wmaraci reklam

Yeni Proje: Yabancı Dizi Sosyal Platformu

36 Mesajlar 5.563 Okunma
smmexpress

TraquteR TraquteR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

Bende bu sektöre girdim fakat 22dakikadan siteye ziyaretçi gelmiyor. Başarılar. :)

Hayırlısı artık hocam teşekkürler :)

filmsemti.org | Film Semtimiz ..
wmaraci
reklam

faruk faruk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Starters' Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 765
  • Beğeniler 38 / 89
  • Ticaret 10, (%100)
Böyle bir site varmış hocam. Facebookta tesadüfen denk geldim bu gün. Bu site film olarak tasarlanmış gerçi ama ilham alınabilir.
http://www.frameby.com/

girişimci • tasarımcı • blogger | www.omerfarukbal.com | starters.agency • sayborg.net • tamekran.co

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

faruk adlı üyeden alıntı

Böyle bir site varmış hocam. Facebookta tesadüfen denk geldim bu gün. Bu site film olarak tasarlanmış gerçi ama ilham alınabilir.
http://www.frameby.com/

Evet bende biliyorum o siteyi ama pek kullanışlı bulmadım. Evet bizim projeye biraz benziyor. Ama bizim proje çok daha farklı olacak.

Roots Roots WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bence o frameby sitesinin geliştirilmesi şart, tasarım konusunda bence berbat düzeyindeler.

/FullStackDeveloper
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Proje güncel.

Bilbaz Bilbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 63 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba kardeşim , seninle neredeyse tıpatıp fikrimin şuan kodlama aşamasındayım neredeyse yarısı bitti tabi.Benim fikrim yabancı dizi değil tam tersi türk dizileriydi.Şuan fotoğraf yükleyip,üye olup dizi hakkında yorum yapıp profilini düzenleyip çoğu şeyi yapabiliyorsun.Açıkcası demek istediğim geliştirdiğim sıfırdan php öğreten bir fikirdir.Eğer dersenki ben kodlamadan anlamam ama çok iyi fikirlerim var,bana yardımcı olmanı isterim.Çünkü tek başına kodlayıp tasarım yapıyorum malesef.

İstersen forum üzerinden ben aşama aşama neler yaptığımı sende detaylı şekilde yapılırsa güzel olabilecek fikirlerini sunarsın.Böylece forumdan çıkmış olur bu sosyal platform sitesi.

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Birde şöyle birşey var, az çok benzeyen yanları var projenin.

http://episodecalendar.com/

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Ben de bir yabancı dizi fanıyım. Emin ol dizi sitelerinde diziyi izleyip çıkıyorum. Ne yorum yapıyorum, ne yorumları okuyorum. Çünkü iki tür insan var bu tarz sitelerde ki ikisi de beni sıkıyor. Birisi sinefil derecesinde dizi hakkında bilgisini ispat etmeye çalışan tipler. Bunların iki kelimesinden biri 'alt metin'; ikincisi dizideki aktörlerle - aktristlere hayranlıktan saçmalayan ergen yorumları.
Takip ettiğim bir site var zaten. Diziler eklendiğinde bildirim alıyorum. Adguard kullandığım için reklam falan derdim olmadan girip dizimi izliyorum, ardından çıkıyorum. Sonuçta zaten gün içinde çalışıyorsun. Kendine ayırdığın vakitte de sakin kafayla izlediğin dizinin keyfini çıkartmak istiyorsun. Abuk sabuk tiplerin, dizi hakkında gereksiz yorumlarını oturup takip etmek çok gereksiz.
Daha spoiler gizlemeyi bilmeyen insanlar var tonla.
Neticede o diziyi izleyemedikten sonra, girip de dizi hakkında birşey okuyayım, onu izleyen kitleyle iletişim kurayım falan bilmiyorum bana cazip gelmez bir kullanıcı olarak.

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Bilbaz adlı üyeden alıntı

Merhaba kardeşim , seninle neredeyse tıpatıp fikrimin şuan kodlama aşamasındayım neredeyse yarısı bitti tabi.Benim fikrim yabancı dizi değil tam tersi türk dizileriydi.Şuan fotoğraf yükleyip,üye olup dizi hakkında yorum yapıp profilini düzenleyip çoğu şeyi yapabiliyorsun.Açıkcası demek istediğim geliştirdiğim sıfırdan php öğreten bir fikirdir.Eğer dersenki ben kodlamadan anlamam ama çok iyi fikirlerim var,bana yardımcı olmanı isterim.Çünkü tek başına kodlayıp tasarım yapıyorum malesef.

İstersen forum üzerinden ben aşama aşama neler yaptığımı sende detaylı şekilde yapılırsa güzel olabilecek fikirlerini sunarsın.Böylece forumdan çıkmış olur bu sosyal platform sitesi.

Bilbaz arkadaşımızla anlaştık. Projeyi beraber yürüteceğiz.

ErcanDinsel adlı üyeden alıntı

Birde şöyle birşey var, az çok benzeyen yanları var projenin.

http://episodecalendar.com/

Eyvallah hocam belki biraz ilham alabiliriz ya da farklı bir fikir gelebilir aklımıza :)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Ben de bir yabancı dizi fanıyım. Emin ol dizi sitelerinde diziyi izleyip çıkıyorum. Ne yorum yapıyorum, ne yorumları okuyorum. Çünkü iki tür insan var bu tarz sitelerde ki ikisi de beni sıkıyor. Birisi sinefil derecesinde dizi hakkında bilgisini ispat etmeye çalışan tipler. Bunların iki kelimesinden biri 'alt metin'; ikincisi dizideki aktörlerle - aktristlere hayranlıktan saçmalayan ergen yorumları.
Takip ettiğim bir site var zaten. Diziler eklendiğinde bildirim alıyorum. Adguard kullandığım için reklam falan derdim olmadan girip dizimi izliyorum, ardından çıkıyorum. Sonuçta zaten gün içinde çalışıyorsun. Kendine ayırdığın vakitte de sakin kafayla izlediğin dizinin keyfini çıkartmak istiyorsun. Abuk sabuk tiplerin, dizi hakkında gereksiz yorumlarını oturup takip etmek çok gereksiz.
Daha spoiler gizlemeyi bilmeyen insanlar var tonla.
Neticede o diziyi izleyemedikten sonra, girip de dizi hakkında birşey okuyayım, onu izleyen kitleyle iletişim kurayım falan bilmiyorum bana cazip gelmez bir kullanıcı olarak.

Yorumunuz için teşekkür hocam. Sizin tam zıttınız olanlarda var böyle o diziyi izleyen kitleyle iletişim , muhabber,sohbet etmek isteyenlerde var. Ama bu yorumunuzu da dikkate alacağız. Örneğin spoiler sistemi kurulabilir.

nibleyn nibleyn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
wordpress ile kurulacaksa ben katılabilirm projeye wordpress bilgim çok fazla değil ama yeteceğini düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al