freelance iş ilanları

İsimtescil.net açılmıyor Sebebini bilen varmı

21 Mesajlar 6.846 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar an itibari ile isimtescil.net acilmiyor acaba sorun hakkında bilgisi olan varmı sebebini anlamadıgım bi sebebden benim sitede acılmıyor.. ziyaretciler önbellege giriyor:S blogger.. yönlendirmesi isimtescilden ama sabahta başka bi siteme girememiştim o zamanda isimtescil gitmişti yine

bi ara geldi... an itibari ile yine yok

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
6 adet sitem mevcut.Bir haftadır 6sınında hitleri yerle bir :) 7-8 defa aradım makinalara saldırılar var imiş hemde güncellemeler falan.Özellikle gece bütünüyle iptal oluyor.Haftaya pazartesi itibariyle düzelecek diyorlar her defasında.Siteleri oradan çekmeyi düşünüyorum.

deviL deviL Paylaşmak Güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Mesajlar 645
  • Beğeniler 161 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
şu an bendede açılmıyor... isimtescil nasıl bir firmadır çözebilmiş değilim.. bi hosting 'im vardı.. cpu problemleri ile ikide bir suspendliyorlardı yok paket yükselt vs.. arada 2 gün geriye atiyolardı sunucularını.. hatta başıma öyle bi olay geldiki.. siteyi kurdum 8 10 gün konu ekledim.. yedek vs almamıştım.. 9. yada 10. gün bi baktım site boş... hemen tlf açtım.. noldu ? sunucuları geriye attık eee ? yapabilcek bişey yok...

isyan ettim neyse..
ertesi sabah bi baktım site geri gelmiş :D tlf açtım hani yapacak bişey yoktu.. bla bla bla..

karalamak gibi olmasın ama böyle tuaf anılarım geçti..
aslında müşteri hizmetleri olarak bence en iyi firma anında cevap ve hizmet var ama bu tarz sorunları epeyce çok..
isimtescilin bu cpu sorunlarına bi çözüm bulması şart...

şımdı böyle yazdım içimde uhde kalır karalama yapmış gibi çeşke yazmasaydım felan... üzülürüm.. biri tutar isimtescil güvenlimi ? isimtescil almalımıyım ? sonra görür böyle konular almaktan cayar.. yani bu benim başıma gelmiş diye sizinde gelecek diye bir konu yok.. hangi firma 4x4 hizmet veriyor ki ?

tabi bu tarz şeylerin etkisi büyük.. inşallah bu negatif durumları çözerler...

Allah Herkeze Bol Müşteri Nasip Etsin...

Sunuculara saldırarak firmaları kötü duruma düşüren lamerlerinde bilmemnelerinde Allah Belasını Versin!
LaMekan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
benimkisi blogger 1 tanesi dnsparktaydı o calısıyor ama diger 2si acmıyor suanda.. suan tel acık ilk sıra sizde diyo acmıyorlar yine

ekleme operatöre baglan dedim 4. sıradasın dedi sıra bana geldi 5 dakika sıra bendeyken bekledim sonra aradıgınız kisi mesgül dedi domaine geçtim sırada 4 kişi var dedi bende sinirlendim kapattım ... isimtescilden daha iyisi yok gibi düşünüodum godadyy de bi defa görmüstüm birinin domainini silmişti.. :S ne yapcaz biz böyle

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

benimkisi blogger 1 tanesi dnsparktaydı o calısıyor ama diger 2si acmıyor suanda.. suan tel acık ilk sıra sizde diyo acmıyorlar yine

Sistem gittimi bütünüyle gidiyor.Yani neredeyse bütün sitelere ulaşılmıyor bu anlarda telefona baktıklarını görmedim hiç :D Anca sessiz sakin bi zamanda arar isen bakıyorlar :) Site sayın artar ise kendileri arıyorlar :) Ama sorun olduğunda ortada kimsecikler yok :)

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Seomple hosting yok bende normalde ama blogger yönlendirmesi onlar üzerinden yapıldıgından öyle dnsparkta 1 tanesi.. onda hic bi problem yok.. digerlerinidemi oraya almalıyım acaba:S bugun bu 2. karşılaşmam bende diyorum hitler niye düşük... aha sebeb ortada

• Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

Seomple hosting yok bende normalde ama blogger yönlendirmesi onlar üzerinden yapıldıgından öyle dnsparkta 1 tanesi.. onda hic bi problem yok.. digerlerinidemi oraya almalıyım acaba:S bugun bu 2. karşılaşmam bende diyorum hitler niye düşük... aha sebeb ortada

Walla ben şahsen bir aya kalmaz siteleri çekerim :) Çünkü ciddi manada hitleri sallıyor.Açıkçası hiç mi hiç memnun değilim :o

BirUmutt BirUmutt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Serbest
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
DNSPARK kullan isimtescilde bu aralar baya sorun var domain paneline girsen bile gelismis dns ayarı yapamıyorsun.

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
siteleri açılırsa bida ararım ne kadar sürecek sorarım uzun zaman derlerse... anında taşırım dns park a bi süre orda takılırım.. belkide blogumun index sıkıntısını oluşturan nedenlerden biri bu

Ek Olarak:

Bir Umut adlı üyeden alıntı

DNSPARK kullan isimtescilde bu aralar baya sorun var domain paneline girsen bile gelismis dns ayarı yapamıyorsun.

evet geçen gün bende yapamadım Atipi kayıt olusturacaktım 2 saat ugrastım dicem yanlıs yapıyorum ama aynı seyi 4-5 domainde yaptıgım icin.. mesaj attım sonra kendileri yaptı yinede tam olmadı panele girebildigim ilk an dns park a taşıyayım en iyisi

CesuryureK CesuryureK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 65 / 109
  • Ticaret 0, (%0)
internet exporer'de bazı işlemleri yapamıyor olabilirsin. Geçende bende dns değiştirmek için uğraştım exporer dışındaki başka bir tarayıcı ile yaptım. Chrome idi sanırım
+
+
isimtescil şuan açılıyor.

Şimdi Saat Sensizliğin Ertesi...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al