wmaraci reklam
lidertakipci

Turhost Hakkındaki görüşleriniz?

107 Mesajlar 19.544 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hitcininet hitcininet Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek avea iletişim merkezi dsf (aktivasyon)
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
turhostta daha önceki sitelerimden yana cok canım sıkıldı müşteri hizmetleri sordugum soruyu çözmek için önce 15 dakika kadar beklettiler sonra eposta adresiverip detaylı eposta atınız diğer arkadaşlarımız görüp cevaplayacaklardır dediler aradan 2 saat geçmesine karsın bi cevap yok sabah gördüm ve yukarıdaki arkadaş haklı sürekli üst pakete geçmemizin derdindeler müşteri hizmetleri en berbat firma kötünün kötüsü varmıs isimtesile kötü derdim.

wmaraci
reklam

AaRAdyOcU AaRAdyOcU WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek İnşaat Teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad L** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 337 / 110
  • Ticaret 24, (%100)
Turhost a dikkat edin. Amaç üst paket sattirmak.Bir arkadasimin haber sitesi vardi.Reseli vardi.Trafik yogun diye başka resel sunucuya aldılar. Sunucunun derlemesi yanlış php en yüksek surumunde haber sitesi desteklemedi.Sonra eski resele dondurduler ve trafik parasi aldilar.resel 50 tl ise trafiği de 50 tl ye kadar ödüyordu.Dedim arkadaşa sunucu kirala ben yapacağım zend vs ayarlarini.Turhost dan uzak durun. .Para veriyorsunuz anlasinlar degerinizi.

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
3 senedir kullaniyorum. Ozkuladan uzak dur. Amotor isi. Turhotta cpanel++ paketini kullaniyorum. Her siteme ayri host alicagima hepsini bir yerde topladim

kubilayinfo kubilayinfo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ------
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 0 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Güvenlik olarak hatrı sayılır firmalar arasında fakat, hala symlink yiyiyor.

wmaraci
wmaraci

MertKoseoglu MertKoseoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek x
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 120 / 168
  • Ticaret 3, (%100)
Sanalzumre.com için Turhost'dan 4 gün önce host ve domain aldım. Hiç düşünmedim bile. Canlı destek konusunda ve performans konusunda sorun yaşamadım. Ayrıca mkoseoglu.com adresinde ki sitemide Turhostdan aldım. Sonuç olarak kaliteli bir firmadır.

phpemlakproje phpemlakproje Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Türkiye’deki en iyi hosting firmasıdır kendileri, bazı forum ve bloglarda negatif fikir beyan edilmiş bazı şikayetlerde hdd yanması gibi durumlarda sorun yaşadık demişler, sunucu barındırması yapan hiç bir firma hdd garantisi vermez yedekleme tamamen müşteriye aittir, host ve bayi host paketlerinde günlük yedekleme yapıyorlar bu konu hakkında sorun yaşamzsınız.
Bu firma hakkında olumsuz yorum yapanların çoğu merdiven altı, birvarmış bir yokmuş hosting firmalarıdır.
Hız mükemmel, Teknik destek mükemmel, Fiyat Tuzludur.

28.04.2014 itibariyle bir çok host firmasında Ioncube 5.4 ile şifrelenmiş dosyları çalıştırmanız mümkün olmuyor, Turhost hariç.
Piyasadaki bir çok firma Php 5.3 desteği vermz iken, adamlar sisteminizi Php 5.4, Php 5.5 seçilebilir olarak veriyorlar.
Php sürüm yükseltme işlemi müşterilerimin hosting firmlarına yazdığımız yazı ile hepsinden red cevabı aldık, Turhost hariç.
Red cevabı veren firmlarıda yazayım isterseniz o firmlara online destek den sorabilrsiniz bu versiyonları destekliyormusunuz diye.
Natro,Radore,Netdirekt,Sunucupark gibi firmlar php 5.4 desteği vermiyorlar.
KIsacası Linux altyapılı php destekli kesintisiz bir hizmet istiyorsanız Turhost firmasını öneririm.
Wolinka

kişi bu mesajı beğendi.

Wolinka Wolinka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek WordPress Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 25 / 22
  • Ticaret 14, (%100)
Senelerdir turhost firmasıyla çalışırım, hatta cimenweb.com orda. Bugüne kadar tık demedi sunucuları. Destek taleplerimi de çok kısa sürede çözümlüyorlar. Biraz pahalı olsada, verdikleri hizmetten dolayı hakettiklerini düşünüyorum.

zaferkaankaraca zaferkaankaraca Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.okurkafe.com
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 66
  • Ticaret 1, (%100)
isteyen olursa kendi sunucumdan ücretsiz hosting verebilirim.. kapanma derdide olmaz..

santor santor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)
Turhost şu an rezalet halde çok bozdular ..İşte büyünce hep bu sorunlar olur günde garanti 3-4 kez kopma oluyor birde sınırsızmış pehhh %25 cpu değeri ayağına devamlı site karartıyorlar siz siz olun uzak durun...aylık 2000 hitli sitede bile sorun bulmaya bayi paketi satmaya çalışmaktadırlar sorunum çözülmüşse Türkiyenin en skandal olayını screenshotlarla buraya taşıyacam...

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

santor adlı üyeden alıntı

Turhost şu an rezalet halde çok bozdular ..İşte büyünce hep bu sorunlar olur günde garanti 3-4 kez kopma oluyor birde sınırsızmış pehhh %25 cpu değeri ayağına devamlı site karartıyorlar siz siz olun uzak durun...aylık 2000 hitli sitede bile sorun bulmaya bayi paketi satmaya çalışmaktadırlar sorunum çözülmüşse Türkiyenin en skandal olayını screenshotlarla buraya taşıyacam...

Şaşırdım açıkçası hocam. 3 yıldır Turhost ile çalışıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al