Not: Cointellect'de şuan yatırdığımın hepsini aldım ve ilave olarak 100€ dan fazla kardayım paketlerim devam ediyor.

Siteyi bende yeni öğrendim arkadaşlar, test için demo paket alıcam az sonra, çok sağlam kaynaklardan öğrendiğim bilgilere göre ödemeler sıkıntısız olarak yapılmakta ve şirket yeni açılmıştır. Önceden girmek bilirsiniz ki herkes için daima kazançlıdır. Ref'imle üye olanlar için teşekkür ederim, detaylı anlatım ilk ödeme alındıktan sonra yapılacaktır.

Firma ile ilgili detaylı araştırma yapıyorum. Bikaç saat içerisinde sizler için deneme olarak demo paketini alıcam, çok yakın arkadaşlarım kullanıyor ödemelerde sorun olmadığını belirttiler.

İlk panel böyle geliyor tüm bilgiler tek tek detaylı anlatılmış, birçok farklı yöntem ile paranızı çekebiliyorsunuz.

Bunlar ise paketler, paketlere baktığımızda sistemin USD ile çalıştığını görüyoruz. CoIntellect ile aynı fiyatlar verilmiş ve ortalama aynı kazançlar vaad ediliyor.

Önemli detay. İlgili paketin ödeme seçeneğini paketi aldığınız sırada seçiyorsunuz. Daha sonra değiştiliyormu bir bilgim yok.

REFLİ LİNK - REF İLE ÜYE OLANLARA TEŞEKKÜR EDERİM

REFSİZ LİNK

yatırım yapacaklar detaylar için yardım için bana ulaşabilir.