wmaraci reklam
lidertakipci

Milli Piyango Sizce Çıksa?

68 Mesajlar 8.963 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

mtnTK adlı üyeden alıntı

Amacım büyük bir spor salonu kurup türk vücut geliştiricilere yardım etmek kendimizede bir şeyler ayırırız :)

Bende salona gidiyordum, fakat uzun süredir gitmiyorum. İnsanın kafasının rahat olması lazım, iş-güç olmayınca insanın kafası da rahat olmuyor. Bir ağırlığın altına yattığın zaman aklına işsizlik geliyor, kaldıracağın kiloda zehir oluyor.

Ayrıca, bu davranışınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Sporculara saygı duymuşumdur lakin bazıları çok ukala oluyor (ağzımı bozdum, içimden sövdüm) ama bazıları da çok iyi insanlar oluyor bildikleri herşeyi gösterirlerdi. Umarım bir gün hayalin gerçekleşir, iyi akşamlar diliyorum.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Kısaca dünyanın b*kunu çıkarırım.

MarkadanAlCom MarkadanAlCom HaberLobisi.Com Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 26 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar. Bilet alan kişi sayısı + yurt dışı 100 milyon kişi. ortalama hane halkı 3 diyelim çarp. kaç çıktı milyonlarca kişinin gözü olan bir para kimseye yaramaz. heleki eve götüreceği 3 5 günlük ekmek parasını piyangoya verip. Hayaller kuran insanların çıkacak para üzerindeki hayalleri varken. o para bir işe yaramaz. Boş yere almayın.

HaberTuketici.com, MilliSpor.com, HaberLobisi.com, F1Turkiye.org, MarkadanAl.com ,1905Aslan.com

mtnTK mtnTK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 11 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

Bende salona gidiyordum, fakat uzun süredir gitmiyorum. İnsanın kafasının rahat olması lazım, iş-güç olmayınca insanın kafası da rahat olmuyor. Bir ağırlığın altına yattığın zaman aklına işsizlik geliyor, kaldıracağın kiloda zehir oluyor.

Ayrıca, bu davranışınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Sporculara saygı duymuşumdur lakin bazıları çok ukala oluyor (ağzımı bozdum, içimden sövdüm) ama bazıları da çok iyi insanlar oluyor bildikleri herşeyi gösterirlerdi. Umarım bir gün hayalin gerçekleşir, iyi akşamlar diliyorum.

Her ne kadar vg zengin sporu değil deselerde emin olun çok fazla para gerekiyor stres olunca yapılmıyor çok haklısınız parasızlık vs bunlar olunca yeterli beslenemiyorsun ve zaten yarışmacı işen işin içine steroid falan girince iyice batıyorsun.

wmaraci
wmaraci

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

mtnTK adlı üyeden alıntı

Her ne kadar vg zengin sporu değil deselerde emin olun çok fazla para gerekiyor stres olunca yapılmıyor çok haklısınız parasızlık vs bunlar olunca yeterli beslenemiyorsun ve zaten yarışmacı işen işin içine steroid falan girince iyice batıyorsun.

Steroid değil amacım düzgün suplementleri kullanayım yeterli, bir kuzenim doğal vücut elde ederken diğeri sporda yapamadı (kısır, kel, boğazı full şiş, göbeklendi vs.) Disiplin gerekiyor bu spora, ülkemizde çok zor asgari ücretle çalışıp bu spora zaman ayırmak.
mtnTK

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org

Le10 Le10 İlk bakışta anlaşılan Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam & Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 29 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Parayı faize yatırır. Şehirden uzak, biyerde (mümkünse dağ başı) köpeklerimle ve kuşlarımla beraber ömrümün geri kalanını geçirirdim.
Kısaca kimseye bi faydam olmazdı zaten. O yüzden bana çıkmasın :D

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
İlk iş kapı zilini kaldırtırdım. :)

MetinBiyik MetinBiyik @_metinbiyik Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Radio Network Teknik
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 194 / 195
  • Ticaret 7, (%100)
Sevdiğimin mutluluğu için kullanırdım.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al