wmaraci reklam

Seo saçmalığı

20 Mesajlar 2.601 Okunma
smmexpress

freewp freewp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 94 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
Bilmiyorum siz de fark ettiniz mi herkes birden seo uzmanlığına soyunup "mükemmel fiyatlara seo paketleri" diyerek bu işe* soyunuyor. Ve görüyorum adam 10 şuraya 10 buraya tanıtım bi seo uyumlu yazılar ve GÜN İÇİNDE HEPSİ.

Sen emek verme, uğraşma, 2 3 sağdan soldan yazı kopyala sonra bi seo pakedi. Of be siteye bak. Şimdi bunun bir de alexa değerine bakmak lazım. Patlamıştır sitesi. Komik gelmiyor mu?

Bana kalırsa bu seo paketleri saçmalık. Bu alana bu kadar talep olmamalı diye düşünüyorum.
Muhsin ASLAN CengizEr methan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Sizin saçmalık olarak gördüğünüz şey bazılarının ekmek parasını kazandığı bir iştir. Her işte olduğu gibi SEO işinde de işini kötü yapan insanlar olacaktır.
ankaraalemi 01101011

kişi bu mesajı beğendi.

webmaster1996 webmaster1996 Atatürk'ün Askeri! Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)
Hocam onlar SEO peketi degil Anti SEO paketi :)
freewp

kişi bu mesajı beğendi.

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Sizin saçmalık olarak gördüğünüz şey bazılarının ekmek parasını kazandığı bir iştir. Her işte olduğu gibi SEO işinde de işini kötü yapan insanlar olacaktır.

Sadece basligi okudunuz herhalde... arkadas uzun lafin kisasi

taglarini bilen kendini uzman seocu saniyor demek istiyor ;) bu durumdan bende rahatsizim kimseye güvenim kalmadi

freewp

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Sercedes Sercedes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
SEO hiç bir zaman paket olarak nitelendirilmemiştir. SEO'da paket belirlemek müneccimlikten ibaret'dir. SEO paketinde sitenin ihtiyaçlarını ortada site yokken belirleyip bunu pazarlamak adeta para kazanmaya çanak tutmaktır.

Sonuç olarak serbest piyasada satıcının değil, alıcının suçu vardır. Alıcının bilgisizliğinden kaynaklanan ticaret'lerden ötürü beklentilerini doğal olarak karşılayamamaktadır. Buda şüphesiz ticaret memnuniyetsizliğini fazlasıyla arttırmaktadır.
trenderkek horroz

kişi bu mesajı beğendi.

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
ismini vermek istemedıgım fakat büyük cevrelerin ve web olayında uzman kişilerin yakından tanıdıgı, zamanın ünlü seo uzmanı, yılların emektarı,bu işin kurdu olan sahsiyet, piyasaya cıkan ben seo cu yum dıyen keratalar yüzünden bu işe tövbe eti. ben seo cu yum diyerek aslında seo yaptıklarını sanan sahsiyetlerin piyasada kırdıgı fiyatlar yüzünden,kaliteli iş yapılamadıgı gibi verimde alınmamaktadır..Arkadaslar 200-300 tl ye seo olmaz. gidin bakın cevreye adam paket hazırlamıs deste deste, yok 50 forum tanıtım,30 ımleme,3 wordpress tanıtım, 500 bcklink,2 makale bizden! arkadaslar bunlar nedir soruyorum size. bu paketler seo nun yanından bıle gecemez. bunların seo ıle yakından uzaktan alakası yoktur. Takılmayın böyle paketlerin peşine sakın. hem emegınıze yazık hem de paranıza. tanıtım yazısı hazırlamayı bılmeyen seo cu lar var piyasada. bir tanıtım yazısına nasıl link verilir kavramından habersiz..bir de paketinde 500 backlink sunuyor! siz alın bakalım o 500 backlink i ne oluyor sitenız ızleyin sonra..forum tanıtım yaparlar,tum forumların özellligi nofollow olmasıdır. ne ye yaradı şimdi..Sözun kısası adam akıllı seo yaptıracak bütçenız yoksa eger bu işlere hiç girmeyin. bu işlere girmeyın demek ise sag da sol da gordugunuz çakma paket satan seo cu ların peşine takılmayın. hiç birsey yapamıyorsanız oturun kendınız tanıtım yazısı hazırlayın,ay da 10 tane sitelere gönderin
freewp

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 94 / 82
  • Ticaret 0, (%0)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Tırnak içinde, bu iş için gerçekten emek verenler ve bu işten anlayanlar var , diye ayırmak gerekirdi.

Ek Olarak:

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

Sadece basligi okudunuz herhalde... arkadas uzun lafin kisasi

taglarini bilen kendini uzman seocu saniyor demek istiyor ;) bu durumdan bende rahatsizim kimseye güvenim kalmadi

Bu iş için eminim büyük emekler sarf edenler vardır fakat bazı insanlar bu insanların üzerine gölge düşürüyor.
CennetKapisi MertBalci

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
+1 bende güvenmiyorum seoculara arkadaş konuyu açmakta haklı paket seo işe yaramıyor her önüne gelende seocu

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 94 / 82
  • Ticaret 0, (%0)

ermaneray adlı üyeden alıntı

+1 bende güvenmiyorum seoculara arkadaş konuyu açmakta haklı paket seo işe yaramıyor her önüne gelende seocu

Bir de garanti edenler var. Sitenin içeriği önemli değil. Sunucuna bir boş bir .html dosyası at. Adam onu bile ilk sıraya çıkarabilir

cmyuksel cmyuksel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 3, (%100)
Bende katılıyorum seo dediğiniz şey bence 1-2 günde olmamalı amaç sitenin yükselişini hızlandırmak ve googleye bunları kusursuz şekilde sunmak olmalı

bu şekilde sitede bir sene faaliyet yok adam geliye bir günde bir ton şey yapıyo :)
Yılların tecrübesi google algoritması sizce buna bir önlem almamışmıdır?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al