wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemi google Adnense Kabul Etti

26 Mesajlar 2.716 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kalpsiz02 kalpsiz02 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 15 / 7
  • Ticaret 5, (%100)

Danci adlı üyeden alıntı

Bu arada sitene eklemiş olduğun login giriş resmi benim eski sohbet siteme ait. :) Şuan sitemde hala duruyor hatta. http://www.sensizsesli.com

Bu arada sohbet sitelerine zamanında çok zaman harcadım 4 yıl boyunca uğraştım ve emeklerim karşısında gelirde elde ettim. Fakat hit almak için bir çok yolda çalışmalar yapıyordum. Mesela sohbet siteme sohbet konuları eklerdim farklı alanadı üzerinden de farklı içeriklerle hit alır sohbet siteme banner reklam verirdim. Böylelikle başarılı bir ilerleyiş kaydetmiştim ama elimi ayağımı çektim.

Sana tavsiyem içerikleri eklersen hit getireceğine inandığın başlıklara yer ver.

hocam o resmi geçenlerde googlede aradımda buldul belki senin siten çıkmıştırda ordan almışım :) sohbet hakkında hemen hemen bütün konuları eklemişim. ve o sohbet ile alakalı konuların googlede ilk sayfalarda çıkması için nasıl bi seo uygulamam gerek

wmaraci
reklam

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

kalpsiz02 adlı üyeden alıntı

hocam o resmi geçenlerde googlede aradımda buldul belki senin siten çıkmıştırda ordan almışım :) sohbet hakkında hemen hemen bütün konuları eklemişim. ve o sohbet ile alakalı konuların googlede ilk sayfalarda çıkması için nasıl bi seo uygulamam gerek

Uygun fiyata backlink hizmeti veren arkadaşlar var forumda onlardan birisine ulaş ve ilk olarak backlink paketi al, sonrasında günlük en az 3 güncel konu ekle. Kısa sürede kelime bazında yükselişe geçersin.

kalpsiz02 kalpsiz02 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 15 / 7
  • Ticaret 5, (%100)

Danci adlı üyeden alıntı

Uygun fiyata backlink hizmeti veren arkadaşlar var forumda onlardan birisine ulaş ve ilk olarak backlink paketi al, sonrasında günlük en az 3 güncel konu ekle. Kısa sürede kelime bazında yükselişe geçersin.

anladım hocam tşkler.. bakalım.

Archer Archer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 43 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
İşte bu kişiler yüzünden adsense başvurularımız kabul edilmiyor.
Yurtdışında 24 saatte kabul edilen hesaplar Türkiye'de bizi aylarca uğraştırıyor.

Arkadaşların da dediği gibi bu hesabın ömrü uzun olmaz merak etme.
Sen hemen belli ettin kendini adsense'den para kazanmak için her türlü yolu deneyeceksin.

digibakers.com - the power of thinking small...
wmaraci
wmaraci

mutluhanbiter mutluhanbiter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Adsense kesinlikle hite bakmaz. 2 aydır özgün post giriyorum onaylanmadı ama seni onaylamışlar üzülüyorum be:D

hdfilmx hdfilmx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 120 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
Hit almak istiyorsan. film siteme reklam ver derim :) Mesela splash yada video önü olabilir hatta pop-up da olabilir. günlük 4-5bin hit alıyor site sanada etkisi olur fazlasıyla.

Ama adsense reklam tıklama olayına gelirsek bırak akışına yolunu bulur derim. Nasıl oluyor bilinmez ama anlıyor google amca zorla tıklamaları. Sanırım siteye girer girmez tıklama oranı çoksa ondan olabilir. Mesela sitene girer 10 sayfa gezer 20dk sonra reklama tıklar o reklam sayfasında 2-3 dk bakınıp tekrar sitene geri dönüp kullanmaya devam edersem sanırım anlamaz. özel mesaj atarsan bu dediğim olayı yapabilirim arada

hdfilmx.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al