wmaraci reklam

3500 hitli sitem.

13 Mesajlar 1.661 Okunma
wmaraci reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Skype zaten kullanıcı adım ve gmail ama ben seo'ya tamamen karşı birisiyimdir. Ayrıca seo'cuyum diye geçinenler kadar bilmem bu sektörü. Okuduklarımı öğreniyorum, harmanlayıp yorumluyorum. Seo'culara para verme. Kendi backlink'ini kendin satın al. Kendi facebook beğenini kendin satın al. Ben onlara para vermem. Ama yükselmek için gerekli maalesef. Fakat hiçbir seo'cuya tek kuruş vermem. Yaptıkları iş ne ki? Benim bol, bol vaktim var. Kendim uğraşırım sitem için. Dersen ki, benim param var, zamanım yok. Bunu bilemem.
MGencTurk

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
reklam

unalank unalank WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** S**
  • Mesajlar 541
  • Beğeniler 53 / 40
  • Ticaret 18, (%100)
301 yaparsan üzülürsün ondan sonrada seo yaptırıp geriden ilke çıkmaya çalışırsın ne gerek var ki.

MGencTurk MGencTurk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ögrenciyim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 53 / 11
  • Ticaret 5, (%100)
Teşekkür ederim beyler :)

Ek Olarak:

bilgive adlı üyeden alıntı

Skype zaten kullanıcı adım ve gmail ama ben seo'ya tamamen karşı birisiyimdir. Ayrıca seo'cuyum diye geçinenler kadar bilmem bu sektörü. Okuduklarımı öğreniyorum, harmanlayıp yorumluyorum. Seo'culara para verme. Kendi backlink'ini kendin satın al. Kendi facebook beğenini kendin satın al. Ben onlara para vermem. Ama yükselmek için gerekli maalesef. Fakat hiçbir seo'cuya tek kuruş vermem. Yaptıkları iş ne ki? Benim bol, bol vaktim var. Kendim uğraşırım sitem için. Dersen ki, benim param var, zamanım yok. Bunu bilemem.

Skypeden verdiğin bilgiler çok kaliteli abi, allah razı olsun :) forumda böyle insanları görmek çok mutlu ediyor beni

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al