Ah sevgili kardeşim benim... Aynı bundan 10 yıl evvelki halimsin şu an. "Para gelsin de ne iş olursa olsun" modunda çok takıldım bende. Hatta senin buraya yönelttiğin sorudaki işi bile epey yaptım. Gel anlatayım neler gelecek başına yak cigaranı dinle şimdi;

1) Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi en başta "müstehcen yayınların halka açık şekilde 18 yaşın altındaki kişilerin ulaşabileceği şekilde yayılmasına doğrudan kasten aracılık etmiş oluyorsun. Bak bu biiir...

2) Açsak mı ki dediğin o xxx sitede her allahın günü onbinlerce yayınladığın görüntülerin içinde kazara 18 yaşın altındaki kişilerin videosunun olması, hadi ben dikkatliyim diyorsun bu konuda; kazara xxx sektöründen elini ayağını çekmek isteyenlerin videolarını yayınlarsan, hadi bunu da aştık yine kazara ağır telif hakkıyla korunan görüntüleri barındırırsan bir takım ağır yaptırımlar seni bekliyor olacak. Nedir bunlar? İlk önce senin hep bu kazara yayınladığın görüntülerin telif sahibi ya da doğrudan görüntülerdeki şahsiyetler seni bulacak(hem de öyle bir buluyorlar ki rus tayga ormanlarında da olsan da fark etmez). Ardından daha da beteri kazara yayınladığın çocuk videolarının sahipleri değil direk interpol, mit, polis kısacası devletler(bak -ler ekini bilerek kullandım) peşine düşecek. Sonlara doğru da tib en son da savcılar sana dadanacak. Tüm bunlar ikiii:)

3)Önce siteni Türkiye'den erişime kapatacaklar. Sonra yabancı dev xxx şirletlerinin telif hakkı davaları seni bulacak(avukatlar kapına dayanacak tebligatlar yoluyla), ardından polis seni arada hobi olarak sorguya çekecek. Savcılık soruşturma başlatacak müstehcen görüntüleri halka açık yaymaktan, daha kötüsü çocukların cinsel istismarı göüntülerini barındırmaktan. Davadan davaya koşacaksın. Ahanda bu da üç:) Daha anlatmayayım.

Bak dostum benim bu işlerin piri olan yakından ilgilenen tandıklarımın başına gelenler aynen bunlar... Sen sen ol 20 yaşında kendini çürütme para lazımsa, senin ihtiyacın olan şey iş fikirleri. Hem de sermayesiz olanlarından. http://parlakfikirler.org/category/is-fikirleri/ al bu linki yakala. Burada sayamayacağın kadar para kazanma yolu var. Hatta meslekler bile var, yaşın daha genç, yeni bir kazançlı meslek peşinde de koşabilecek vakit var sana.

ÖNEMLİ NOT: Ben hukuk fakultesi mezunuyum bu arada kanunların ne olduğundan ziyade nasıl işlediğini iyi biliyorum.