wmaraci reklam
lidertakipci

kazanç sistemi hakkında fikirleriniz nelerdir?

9 Mesajlar 799 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Sitemize destek olarak para kazanma yöntemini anlatacağım sizlere. Öncelikle para kazanma programına katılabilmeniz için üye olmanız ve bize iletişim yolu ile bildirmeniz gerekmektedir. Para kazanma sistemi ise soru sor ve soru cevapla mantığı ile çalışmaktadır. Soru sorarak ve cevaplayarak kazanacağınız puan ve puanlar sayesinde sitemizin belirlemiş olduğu ürün ve ürünleri ücretsiz olarak kazanabileceksiniz.

Nasıl puan ve hediye kazanabiliriz?

-Nasıl puan kazanacağınızı öğrenmek için tıklayın.

-Ek olarak sorduğunuz soru veya cevapladığınız her cevap sayfanızın 1k tekil hite ulaşması durumunda ek ücret ödenecektir.

-Hediyelerimizi sitemizi belirlediği siteden bizim tarafımızdan satın alınıp tarafınıza gönderilecektir.

-1.000 puan 10tl karşılığında sayılacak ve hediyenizi almanız durumunda hesabınızdan puanlarınız silinecektir.

-Hediyenizi istemek için iletişim kısmından konu linki ile bildirmeniz gerekmektedir.

-Hit getirmek amacıyla sosyal medya araçlarında ve forumlarda link paylaşımları yapabilirsiniz.

Gerekli uyarılar

Soru ve cevaplarınız kesinlikle T.C yasalarına uygun olmak zorundadır.

Hit kasmak ve puan kazanmak amacıyla hit motorları, karşılıklı soru sorma ve gereksiz olumlu puan verme gibi durumların tespiti durumunda kazanç ortaklığınız iptal edilir ve hak edilmiş ücretiniz ödenmeyecektir.

Sitemiz haber vermeksizin kazanç ortaklığı kurullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Değişikliklerin takibi ise programa katılan kullanıcıların sorumluluğundadır.
Siz olsanız katılır mısınız katılmazsanız neden katılmazsınız?

Site adresimiz: http://hizlicevap.net/

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Konu yanlış yerde.

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
webmaster gözünden bakarsan iyi kullanıcı gözünden bakarsan pek cazip gelmedi bana göre

• Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

sacmaliyoruz adlı üyeden alıntı

webmaster gözünden bakarsan iyi kullanıcı gözünden bakarsan pek cazip gelmedi bana göre

Ne gibi cazip gelmedi eksik olan yer neresi sizce?

wmaraci
wmaraci

SeoNet SeoNet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster, Seo, B.işlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, kullandığınız bu yazılımda üye olmadan soru sormak mümkün müdür?

• Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

SeoNet adlı üyeden alıntı

Merhaba, kullandığınız bu yazılımda üye olmadan soru sormak mümkün müdür?

evet mümkün olması gerekli. Laptop servis gönderdim henüz ilgilenemedim.

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
hocam siteniz kendi kelimesinde arayınca bile google çıkmıyor yani hit olarak şuan 0 durumda. Benim 1000 puan yapmam gerekiyor en düşük para almam için o da senin dediğine göre 1k hit geçmek. Bu durumda hiti ben çekicem gibi siteye gelen bir ziyaretçi olmadığından yanlış anlama tabiri caizse ameleliğini ben yapıyorum. Benim üzerimden kazanmış oluyorsun para. Bu sistemi sen şuan sitende trafik olmadığından dolayı 1k olursa 10tl veririm diyorsun senin sitenin günlük 10k filan ziyaretçisi olsa o zaman indexlenen bütün sorular 1k geçer ve sende hep para ödemek zorunda kalırsın bunu yapamazsın yada yapmazsın.

Bu sistem bence yemez.Öyle üye bulman çok zor. O yüzden benim önerim ücretli cevap verecek adamlar tut. Bunlar site gelişene kadar sorulara cevap versin. Bir yere geldikten sonra zaten diğer üyelerde cevap vermeye başlar senin teşviklerin orada devreye girer
SeoNet

kişi bu mesajı beğendi.

SeoNet SeoNet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster, Seo, B.işlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

evet mümkün olması gerekli. Laptop servis gönderdim henüz ilgilenemedim.

Konu ile alakasız ama banada sektörümüz ile alakalı böyle birşey lazım

• Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

sacmaliyoruz adlı üyeden alıntı

hocam siteniz kendi kelimesinde arayınca bile google çıkmıyor yani hit olarak şuan 0 durumda. Benim 1000 puan yapmam gerekiyor en düşük para almam için o da senin dediğine göre 1k hit geçmek. Bu durumda hiti ben çekicem gibi siteye gelen bir ziyaretçi olmadığından yanlış anlama tabiri caizse ameleliğini ben yapıyorum. Benim üzerimden kazanmış oluyorsun para. Bu sistemi sen şuan sitende trafik olmadığından dolayı 1k olursa 10tl veririm diyorsun senin sitenin günlük 10k filan ziyaretçisi olsa o zaman indexlenen bütün sorular 1k geçer ve sende hep para ödemek zorunda kalırsın bunu yapamazsın yada yapmazsın.

Bu sistem bence yemez.Öyle üye bulman çok zor. O yüzden benim önerim ücretli cevap verecek adamlar tut. Bunlar site gelişene kadar sorulara cevap versin. Bir yere geldikten sonra zaten diğer üyelerde cevap vermeye başlar senin teşviklerin orada devreye girer

Bir önceki yazımda laptop arızası olduğunu siteye bakamadığımı söyledim. Ayrıca para ödeme konusunda herhangi bir sıkıntım yok. 10tl hakkında ve hit hakkında yanlış anlaşılma olmuş. ben size sorunuz karşılığında zaten para vereceğim ek olarak hit gelirsede ek olarak ücret ödeyeceğim.
örnek verecek olursak. 50 soru cevapladınız 1000 puan oldunuz diyeli. 50 sorunuz her birisi 1k hit alırsa 50tl daha ücret ödeyeceğim.
1000 puan 10tl önerisi dahada aşağıya çekilebilir zaman içerisinde göreceğiz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al