wmaraci reklam

Google News Kaydı Oldu. Sitemap nereye yollanıyor

12 Mesajlar 1.748 Okunma
wmaraci reklam

drcag drcag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 3 / 107
  • Ticaret 2, (%50)
Haber sitemiz sonhaberizle.com google news kaydı yapıldı.
Google news sitemapi nereye yolluyoruz bilgisi olan var mı?
Google haberler kısmında ne zaman çıkar. Benim herhangi birşey yapmam gerekiyor mu?

Ek Olarak: Tamam Çözdüm. Siz siz olun haber sitenizin Google news adını yazarken dikkatli olun. Sitemap gönderirken büyük küçük harf boşluk hepsinin aynısı olması gerekiyor yoksa böyle bir site kayıtlı değil diyor. Hangi ismi yazdığımı bulana kadar göbeğim çatladı...

Son Haberler www.haberdetaylari.com
wmaraci
reklam

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
tam olarak nereden neler yaptınız hocam?

murat709 murat709 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
Sitemap Google webmaster tools'da ekli ise bi yere bi şey yollamana gerek yok. 2 gün içinde haberler çıkmaya başlar. Ancak şunu belirteyim. Çok bi şey bekleme News'den. Ben bunu yaşadığım için söylüyorum.

SonicMaster SonicMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 5 / 103
  • Ticaret 3, (%100)
Konu dışı ama teknoloji haberleri hit getirir newsten . Milliyet gazetesi falan var ama hayırlı olsun

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)

SonicMaster adlı üyeden alıntı

Konu dışı ama teknoloji haberleri hit getirir newsten . Milliyet gazetesi falan var ama hayırlı olsun

Etkisi var ama getirisi yok. 5 k hit geldi news'den bir günde ama gelen bi daha gelmedi :D

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)

murat709 adlı üyeden alıntı

Etkisi var ama getirisi yok. 5 k hit geldi news'den bir günde ama gelen bi daha gelmedi :D

hocam mesala news kayıt yapıyorlar 350-500TL arası sence girilirmi ? yani bu parayı versem karşılıgını alabilirmiyim newsden ?

• Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 48 / 66
  • Ticaret 8, (%100)

Ahmet TUTAK adlı üyeden alıntı

hocam mesala news kayıt yapıyorlar 350-500TL arası sence girilirmi ? yani bu parayı versem karşılıgını alabilirmiyim newsden ?

Reklamsal açıdan olur ama çok düşük. 5 k hit geldiğinde Adsense geliri 3-5 lira en fazla. 1 sene boyunca denedim bi işe yaramadı bende sattım siteyi.

Haber konusunda Milliyet-Hürriyet-vatan, Bunların yanında sadece internet üzerinden yayın yapan internet haber- En son haber gibi siteler işi götürüyor.News'den gelenlerin geri dönmesi zor olur. Bence.

Ancak ilerleyen zamanlarda başka bir site açarsanız news kayıtlı sitelerde yapılan backlink ve tanıtım yazıları işe yarar bunu ücretsiz yapmış olursunuz.

350- 500 liraya yapanlar sadece danışmanlık yapıyor. Özgün haber ve düzenlemeleri kendin yapman gerekiyor.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 3 / 107
  • Ticaret 2, (%50)
Biz DHA abonesiyiz. Her dakika yeni haber giriliyor. Şu an her habere news tan hit gelmeye başladı. Ben 300-500 TL'ye yapan görmedim ama garantisi olduğunu sanmıyorum.

Ek Olarak:

SonicMaster adlı üyeden alıntı

Siz bizim siteye teknoloji haberleri yazın devamı içinde sizin siteye link koyun.

abdulkerimbakir abdulkerimbakir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 69 / 46
  • Ticaret 5, (%100)

drcag adlı üyeden alıntı

Biz DHA abonesiyiz. Her dakika yeni haber giriliyor. Şu an her habere news tan hit gelmeye başladı. Ben 300-500 TL'ye yapan görmedim ama garantisi olduğunu sanmıyorum.

Ek Olarak:

Siz bizim siteye teknoloji haberleri yazın devamı içinde sizin siteye link koyun.

her sitenin newse gireceği kesin olmadığı gibi kimse de news için garanti veremez. çünkü google bir çok kriteri kontrol ediyor bunun en başında kullanılan yazılım ve sitenin özgünlük değeri var. fakat. çok iyi bir yazılım ve yüksek derece özgünlük olsa bile news başvurusu kabul edilmeyebilir. google neden kabul etmediğini söylemediği için bir şey kestirmek de çok zor.

newsden hit alma konusunda gelince:

her gün sürekli aranan anahtar kelimeler var. bunlar da çok ciddi hit var. ve ajanslardan gelen haberlerle newsden hit almayı beklemek yanlıştır.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 3 / 107
  • Ticaret 2, (%50)
Her habere bakan kişi oluyor. Arada bir google news'te ilk sıraya çıkıyor birden 1000 kişi geliyor. Günde birkaç kez ilk sırada gözüksek yeter zaten...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al