wmaraci reklam

SEO Kitabı İçin Önerilerinizi Alalım !

15 Mesajlar 1.963 Okunma
wmaraci reklam

viqer00 viqer00 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 5 / 11
  • Ticaret 14, (%100)
Ben bu kitaplara inanmıyorum İşin kaymağını yiyip kitaplada tavanın dibini sıyırmak gibi geliyor bana bu tarz kitaplar
AndroidMarket

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
ben kitabi gectimde, konuyu acan arkadasin sitesini merak ettim ve hangi kelimede birinci sirada bunuda bilmek isterim...

Sercedes Sercedes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 2, (%100)

viqer00 adlı üyeden alıntı

Ben bu kitaplara inanmıyorum İşin kaymağını yiyip kitaplada tavanın dibini sıyırmak gibi geliyor bana bu tarz kitaplar

Saygı duymak gerekir bazen.

Ek Olarak:

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

ben kitabi gectimde, konuyu acan arkadasin sitesini merak ettim ve hangi kelimede birinci sirada bunuda bilmek isterim...

Bilmenin sırrı iki kelime etmek değildir. Hele ki birinci sıra değildir. Birinci sırayla başarıyı veya insanları ödüllendirecekseniz size en kötü 100 adet 1. sıra listesi gönderebilirim. Her zaman 1.sıra niteliği taşıyanlar en iyi olmuyor. Bugün matematik hocasının iyi hoca olduğunu anlamak için ODTÜ'den mezun olmasını beklemeliyiz? İstersen sana yaptığım işin İSO kalite belgesini göndereyim. Kitap yazmak ve basmak hele ki dağıtmak klavye'de roman yazmaya benzemiyor. :)

Fakat her zaman köstek değil destek olmayı unutmamamız gerekiyor.
AndroidMarket

kişi bu mesajı beğendi.

WebSaydam WebSaydam Proje gelecek heralde... Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Gemi Kaptanı Olacak :)
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 6 / 40
  • Ticaret 4, (%100)
Merhabalar hocam ;

Daha önceden böyle bi konu açtığımı hatırlıyorum. Orta düzeyde Seo bilgim var. Aynı sizin gibi düşünmüştüm böyle bir konuyu açarken. Kitap işi gerçekten iyi birşey özelliklede kademe kademe seviye seviyeyse. Kitap maalesefki daha alamadım daha doğrusu kitap almamı kimse önermedi kimse ama yinede faydasını gördüm diyebilirim. Yabancı kaynaklar ve kaliteli Seo bloglarını takip ettim. Zaten çoğunu biliyordum yabancı kaynaklar daha iyi oldu benim için biraz zorladı ama yinede birşeyler kaptım. Birde söyle birşey önereyim Facebook gruplarına katılın yararını göreceğinizden eminim. Kitap almanızı öneriyorum. Faydası var yani.
Sercedes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Sercedes Sercedes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 2, (%100)

WebSaydam adlı üyeden alıntı

Merhabalar hocam ;

Daha önceden böyle bi konu açtığımı hatırlıyorum. Orta düzeyde Seo bilgim var. Aynı sizin gibi düşünmüştüm böyle bir konuyu açarken. Kitap işi gerçekten iyi birşey özelliklede kademe kademe seviye seviyeyse. Kitap maalesefki daha alamadım daha doğrusu kitap almamı kimse önermedi kimse ama yinede faydasını gördüm diyebilirim. Yabancı kaynaklar ve kaliteli Seo bloglarını takip ettim. Zaten çoğunu biliyordum yabancı kaynaklar daha iyi oldu benim için biraz zorladı ama yinede birşeyler kaptım. Birde söyle birşey önereyim Facebook gruplarına katılın yararını göreceğinizden eminim. Kitap almanızı öneriyorum. Faydası var yani.

İlginiz için çok teşekkürler. SEO konusunda çok çeşitli kaynaklar kullanıyorum tabiki. Hatta iştirak olduğum çok farklı yabancı şirketlerde var. Dolayısıyla kitap okumayı seven birisi olarak bu konudan hiç uzak değilim. Bilgiyi zihinsel ve anlamsal olarak anlatmak da zorlanmayacağım aşikar. Tekrar teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al