wmaraci reklam
lidertakipci

GoDaddy 'den 7,8 TL'ye domain alınır diyenlere.

16 Mesajlar 3.145 Okunma
wmaraci reklam

cmyuksel cmyuksel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 3, (%100)
isismtescil en iyisi 20 tl alıyo 2,5 misli belki ama paneli rahat her türlü güvenliği var destek bölümü harika zaten :)

wmaraci
reklam

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)

cmyuksel adlı üyeden alıntı

isismtescil en iyisi 20 tl alıyo 2,5 misli belki ama paneli rahat her türlü güvenliği var destek bölümü harika zaten :)

Bende normalde ihs kullanıyordum, (coin.website) domaini ile ilgili sıkıntı yaşayana kadar. Sonra godaddy ye bulaştık işte.

• Üyelik 06.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 3, (%100)

murro adlı üyeden alıntı

Bende normalde ihs kullanıyordum, (coin.website) domaini ile ilgili sıkıntı yaşayana kadar. Sonra godaddy ye bulaştık işte.

hocam ben valla paraya kıydım bayi kurumsal sınırsız hostingi aldım şimdi rahatım herşey sınırsız herşeyi istediğin gibi aç kur hatta otomatik isimtescil kendi kuruyo bazı yazılımları,bi sorun mu oldu ara mail at en geç 15 dk :)

diğer türlü sinir ,sitres gerek yok 10 tl fazla ver hayatından 1 gün fazla yaşa diğer türlü harcadığın saate değmez

• Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)

cmyuksel adlı üyeden alıntı

hocam ben valla paraya kıydım bayi kurumsal sınırsız hostingi aldım şimdi rahatım herşey sınırsız herşeyi istediğin gibi aç kur hatta otomatik isimtescil kendi kuruyo bazı yazılımları,bi sorun mu oldu ara mail at en geç 15 dk :)

diğer türlü sinir ,sitres gerek yok 10 tl fazla ver hayatından 1 gün fazla yaşa diğer türlü harcadığın saate değmez

aynen kardeşim, şu hesabı bir açtırayım öyle yapacam bende.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 3, (%100)
isteyen olursa hosting sponsorluğu yapılır yani :)
murro

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

Bende aldırdım volkan diye biri belki size de odur 2 kere aldı iptal oldu aradım goddady adam kuponlari ticari olarak kullanıdıgını tespit etmişler ve hesabını kapatmışlar

volkan değil seyhan tr diye birisi.

Ek Olarak: Hesabım an itibariyle açıldı, bu duruma düşen arkadaşlara birkaç tavsiyede bulunayım;
Godaddy hesabı askıya alınan arkadaşlarada ufak bir tavsiye;
1-öncelikle kimliğinizi ve kredi kartınızı yanyana koyup (güvenliğiniz için kredi kartınızın sadece son dört hanesi görünecek şekilde) fotoğrafını çekin.
2-Size gelen hesabınız askıya alındı 48 saat içinde kimlik bilgilerinizi bize gönderin diyen maile cevap olarak bu bilgileri gönderebilirsiniz ama ben tavsiye etmiyorum çünkü çook beklersiniz tecrübeyle sabit.
3-Yapmanız gereken şu; GoDaddy ye giriş yapmaya çalışın hesap kapalı olduğu için giremeyeceksiniz tekrar edin, sürekli bu tekrarlar sonucu sizi farklı bir sayfaya yönlendirecek işte bu sayfada 3 seçenek var bu bilgileri göndermek için. Bu seçeneklerden online olarak gönder seçeneğini seçin godaddy'ninde tavsiyesi bu, kısa bir yazı yazın oraya ben godaddy kurallarına aykırı bir eylem gerçekleştirmedim bilgilerim ekdedir hesabımı lütfen aktif edin diye ve dosya seç tuşundan fotoğrafınızı seçin gönderin.
Hesabınızın açılması bu işlemden sonra yaklaşık 1 dk sürüyor ve hesabınız açıldı maili size geliyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al