ismini vermek istemedıgım fakat büyük cevrelerin ve web olayında uzman kişilerin yakından tanıdıgı, zamanın ünlü seo uzmanı, yılların emektarı,bu işin kurdu olan sahsiyet, piyasaya cıkan ben seo cu yum dıyen keratalar yüzünden bu işe tövbe eti. ben seo cu yum diyerek aslında seo yaptıklarını sanan sahsiyetlerin piyasada kırdıgı fiyatlar yüzünden,kaliteli iş yapılamadıgı gibi verimde alınmamaktadır..Arkadaslar 200-300 tl ye seo olmaz. gidin bakın cevreye adam paket hazırlamıs deste deste, yok 50 forum tanıtım,30 ımleme,3 wordpress tanıtım, 500 bcklink,2 makale bizden! arkadaslar bunlar nedir soruyorum size. bu paketler seo nun yanından bıle gecemez. bunların seo ıle yakından uzaktan alakası yoktur. Takılmayın böyle paketlerin peşine sakın. hem emegınıze yazık hem de paranıza. tanıtım yazısı hazırlamayı bılmeyen seo cu lar var piyasada. bir tanıtım yazısına nasıl link verilir kavramından habersiz..bir de paketinde 500 backlink sunuyor! siz alın bakalım o 500 backlink i ne oluyor sitenız ızleyin sonra..forum tanıtım yaparlar,tum forumların özellligi nofollow olmasıdır. ne ye yaradı şimdi..Sözun kısası adam akıllı seo yaptıracak bütçenız yoksa eger bu işlere hiç girmeyin. bu işlere girmeyın demek ise sag da sol da gordugunuz çakma paket satan seo cu ların peşine takılmayın. hiç birsey yapamıyorsanız oturun kendınız tanıtım yazısı hazırlayın,ay da 10 tane sitelere gönderin