methan adlı üyeden alıntı

Cache ve JSS sildiğimde yaptığım değişiklikler sitede etkili oluyor fakat

Ben cache otomatik silmek için 6 saatte bir ayar yaptım. Bekledim. 6 Saat geçmesine rağmen cacheleri silmedi eklenti.

15 dk'da bir sil şeklinde ayarladm fakt böel gözüküyor yine silecek bir durumu yok sanırm

14-12-2014 @ 00:00 everyfifteenminute [ x ] Server time: 14-12-2014 @ 00:00 everyfifteenminute [ x ] Server time:

anlamadm gitti

Ek Olarak: Otomatik Silme Yapmıyor Cache bu Nedenle 1 gun once yaptıgım degisiklik ayar bile yansımıyor bu eklentide ne yapmak gerekir?

Ek Olarak: Her 15 dakikada Bir Sil Ayarı Yaptım Saat Ve dAkikayıda 0.15 dakika olarak belirledim

bu ayar doğrumudur? her 15 dakikada 1 silecekmidir bu şekilde server saatim yanliş fakat?

hocam zamanla yapmak Sunucuyu kasabilir. Netice itibari ile her silme de ve her cache almada sunucu işlem yapıyor. Siz yeni içerik girdiğinizde oto olarak cache siliniyor zaten.

Ha şöyle birşey var. Sadece pulign cache yapmıyor. bir çok tarayıcı da cerez tuttugu için, siz cacheyi silseniz bile eski halini görmeye devam ediyorsunuz. Bu yüzden mutlaka çerezleri temizlemeniz gerekir.

Şayet ziyaretçileriniz sürekli aynı kişilerden oluşuyorsa farklı şekillerde sıkılaştormayı dusunebilirsiniz.