wmaraci reklam
lidertakipci

20 Dakikada Sıra Google'da sıra atla

33 Mesajlar 4.831 Okunma
wmaraci reklam

cmyuksel cmyuksel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 3, (%100)

Üstad adlı üyeden alıntı

Başlıkta cümle düşüklüğü var farkındayım şimdiden özür....

Merhaba Arkadaşlar daha önce bu tarz bir konu açıp bir arkadaşın web sayfasını sıra atlatmıştım.Anahtar kelimesinde 43 de olan arkadaşımızın web sayfası epey bir yukarı çıktı.Ortalama 2 ay önce gerçekleşen bu işlem o vakit her ne kadar geyike dönsede artık dönmeyeceğini umuyorum....

Konu linki buradadır..Geyik yapacak arkadaşlar önce okusun sora geyik yapsınlar.

http://wmaraci.com/forum/arama-motoru-optimizasyonu/15-dakikada-sira-atla-186743.html

Arkadaşlar Malumunuz google durmadan algoritma değiştirmektedir.Birçok web sayfası sahibi ilk sayfalara gelsede kalıcı olmamaktan şikayetçi.Çalıştığım firmalara uyguladığım bu yöntemleri,google güncelleme ile algoritma değiştirdiğinden bende beynimdeki tüm bilgileri çöpe atıp yeni bilgiler üzerinde çalışmaktayım......

Bu denemeleri çalışmakta olduğum şirketlere yapamadığımdan hem sizlere yarar açısından hemde,kendimi geliştirmek açısından bir web sayfasına ihtiyaç duymaktayım.....

Yapacağım çalışmanın başarılı olacağına inancı olan arkadaşlar web sayfalarını denemem için verebilir..

İhtiyacım olan şey web sayfasının tek bir sayfası......web sitesi En fazla 20 sayfadan oluşmalı....

Özellikle saçma sapan backlink paketleri aldıktan sonra sitesi düşüş yaşayan arkadaşlar site önersin...Amacımız iyi olan siteyi değil düşüş yaşamış ve yaşamakta olan siteyi kurtarmak....

Google'nin Web sayfalarının sürekli olarak üst sıralarda kalmasını engelleyici,önlem olarak kullandığı bir algoritması var ( Ne olduğunu biliyorum )...Bu çalışmayla bunu yıkıp,web sayfanızı yeni doğmuş bebek misali haline getireceğim.

ihtacım olan

Google w.tools-analytick - admin şifresi-ftp

İlgilenenler yazsın

Ek Olarak:

Ustad nasil oldugunu bana bir anlatirmisin 6 senedir seo ile ugrasiyorum ama bu soruna cozum bulamadim bende bunu yasamamak icin kisitli seyler yapabiliyorum anlatirsan kisaca sevinirim

wmaraci
reklam

Ustadu Ustadu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo-Adsense Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

yakupahmet adlı üyeden alıntı

2 gün önce açtığım blogspot sitem index almamış bişiler olur mu dersn ? :)

Yaf bi dur sen :)))

yakupahmet yakupahmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 2, (%100)

ii hadi durdum halbuki diğer sitelerimi vericektim nese:D

Başarılıyı taklit edersen başarısız olduğunu kabul etmiş olursun

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

cmyuksel adlı üyeden alıntı

Ustad nasil oldugunu bana bir anlatirmisin 6 senedir seo ile ugrasiyorum ama bu soruna cozum bulamadim bende bunu yasamamak icin kisitli seyler yapabiliyorum anlatirsan kisaca sevinirim

Maalesef hocam

wmaraci
wmaraci

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
:D 2-3 ay önce de yine sen açmıştın böyle bir konu :D yok mu sitesini hibe edecek

Ek Olarak: abi tr.gg ya da com.nu domain alıp denesenize :D

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Bence böyle şeylere hiç gerek yok kardeşim birazcık emekle, birazcık özgünlükle, birazcıkta anlamlı farklılıklarla zaten otomatikman sıralamaya gireceksin. Sıralamada üst sıralara çıkmak istiyorsan içeriğinle domain ismin tezat olmamalı, index içinde google amcanın kendi araçları zaten mevcut örnek vereyim hemen bir özgün yazınız var ve blogunuz veya sitenizde hemen yayınladınız ama index zamanınız biraz fazla 2 veya 3 saatte google botları anca indexliyor konunuzu bu sırada google amcanın url gönderme aracı devreye giriyor böylelikle hem indexlenmiş hemde özgün konunuzun çalınmasını engellemiş oluyorsunuz. Yine kendi sitemi örnek vereyim henüz 3 aylık ve epey bir yol katetmiş durumda şu anda mis gibi googleden aramalarla ziyaretçiler geliyor ve incelemelerde bulunuyor sitede genelde bayanlara yönelik bu yüzden merak biraz daha fazla oluyor. 3 aylık olmasına rağmen ve ilgisiz olmama rağmen http://www.aktuelurunler.info sitem şuan aktüel ürünler kelimesinde 23. sırada ve diğer buna benzer aramalarda da aynı şekilde ilgi gösterdiğimde ilk sırada bim, a101'i bile geride bırakabiliyor zaman zaman. Fazla abartılı çalışmalar yerine birazcık emek ve merak işi çözecek ama Türk milleti olarak üşengeç, aceleci ve hazır yöntemler peşinde koşarak boşa zaman harcıyoruz. Bu kendi görüşümdür konu dışına çıktım biraz ama kendimce birşeyler anlatmaya ve yardımcı olmaya çalıştım haydi kolay gelsin.
ankaraalemi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

bjlkl adlı üyeden alıntı

:D 2-3 ay önce de yine sen açmıştın böyle bir konu :D yok mu sitesini hibe edecek

Ek Olarak: abi tr.gg ya da com.nu domain alıp denesenize :D

Ben sıtesıne seo calısması yapılmıs zamanında yukselmiş ancak geri düşüş sağlamış site arıyorum şuan

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Canlandırma sistemi uygulayacağım diyorsun yani mantıklı olabilir ancak kimse riske atmaz sitesini

eksiyukluproton eksiyukluproton Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Microsoft Sertifikalı Yazılım Geliştirici - Yazılım&Veritabanı Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 19 / 24
  • Ticaret 6, (%100)
Google'ın algoritmasını çözmüşsün hocam, ne işin var senin buralarda :) Şaka bir yana, mümkün değil demiyorum ama bu tarz şeylere güvenmemek taraftarıyım. :)

gbaweb gbaweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad a** g**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bu üç sayfaya çalışıyorum 40 gün sonra takip edin yerini görün 20dk gelen 20dk gider unutmayın
http://www.aykurabiye.com
http://www.erdemozmen.com
http://www.pendikbutikotel.com

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al