wmaraci reklam

1 Site 6 Saatte Nasıl İlk 10 Sokulur

77 Mesajlar 12.416 Okunma
smmexpress

Le10 Le10 İlk bakışta anlaşılan Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam & Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 29 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Benim sitem senin siteni döver muhabbetine döndü :) yapmayın yahu.

6 saatte ilk sayfada görünmekte bir başarıdır. 12 yıllık sitenin 1.5 milyonluk arama sonucunda ilk sayfada olması da bir başarıdır. Ama ikisi birbirinden ayrı konulardır. Şimdi herkes kendi indeksini yayınlar kiminki daha büyük tartışması çıkar :) gereksiz şeyler bunlar.
teknoimage

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

HoRoZz HoRoZz www.horozz.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 57 / 190
  • Ticaret 0, (%0)
evet dogru 12 yıllık ama bu hali 2 yıllık.. zira daha önceki sistemimiz Türkiye lokasyonlu (Omnisturk) hosting yuzunden yok oldu.. Saldırı ile.. 2 yıl once ABD lokasyona gecip sorunu çözdük ve sıfıordan başladık..

http://web.archive.org/web/*/http://horozz.net

Ek Olarak: neyse neyse genel anlamda bu tip konulara hiç girmem.. ayrıca eğer gerçekten mic te çalışıyorsan Türkiyedeki sistem muhendislerinden biri olan Atigra yı tanıman lazım. git ona sor ben kimim sana anlatır.. ne iş yaptığımı benim söylememe gerek yok.

www.horozz.net - www.mekan.me - www.icsel.net

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
İncelemedim ama sanırım hacklink.

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)
Adam şov yapmış helâl olsun. Yaptım ama bu çok kötü bir şey sakın evde tek başınıza falan da denemeyin demiş bir daha helâl olsun. Son olarak nasıl yaptığın gizemli kalmayaydı eyiydi.

wmaraci
wmaraci

teknoimage teknoimage Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 7 / 51
  • Ticaret 8, (%50)
çalısmıyorum danışmanlık yapıyorum

Odtü Bilgisayar mühendisliği bitirdim
2 Sene Almanyada Master Yaptım
1 Sene Google de veri tabanı mimarisi üzerine danışmanlık yaptım
aselsanda havalsanda roketsanda zırhlandırma teknolojileri üzerine danışmanlık yapmaktayım

sizin hizmet aldıgınız data centerlara hizmet veren grit ******* alt yapı mimarısını planlamasını ben yaptım ************* motorladan huwai swiçlere geçerken danışmanlık yaptım benim para ile bir işim olmaz ben yaptıgım crm yada wep sitelerine sadece isim yazıyorum:) benimle çalısan bir firma yoktur ki çalıstıgı süre zarfında sırlama yada yer kaybı yaşasın
ama bu forumda öyle insanlar tanıyorum ki hiç konuşmayıp sadece işini yapan neyse :) arada cv de yazmış olduk

27124 27124 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 4, (%100)

HoRoZz adlı üyeden alıntı

download kelimesini getirsene ilk sayfaya. 12 yıllık horozz.net i hemen vereyim sana..

Böyle çokta aranmayan kelimeler için ortalığı velveleye vermene gerek yok..

Aradığın kelime kaç sonuç veriyor ve sen nerdesin.. Buna bakacaksın..

Böyle olacak.

Buyur BAK

Reklamın lüzumu ve konuyu baltalamanın hiç gereği yok değil mi? Arkadaş sadece yaptığını göstermek istemiş, tabi ki bilmiyormuş kelimenin aranma hacmini ki böyle bir konu açmış. Download kelimesini getirsene demişsiniz bu çocukça davranışlara hiç gerek yok bence, ki davranacak olursak emin olun siz zararlı çıkarsınız. Burada yaşını başını almış insanlarız bu tip gövde gösterileri hiç yakışmıyor kınadım gerçekten..

Düzenleme: Bu arada arkadaşın 6 saatte ilk sayfaya gelme başarısını tebrik ediyorum
teknoimage

kişi bu mesajı beğendi.

Piedra Piedra WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 96 / 118
  • Ticaret 6, (%100)

teknoimage adlı üyeden alıntı

aselsanda havalsanda roketsanda zırhlandırma teknolojileri üzerine danışmanlık yapmaktayım

sizin hizmet aldıgınız data centerlara hizmet veren grit ******* alt yapı mimarısını planlamasını ben yaptım ************* motorladan huwai swiçlere geçerken danışmanlık yaptım benim para ile bir işim olmaz ben yaptıgım crm yada wep sitelerine sadece isim yazıyorum:) benimle çalısan bir firma yoktur ki çalıstıgı süre zarfında sırlama yada yer kaybı yaşasın
ama bu forumda öyle insanlar tanıyorum ki hiç konuşmayıp sadece işini yapan neyse :) arada cv de yazmış olduk

Belli okuduğun :) Parayla işin yok da ondan mı olumsuz ticaret bildiri mi aldın kardeş :D
tipsychannel

kişi bu mesajı beğendi.

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

Dalga geçmiyorum, gerçekten güzel bir kariyeriniz olmuş. Ama şimdi bu konuyu açıp bunu yapmak niye :) bunu merak ediyoruz biz. Aranızdaki kavgayla da ilgilenmiyoruz. Yapmasanız iyi aslında, gerçekten ikiniz de başarılısınız. Ama neden ya? Anlatsana biraz neden google da 1. sıraya 6 saatte :) ve nasıl olduğunu söylemeyeceksen, biraz garip bir konu açımı olacak..

Elimden Geliyor

teknoimage teknoimage Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 7 / 51
  • Ticaret 8, (%50)
yok be geçen birinden link aldım mobil ödeme yapacaktım unuttum :) sonrada olumsuz puan vermiş sorun değil arada tatil girdi kızımla gezerken hiç maillere yada gelen bildirimlere bakmadım gördügümde de bildirim yapmış

konuyu açmamın sebebi herkez bir seyler yazıyor google ilgili ama sunu unutuyorlar google bir ticarethanedir

birde bizim gibi fosillerin neden hiç konuşmadığı forumlarda herkez bir şeyler yazıyor sadece sunu diyorum

insanlar her şeyi yapabilir sonuçta onu programlı yanda bir insan ve inanın bana bir sürü site var haketmedigi halde sadece yurt dişindaki baglantılaryla ilk sıralarda kalan yada reklam giderleriyle ilk sıraya yükseltilen

artık aslında bir düzen getirilmeli ilişkilere bunu da ancak biz saglıyabilirz yüzlerce dolandırılan firma var ve bir o kadarda seocu parasını alamayan biz bur da bir standart getirmezsek ilerde kaybedecek olanda biziz
İlk Başta Size Önerim Kara Liste Uygulaması
Bir sürü seocu arkadaşı kandırıp parasını vermeyen firmalar var bunları forumlarda yayınlayarak hizmet alamamaları sağlarsak kaliteli bir meslek dalı oluşacağına inanıyorum aynı uygulamayı seocularda oluşturalım işi bilmiyen insanlar müşterilerilerini kandırmasınlar
sonuçta herkez bu sektörden para kazanıyor

tabi bunlar benim düşüncelerim

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)

aynı ben

ortaokuldan kovulduktan sonra amele olarak çalışmaktayım :)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al