ATI Kullanıyorum ama NVIDIA diyorum neden diyeceksiniz Battlefield 4 oynuyorum işlemcim ve ram kapasitem yüksek olmasına rağmen ve oyun destekcisi ve sponsorlarındasn birisi olmasıne ve uyumlulukta ATI olmasına rağmen oyunu ultrada oynama gibi şansım yok Full ayarlarda bile bazen rezillik çekiyorum bir arkadaşım masaüstüde değil Laptoop'unda NVIDIA ekran kartı var adam hem ultrada oyun oynuyor hem aynı anda oyunda video çekiyor sesli olarak zerre görüntüde bozulma takılma yok ekran kartıda benim ekran kartımdan sözde daha düşük model

İkinci bir olaya gelirsek geçenlerde yaşadığım ve halada yaşamakta olduğum ATI'nin oyunlarda video çekme programı olan AMD Gaming Evolved uygulaması sözde bu uygulama oyun içerisinde video çekmeye yarıyor sözde yarıyor çünkü gerçekte iş'e yaramıyor bunuda şu şekilde fark ettim farklı bir forumda yine aynı oyunu oynayan ve ekran kartı olan bir arkadaşım bu program ile video çekemediğini söyledim bende hemen bakayım diye açtım programı test ettim malesef kayıt yapmadı ve üstünede 2 defa hata verdi kapandı sonra güncellemeydi programı tekrar indirip kurmaydı derken malesef yine olmadı bu programı kullanan bir çok kişide bu olaydan muzdaripmiş araştırmalarım sonucunda ortaya çıktı ki eğer oyun oynayacaksanız ve oyun oynarken ben video çeker youtube gibi yerlerde paylaşırım derseniz dediğim gibi NVIDIA akar ATI anca lafta kalıyor