yazıyı yayınladığın anda alıp kendi sitemde paylaşıp senden önce index aldırtıyorum diyelim o zaman senmi yazmış olursun benmi. Yapıyorum demiyorum yanlış olmasın.

hdfilmx.com

Top90da Top90da WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 49 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tasarımdan 1000 tane site vardır o bile seoyu birebir etkiliyor siteyi özelliştir bak nasıl değişiyor gidişat. Birkere yorum almıyorsun belliki o bile etkiliyor.

Google webmasteri kullanıyormusun ?

$ Hit alan bir siteniz mi var dolar bazında para kazanın $

https://popcash.net/register/63254

UrcBilisim UrcBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 199 / 130
  • Ticaret 61, (%95)

hdfilmx adlı üyeden alıntı

Alexa da kısa sürede iyi seviyelere getirmek içinde faydası olabilir yapacağım şeylerin. Kaybetcek bişi yok deneyeceğiz bakacağız. Herkesten farklı olarak ben önce iş sonra ücret diyenlerdenim.

Ek Olarak:

Bence bu tamamen boş beleş bilgi herkes tutturmuş özgünlük v.s şöyle düşün. Senin siten var özgün yazıyorsun ben takip ediyorum yazıyı yayınladığın anda alıp kendi sitemde paylaşıp senden önce index aldırtıyorum diyelim o zaman senmi yazmış olursun benmi. Yapıyorum demiyorum yanlış olmasın.

boş mu? komiksin hocam valla komiksin:D ben yoga haraketleri, hattavonuda geç yemin ederim türkçe sitede özgün yazı ve resimlerle iphone 6 direk aramasında onlarca hit aldığımı bilirim hemde yabancı hit. Ne demek boş biraz düşünerek konuşun. Çalma konusuna gelince orada haklısın ama tamamen boş demeniz çok amatörce.. Şuan adam gibi bir takım sitelere yazdığım çok önemli aramalardaki makaleler ilk sıralarda siteninde etkisi elbette büyük. Ve adamlar çatır çatır hit alıyor!

• Üyelik 17.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek kaynakcı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Özgünlüğe bende katılıyorum google son güncellemeden sonra bu işi sıkı tutuyo

can sıkıntısı işte

• Üyelik 21.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 120 / 57
  • Ticaret 8, (%100)

C-Uruc adlı üyeden alıntı

boş mu? komiksin hocam valla komiksin:D ben yoga haraketleri, hattavonuda geç yemin ederim türkçe sitede özgün yazı ve resimlerle iphone 6 direk aramasında onlarca hit aldığımı bilirim hemde yabancı hit. Ne demek boş biraz düşünerek konuşun. Çalma konusuna gelince orada haklısın ama tamamen boş demeniz çok amatörce.. Şuan adam gibi bir takım sitelere yazdığım çok önemli aramalardaki makaleler ilk sıralarda siteninde etkisi elbette büyük. Ve adamlar çatır çatır hit alıyor!

yoga haraketleri aramsında kacıncı sıradasın ve site bilgisi nedir?

Ek Olarak: cevap bekliyorum :)

hdfilmx.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al