ersev adlı üyeden alıntı

Siteyi sıfırdan 1.5.6 kurdum buna seo ile ilgili önerecekleriniz ne olabilir? Site daha bugun kurdumda opencart,hızı suan tam bilemiyorum ne ürünleri girip görücemde sizin bilgileriniz ile başdan yapacaklarımı sölerseniz yardımcı olmanızı rica ediyorum.

ilk önce eğer tema değişikliği yapacaksanız . ücretli responsive temalarını tavsiye ederim bu tip temalar seo optimizesine uyumlu halde yayımlanırlar. ama yok ben ücretsiz temadan devam etmek istiyorum diyorsanız . Tabi bu geniş bir konu başka bir topikte makale halinde yayımlarım ama genel başlıklar şöyledir.

1. Ürünler kategoriler markalar için seo uygulaması deadcow 2.0 ücretsiz versiyonu var onu kullanmanızı tavsiye ediyyorum.

2. Sepetim kasaya git vb site linleri içinde seo sef friendly uygulaması var onu tavsiye ediyorum.

3. meta taglar biçim etikleri site haritası rss belemeleri ve temada seo düzeltmeleri res boyutlandırmalar gibi. gereklidir.

bu akşama doğru makalemi hem burdan hemde türkçe destek sitesinden yayımlayacağım şimdididen iyi çalışmalar hayırlı akşamlar