lostyazilim

WordPress Ribbon Blog Teması

4 Mesajlar 1.450 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)

Temanın Adı: Ribbon
[CENTER]Tema Yapımcısı : MyThemeShop

Temanın Açıklaması:[/CENTER]

Sade blog için kullanılabilecek güzel bir temadır. Kendi sayfalarınızda kullanmanız için idel Ribbon teması Türkçe versiyonu malesef değildir. Türkçe internette ben bulamadım. Temanın bileşen desteği bulunmaktadır. Üst menüyü görünüm/menüler kısmından değiştirebilirsiniz. Alt kısıma bileşenlerden düzenliyebilir istediğinizi ekliyebilirsiniz. Kurulumu normal wordpress teması kurulumu gibidir. Dosyaları ftp sunucunuzdan wordpress/wp-content/themes kısmına atın ve wordpress panelinden temayı aktif ederek gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz tema olarak paylaşılan bu temayı ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

ÖN İZLEME | İNDİR | KAYNAK

wmaraci
reklam

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)
Hala footer bölümünden yapımcının adını silenler var mı ya ? Neyse o değilde zahmet olmazsa konunuza "Tema Yapımcısı : MyThemeShop" ekleyip Demo olarak bu sayfayla düzeltirseniz sevinirim.

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)

KaanGundovan adlı üyeden alıntı

Hala footer bölümünden yapımcının adını silenler var mı ya ? Neyse o değilde zahmet olmazsa konunuza "Tema Yapımcısı : MyThemeShop" ekleyip Demo olarak bu sayfayla düzeltirseniz sevinirim.

Hocam tema panelinden rahatlıkla siliniyor silmek isteyen varsa silebilir zaten yapımcı silinmesini istemeseydi panele koymazdı.

Saygılarımla

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)

analogfikir adlı üyeden alıntı

Hocam tema panelinden rahatlıkla siliniyor silmek isteyen varsa silebilir zaten yapımcı silinmesini istemeseydi panele koymazdı.

Saygılarımla

Silinebiliyor evet bende MyThemeShop'un temasını kullanıyorum ama bilmiyorum, emeğe saygıdan ötürü bence silinmemesi lazım.
Yapımcı bize bu temayı ücretsiz sunmuş. Belki sitenize giren ziyaretçileriniz bu temayı merak edebilir. Footer'dan yapımcının linkini koyarak en azından sizde yapımcıya bir destekte bulunabilirsiniz.

Tabii yaptığınız yanlış bir şey olmayabilir ama ben bu işlere başladığımdan beri bu kafayla ilerlediğim için bana biraz yanlış geliyor.

Ayrıca yorumuma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. İyi forumlar.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al