wmaraci reklam
lidertakipci

wordpress kurulumda wordpress/wp-admin/install.php was not found on this server. hatası

5 Mesajlar 2.595 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

irgereklam irgereklam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web sitesi tasarımı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** I**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 21 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar dünden beri kurulumda hata alıyorum 5-6 defa versiyon değiştirip denedim ama olmadı.

Önce kurulumda boş sayfa geliyordu şimdi
Not Found

The requested URL /wordpress/wp-admin/install.php was not found on this server.

Apache/2.2.3 (CentOS) Server at yonalgruptekstil.com Port 80

hatasını alıyorum yardım edebilir misiniz?

yonalgruptekstil.com

wmaraci
reklam

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
wp pakeni yüklediğin dizine giriş yapınız ek olarak install.php yazmanıza gerek yok
ve verilen hata dosyanın olmadığıiçindir normaldir zaten wp/admin içerisinde install yoktur
wp kurma hakkında bilginiz yoksa forum içeris,nde aratınız kesinlikle bilgi edinirsiniz

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

Weyso adlı üyeden alıntı

wp pakeni yüklediğin dizine giriş yapınız ek olarak install.php yazmanıza gerek yok
ve verilen hata dosyanın olmadığıiçindir normaldir zaten wp/admin içerisinde install yoktur
wp kurma hakkında bilginiz yoksa forum içeris,nde aratınız kesinlikle bilgi edinirsiniz

Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım kardeşim, insanlar doğru öğrenmek için geliyorlar buraya.
Ayrıca wordpress yükleme dosyaları wp-admin klasöründedir ve wp-admin klasöründe install.php diye bir dosya mevcuttur ki zaten yükleme bu dosya ile yapılır.

Konuyu açan kardeşim senin sorunun wordpress ile alakalı değil büyük ihtimal hosting sağlayıcın ile iletişime geç ve durumu aktar.
Wordpress dosyalarının sağlam olduğunu var sayıyorum, tr.wordpress.org sitesinden en güncel sürümü indirerek kurulumlarınızı yapınız ve eski sürüm kullanmayınız. Eski sürümlerde hatalar ve açıklar olmasa zaten güncelleme olmazdı.
irgereklam

kişi bu mesajı beğendi.

irgereklam irgereklam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web sitesi tasarımı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** I**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 21 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkür ederim ilginiz ve doğru bilgilendirmeniz için

wmaraci
wmaraci

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım kardeşim, insanlar doğru öğrenmek için geliyorlar buraya.
Ayrıca wordpress yükleme dosyaları wp-admin klasöründedir ve wp-admin klasöründe install.php diye bir dosya mevcuttur ki zaten yükleme bu dosya ile yapılır.

Konuyu açan kardeşim senin sorunun wordpress ile alakalı değil büyük ihtimal hosting sağlayıcın ile iletişime geç ve durumu aktar.
Wordpress dosyalarının sağlam olduğunu var sayıyorum, tr.wordpress.org sitesinden en güncel sürümü indirerek kurulumlarınızı yapınız ve eski sürüm kullanmayınız. Eski sürümlerde hatalar ve açıklar olmasa zaten güncelleme olmazdı.

Hiç fark etmemiştim bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al