wmaraci reklam

Hatasız website hazırlayacak, webmaster arıyorum.

6 Mesajlar 516 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

farcob farcob WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 64 / E
  • Meslek reklam,tabela
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
[M][M][/M][/M]Tasarımını kendim yaptığım bir website taslağım var. 15 gündür bir sürü firmaya mail attım, fiyatlar aldım. Teknik detaylı fiyat teklifi istiyorum, yok.
Bu firmaların web sitelerini: wmaraci seo analizde sorgulattım, 2-3 firma hatasız
ve 90-92 puan alabildi, geri kalanı 60-70 puanlarda. Resim alt etiketi yazmayanlar bile var. Bu arada CSS kodlarını hatasız yazan hiçbir firma yok. Bunu ciddi merak ediyorum: hatasız yazan firma var mi diye. Şimdi birde buraya yazayım dedim. Varmı bir arkadaş? Bütün görseller vs hazır. Sanırım buraya görsel ekliyemiyorum. Taslak bütün sayfaları jpg olarak hazır. Sonuç olarak seo analizde, css kodlamada vs vs, 0 hata istiyorum.
Faruk Cobutoğlu scalareklam@hotmail.com

wmaraci
reklam

CineArsiv CineArsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
Yani sonuç olarak güvendiğiniz tek şey wmaraci seo analizi ise bu işlerle zaman harcamayın demek doğru olur!
sıfır hata neye göre hata kime göre hata gördüğünüz tüm siteleri analiz ettirin bakalım sıfır hata bulabilecekmisiniz yada kaç tane bulabileceksiniz?

Ne sitesi istiyorsunuz bütçeniz nedir belirtirseniz teklif almanız mümkün olacaktır bu sitede bu işleri hakkıyla yapan arkadaşlar size dönüş yaparlar iyi çalışmalar.

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
hocam sıfır hatalı istiyorsunuz iyi de öyle olunca ne olacakki yani sizin amacınız sitenizin hitini arttırmak değilmidir.

şöyle örnek vereyim facebook'un bile seo analiz puanı 65 çıktı :) hatasız kul olmaz :)

http://wmaraci.com/seo-analiz?s=http://www.facebook.com/

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

Hocam bakın bu site wmaraci, gtmetrix ve pagespeed %100.
Herşeyiyle %100 sıfır hatasız kodlama olan site yaptırmak istiyorsanız, bitince buna benzeyecek sizinki de.

wmaraci
wmaraci

ErolSemin ErolSemin Konnekşın.... Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kaynak
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 101 / 80
  • Ticaret 13, (%100)
Ola ki bu oldu,sıfır hatasız bir iş ciddi fiyatlar ödemenize sebep olur %75 80 oranları yakaladığınızda şükür diyerek Ya Allah diyerek yola çıkın derim.

Eğer sen bir melodi olsaydın,...

farcob farcob WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 64 / E
  • Meslek reklam,tabela
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Cine Arsiv adlı üyeden alıntı

Yani sonuç olarak güvendiğiniz tek şey wmaraci seo analizi ise bu işlerle zaman harcamayın demek doğru olur!
sıfır hata neye göre hata kime göre hata gördüğünüz tüm siteleri analiz ettirin bakalım sıfır hata bulabilecekmisiniz yada kaç tane bulabileceksiniz?

Ne sitesi istiyorsunuz bütçeniz nedir belirtirseniz teklif almanız mümkün olacaktır bu sitede bu işleri hakkıyla yapan arkadaşlar size dönüş yaparlar iyi çalışmalar.

Resim, alt etiketi yazmayan, yükseklik genişlik ayarlarını yapmayan bir firmayla
çalışmak istemiyorum açıkçası. Kurumsal olduğunu iddia eden, 30 kişi çalıştıran firmanın kendi sitesinde bu ve buna benzer hatalar var. En yüksek puan 94. Sıfır hata olan var. Ama CSS kodları standarda uygun olan yok..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al