Sevgili bloggerlar sizlere bir buçuk sene önce başladığım bloğumla ile ilgili hikayemi paylaşmak istedim. Geçen sene Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi kazandım. Gelmede araştırmada bulundum ve burada birçok işyerinin bulunmasına rağmen hiçbir bilgilendirme amaçlı site olmadığını gördüm. Aklıma bir blog açma fikri geldi eee tabi blogcuyuz sonuçta. Bunla beraber geçen sene eylül aylarında bloğumu açtım. Baktım ilk günlerde 70 hit felan almaya başalıdım. SEO culuğu biliyoruz sonuçta. İlerleyen günlerde diğer işyerlerinide ekledim ve hitimi yaklaşık taban 100'e çekmeye başladım. Bir dönem bitti reklam sayfası da hazırlamıştım. Bu yazın sonlarına doğru bir işyeri bana ulaştı. Reklam verme amaçlı olduğu öğrendim oturduk pazarlığa ve yaklaşık 50 TL fiyat biçtim. Tabi gelecek hit tablomu da düşünerek iyi bir fiyat olduğunu söyledim ve kabul etti. Şu an yaklaşık günlük 400'ün üzerinde hit almaktayım. Adhood'dan da yaklaşık 20 TL geliyor. Bloğumu inceleyerek bana olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi iletirseniz sevinirim.

Adresim: http://koteklicity.blogspot.com/