wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce bu domainler para edermi?

7 Mesajlar 884 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Daryl Daryl Full-Stack Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 43 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
spordan.net
tumhaber.net
izledikce.org

PHP • HTML • CSS • JAVASCRIPT • WORDPRESS İşleriniz Yapılır [ Uygun Fiyat + 9 Yıllık Tecrübe ]
wmaraci
reklam

kalemdir kalemdir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 106 / 70
  • Ticaret 1, (%100)
ben 2. sini beğendim.

diğerleri direk satışta pek para etmez bence.

---

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Sonuç olarak domain alım satım işinde, bu alan adlarını proje yapacak birisi ile karşılaşırsanız belki 100-200 ya da daha fazla eder. Ancak Türkçe alan adları, ingilizce alan adları gibi değil. Bu nedenle; şu kadar eder, bu kadar eder diyemeyiz. Zaten alacak olan kişide proje için aldığını söylemez (Not: Hiç web tasarımdan anlamıyorsa, söyleyebilir. Ancak böyle adam bulmak zor. Benim gibi saflar hariç ;) ).

Alan adlarını belirterek, bu tür konular açmanız iyidir. Belki, ilgilenen hazır bir projesini taşımak veya kafasında oluşturduğu bir proje için alan adı arayanlar denk gelebilir. Doğrudan elden çıkarmak istiyorsanız, forumlarda açık arttırma da düşünebilirsiniz.

Fakat, ben sizin yerinizde olsaydım. Bunlara hosting açıp, 100'er maddeyi 6 ayda girer ve alan adının kalan 6 ayında ise forumlarda satışa çıkarırdım ;), kolay gelsin.
Daryl

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Sonuç olarak domain alım satım işinde, bu alan adlarını proje yapacak birisi ile karşılaşırsanız belki 100-200 ya da daha fazla eder. Ancak Türkçe alan adları, ingilizce alan adları gibi değil. Bu nedenle; şu kadar eder, bu kadar eder diyemeyiz. Zaten alacak olan kişide proje için aldığını söylemez (Not: Hiç web tasarımdan anlamıyorsa, söyleyebilir. Ancak böyle adam bulmak zor. Benim gibi saflar hariç ;) ).

Alan adlarını belirterek, bu tür konular açmanız iyidir. Belki, ilgilenen hazır bir projesini taşımak veya kafasında oluşturduğu bir proje için alan adı arayanlar denk gelebilir. Doğrudan elden çıkarmak istiyorsanız, forumlarda açık arttırma da düşünebilirsiniz.

Fakat, ben sizin yerinizde olsaydım. Bunlara hosting açıp, 100'er maddeyi 6 ayda girer ve alan adının kalan 6 ayında ise forumlarda satışa çıkarırdım ;), kolay gelsin.

hocam her kese aynı mesajımı atıyorsunuz :)
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

hocam her kese aynı mesajımı atıyorsunuz :)

Topu, topu buraya ve yeni mesajlarda gördüğüm diğer kişiye aynı mesajı attım. Çünkü benzer sorulardı. Alllah'a şükür otomatiğe bağlamadım. Hepsi, yılların ürünü. Teessüf ediyorum.

Durgun sular derin akar.

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Topu, topu buraya ve yeni mesajlarda gördüğüm diğer kişiye aynı mesajı attım. Çünkü benzer sorulardı. Alllah'a şükür otomatiğe bağlamadım. Hepsi, yılların ürünü. Teessüf ediyorum.

kırılmanıza gerek yok hocam sadece denk geldi eleştirmedim hoşuma gittiği için söyledim konu sayınız vs.. az olsa yeni üye olsanız zaten şikayet ederdim sadece hoşuma gittiği için alıntı yaptım:)
sorueki

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

kırılmanıza gerek yok hocam sadece denk geldi eleştirmedim hoşuma gittiği için söyledim konu sayınız vs.. az olsa yeni üye olsanız zaten şikayet ederdim sadece hoşuma gittiği için alıntı yaptım:)

Ben yanlış anlamışım, özür dilerim. Zaten ctrl-v (paste) yaparken epey bir düşünmüştüm. Yoksa tek amacımız; yanlış veya doğru fark etmeyecek şekilde sorulan sorulara cevap vermek.

Elbette, bu cevabıma aynı türdeki sorularda etken oluyor ama önceliğimiz forumda hakkının hakka verilmesi. Yoksa, sizin gibi güzel insanlar başta olmak üzere; bu tür copy'i bile gösterenlere saygımız sonsuz. Allah razı olsun. Umarım, bu uyarınız diğer benzeri soru soran veya soracaklara da örnek olur.
ubrtrade

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al