wmaraci reklam

Bilişim Sektöründe İddialı Bir Site Aranıza Katıldı

4 Mesajlar 667 Okunma
wmaraci reklam

RemziToker RemziToker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgi İletişim Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 16 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 aydır uğraştığımız Bilişim Hane projemizi dün aktif ettik hala eksikliklerimiz var siz webmasterlar ve üyelerimiz sayesinde bizim göremediğimiz sizin gördüğünüz hatalarımızı, eksiklerimizi düzeltmeye çalışacağız. Önerilere her zaman açığız, bilişim sektöründe iddialı bir site olmak bizim ilk amacımız umarım bu amaca ulaşırız. Sitemiz hakkında olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar. Bu arada üye olmayıda ihmal etmiyelim :)

FORUM : http://forum.bilisimhane.com/
BLOG : http://bilisimhane.com/
Radyomuz : http://hanefm.com

wmaraci
reklam

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam hayırlı olsun demekle beraber hemen gözüme çarpan ve ufak da olsa rahatsız eden bir hatayı bildireyim. :)

Forum footerda "...projesi oalrak oluşturlmuş..." kısmında bir yazı devam ediyor içerisinde yazım hatası var dikkatimi çekti. Düzeltin isterseniz.

Forumun tasarımı da ayrıca çok hoşuma gitti tebrik ederim. Umarım istediğiniz düzeye getirebilirsiniz projenizi.
RemziToker

kişi bu mesajı beğendi.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Hosting epey yavaş. Zaten kendimden biliyorum, sıkıntılı. radyo zaten bedava hostta. Bunlar sıkıntı. OVH'de 1.99 euroya 1 gb 1 cpu vps kullanıyorum. Tavsiye ederim. Siteye ve foruma içerik şart ve bir ay içerisinde doldurmanız, sizi jet hızıyla üst sıralara taşıyacaktır. Radyonun bulunduğu bedava hostu, host değiştirirseniz, paravan veya niş olarak kullanabilirsiniz. İddialı başlığını okuduğumdan dolayı bunları yazdım. Kırmak için değil. Kolay gelsin.
RemziToker

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.

RemziToker RemziToker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgi İletişim Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 16 / 36
  • Ticaret 2, (%100)

ttw adlı üyeden alıntı

Hocam hayırlı olsun demekle beraber hemen gözüme çarpan ve ufak da olsa rahatsız eden bir hatayı bildireyim. :)

Forum footerda "...projesi oalrak oluşturlmuş..." kısmında bir yazı devam ediyor içerisinde yazım hatası var dikkatimi çekti. Düzeltin isterseniz.

Forumun tasarımı da ayrıca çok hoşuma gitti tebrik ederim. Umarım istediğiniz düzeye getirebilirsiniz projenizi.

Hocam öneriniz için teşekkür ederim düzelttim. Bu arada yorumunuz için teşekkürler.

Ek Olarak:

bilgive adlı üyeden alıntı

Hosting epey yavaş. Zaten kendimden biliyorum, sıkıntılı. radyo zaten bedava hostta. Bunlar sıkıntı. OVH'de 1.99 euroya 1 gb 1 cpu vps kullanıyorum. Tavsiye ederim. Siteye ve foruma içerik şart ve bir ay içerisinde doldurmanız, sizi jet hızıyla üst sıralara taşıyacaktır. Radyonun bulunduğu bedava hostu, host değiştirirseniz, paravan veya niş olarak kullanabilirsiniz. İddialı başlığını okuduğumdan dolayı bunları yazdım. Kırmak için değil. Kolay gelsin.

Yorumunuz için çok teşekkürler hocam. Radyohost aslında bedava hostingde değil o kullandığımız host aslında ücretli uyarılarınızı dikkate alacağım. Tekrar teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al