freelance iş ilanları

tez merkezi sayfam kayboldu

13 Mesajlar 1.894 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)
Webmaster araçlarından sitenize gelen bağlantılar bölümünden sitenize gelen bağlantıları kontrol edin. Eğer bilginiz dışında link gelmişse Google disawov aracından linki reddedin. Eğer spam oluşturabilecek içerik bulundurmuşsanız o içeriklerin içini özgün ve zengin içerikle doldurun. Bunları yaptıktan sonra Google'dan yeniden değerlendirme isteyin. Eğer farkında olmadan yaptığınız hatalarınız varsa bunları bizim bulmamız biraz zor. Bir de siteniz cezaya girmiş mi girmemiş mi ona bakın. Ona da yine webmaster araçlarından manuel işlemler sekmesinden bakabilirsiniz. Son olarak şunu söylemek istiyorum. Link alımı yaptıgınızda anahtar kelimeleriniz için yanlış strateji uyguladıysanız bu da gerilemenize sebep olur.

www.mucahitguner.com
wmaraci
reklam

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Backlink aldığınız sitelerin kaliteli olmasına dikkat edin. Ve Alt ile anchor text hepsine aynı olmasın. Farklı olması fayda sağlayacaktır :).

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

hemenozelders hemenozelders WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek eğitim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 1, (%100)

PrestijSolution adlı üyeden alıntı

Webmaster araçlarından sitenize gelen bağlantılar bölümünden sitenize gelen bağlantıları kontrol edin. Eğer bilginiz dışında link gelmişse Google disawov aracından linki reddedin. Eğer spam oluşturabilecek içerik bulundurmuşsanız o içeriklerin içini özgün ve zengin içerikle doldurun. Bunları yaptıktan sonra Google'dan yeniden değerlendirme isteyin. Eğer farkında olmadan yaptığınız hatalarınız varsa bunları bizim bulmamız biraz zor. Bir de siteniz cezaya girmiş mi girmemiş mi ona bakın. Ona da yine webmaster araçlarından manuel işlemler sekmesinden bakabilirsiniz. Son olarak şunu söylemek istiyorum. Link alımı yaptıgınızda anahtar kelimeleriniz için yanlış strateji uyguladıysanız bu da gerilemenize sebep olur.

hocam ,

yazdıklarınız için teşekkür ederim , hemen uygulamaya geçiyorum

Ek Olarak:

Bipixel adlı üyeden alıntı

Backlink aldığınız sitelerin kaliteli olmasına dikkat edin. Ve Alt ile anchor text hepsine aynı olmasın. Farklı olması fayda sağlayacaktır :).

hocam

pr3 siteden footer aldım
ama kaldırdım

sanırım orası sorun oldu

Ek Olarak: sitem , düzelmeye başladı

tez merkezinde 320. sıradan girdi.

Ek Olarak: site düzelmeye başladı

tez merkezi kelimeisnde 320. sıraya yükselmiş

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al