wmaraci reklam

Wordpress Site Kurmak İçin Kaç Para Almalıyım?

36 Mesajlar 9.979 Okunma
wmaraci reklam

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
500 600 lira benim piyasam bu şuan 150 200 e düşürenlere beddua ediyorum 8 senemi verdiğim mesleği bu tip piyasa öldürenler yüzünden bırakıyorum yeni iş arıyorm kimse üstüne alınmasın piyasayı düşürenlere sitemim var ! şuan okuduğum saü bilgisayar mühendisliğinide geçen seneden itibaren diploma alabilmek için okuyorum bakalım yeni mesleğimiz ne olacak :( nette araştırıyorum panelli 150 tl diyo adam bilgisiz panelli ooo süper alıyım diyor wp yi joomlayı çakıyolar bana geliyo panelsiz 250 tl panelli 500 600 tl + isteğe görede 1000 e doğru gider diyince adam kimi seçer ? lütfen arkadaşlar bu konu vesilesiyle artık sesimizi birileri duysun piyasayı öldürmeyin öldürenlere müsade etmeyin ilkokul çağında başladım şuan ünideyim emek var okullarda döktüğüm terler sabahladığım günler sadece 3 5 kişi yüzünden çöpe gidecek

wmaraci
reklam

Deadline Deadline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Proje Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 5, (%100)
Bazı OnePage temalar var.. onların ayarı 5 dakikada olmuyor malesef :D Temaya gore değişir.. Saat başı 50tl den aç taksimetreyi ne kadar ugrastırırsa o kadar al :)

Ek Olarak:

dangera adlı üyeden alıntı

500 600 lira benim piyasam bu şuan 150 200 e düşürenlere beddua ediyorum 8 senemi verdiğim mesleği bu tip piyasa öldürenler yüzünden bırakıyorum yeni iş arıyorm kimse üstüne alınmasın piyasayı düşürenlere sitemim var ! şuan okuduğum saü bilgisayar mühendisliğinide geçen seneden itibaren diploma alabilmek için okuyorum bakalım yeni mesleğimiz ne olacak :( nette araştırıyorum panelli 150 tl diyo adam bilgisiz panelli ooo süper alıyım diyor wp yi joomlayı çakıyolar bana geliyo panelsiz 250 tl panelli 500 600 tl + isteğe görede 1000 e doğru gider diyince adam kimi seçer ? lütfen arkadaşlar bu konu vesilesiyle artık sesimizi birileri duysun piyasayı öldürmeyin öldürenlere müsade etmeyin ilkokul çağında başladım şuan ünideyim emek var okullarda döktüğüm terler sabahladığım günler sadece 3 5 kişi yüzünden çöpe gidecek

Kimisi de hazır wordpress temayı 5.000 + KDV'den veriyor. Burada neyi nasıl satabildiğin önemlidir. Doğru işi yapmak kadar, doğru musteriye ulasabilmek de önemlidir.

01101011 01101011 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek eğitimci, akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 54 / 39
  • Ticaret 2, (%100)
Bu soru Wordpress.org forumunda da tartışılmış, orada da sonuca ulaşmamış.

Başka bir forumda 50 dolar deniyor. Bu sizin işinizse ücret almanız doğrudur. İşini doğru yapmak da ibadet, sevap değil midir? Bu bir değer ise? Çevremde hep mi günahkarlar dolu benim, kimse sevabına zırnık iş yapmıyor?

Ama arkadaşınız "benim bir arkadaşım var bu işlerden anlayan" denmişse sizin için, kuruverin gitsin.

EresboSS EresboSS WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 9 / 39
  • Ticaret 6, (%100)
Sakın ama sakın ücretsiz kurma dostum. Sonra gelecekler sürekli seni rahatsız edecekler. Şunu da ekleyiver, bunu da yapalım gibisinden. Mesela yeni bi mal geldi bunu da koyalım siteye falan diyecekler. Kurulum için para dışında ileri de isteyecekleri destek için de para talep et bence. Kurmakla iş bitmiyor çünkü :)

wmaraci
wmaraci

3e2 3e2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 54 / 42
  • Ticaret 11, (%100)
Kendi adıma yazıyorum 8 yıldan fazladır bu bilgisayarı sabahlara kadar kullanan biriyim saat yine 03:32 yıllardır böyle... Demem o ki ben bugun arkadaşıma dahi site yapıcak olsam 50 TL domain parası alırım. 100 Tl hosting parası alırım. 200 Tl altınada elimi sürmem. Wordpress basit, kolay vs size basit, bana basit bilmeyen adam kursun göreyim. Bir db oluştursun göreyim. Bizler yaw wp işte altı üstü ne olcak diyoruz ama o çalıştığınız kişiler bilmiyor, bilse sana söylemez zaten. Ben telefonumu götürüyorum adam 5 dk hallediyor 100 tl istiyor mesala ne dicem ben bu adama yaw 5 dk uraştın ne 100 tl simi dicem ? demezmi adam yapsaydın o zmaan diye ? bana zor gelen aliye basit gelebilir, aliye zor gelen bana basit gelebilir bu yüzden ticarette bunlar var sen bi yerde bilgini satıyorsun bunun karşılığıda en az 100 Tl dir dostum isterse tek sayfalık html olsun. Benim düşüncem bu yönde katılırsınız katılmazsınız.
hasankoseoglu

kişi bu mesajı beğendi.

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Yahu ben basit 3-4 sayfa html sitelere 1000 lira veren adamlar tanıyorum. Kardeşim içine sinen ücreti al onlardan. Hakkını almaya çalış. O site kurulunca iş bitmeyecek emin ol. Her sorunda seni bulacaklar. Yani aldığın ücrete vereceğin teknik desteği de dahil etmen gerekiyor.

BeHappyDude BeHappyDude Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 37 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Tabiki karşılığında ücretini almalısın. :)

cleiner cleiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Bence devletin direkt olarak bu işe müdahale etmesi gerekiyor, yıllarını bu işe verip de evine ekmek götürecek insanların ekmeğine taş koyuluyor.. Uygun fiyata yapılır ama diyelim ki lisede harçlık için bu işi yapan bir kişi bu işi bedavaya veya bedavaya yakın bir rakama yaptı 100tl ye onun için kar

bu işi profesyonel yapan bir kişi en kötü 500tl kira 500 vergi sigorta 1000tl kendi maaşı 500tl de diğer giderler toplamı desek ki bu en alt limittir 2500TL aylık gideri olan biri 25 gün çalışmış olsa daha dükkanın kapısını açmadan günlük 100tl gideri var? e bu adam bu parayı çıkarmak için kaç tane web sitesi satmalı 100tl den kaç tane satar?

meslek düşmanlığı yapmayınız, piyasayı öldürmeyin derken bu demek istemiştim. sizin için 5dk olan iş başkaları için günler aylar sürebilir 6 ay boyunca bir forum sistemi kurmaya çalıştığım zamanı bilirim (2003)

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Para almaman aptallık olur
Firma ne de olsa arkadaşının değil
Para kazanman için işi sana vermiş

hasankoseoglu hasankoseoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 10 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Ne gerekiyorsa almalısın bence.Çünkü burda 5 dk lık iş diyenler olayı yutmuş adamlar olabilir.Ama pek fazla bilgim yok diyorsun emin ol saatlerce sürebilir.Yok slider gelmedi yok sidebar çıkmıyor vs vs. bilmediğin için uğraşacaksın zamanını harcayacaksın.Yukardaki arkadaşların dediği gibi fiyatını belirle boşa uğraşma.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al