wmaraci reklam

AdSense kayan reklam yasak değil mi ?

21 Mesajlar 4.606 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar kayan reklam içerikleri kapattığı zaman yasak, eğer reklam içeriği kapatmıyorsa yasak değil. Zaten web sitelerinin büyük çoğunluğu (profesyonel büyük web tasarım şirketlerinin yaptıkları da dahil) bu tür reklam alanları barındırıyor. Ayrıca onun dışında google partneri olan AdMatic firması da doğrudan kayan reklam ve pop-up reklam üzerine çalışıyor. Dediğiniz gibi olsa o firma partner olamazdı. 5 reklam konusuna gelince de, bildiğiniz gibi adsense 3 adet içerik reklamına izin veriyor. Ancak bir site adsense premium yayıncı ise bu 3 reklam birimine ek olarak 4 adet de google parneri olan firmadan reklam yayınlayabiliyor. Yani 3+4 toplamda 7 adet içerik reklamı yayınlayabiliyor. Buna bir de AdMatic reklamlarını ekleyebilirsiniz...

kardeş senin büyük siteler için özel adsense sözleşmesi var , örneğin sen ben video içine adsense reklamı koyabilir miyiz hayır bizim adsense sözleşmemizle yani bize uygulanan şartlarla onlarınki bir değil. Belli bir sayfa gösterimine sahip siteler büyük portallar haber siteleri nasıl reklam yerleştiriyor bir bak istersen sen yapsan sabaha banlarlar

wmaraci
reklam

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
adama niye uyarı mesajı gönderiyorsunuz ki adam bugüne kadar emek hırsızlığı yapmış. şikaet edin gitsin. 4 reklam olsa hai neyse diyeceğim de 5 reklam yani
Fear

kişi bu mesajı beğendi.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
5 değil 7 reklam da koyar arkadaşlar. Benim sitemde de 5 içerik reklamı var. Çünkü premium yayıncıyım. Premium yayıncı olmak için de öyle çok büyük hite gerek yok. Benim günlük 2-2,5k hitim var. Siteniz adsense politikaları açısından uygunsa, özgün ve nitelikli bir site ise premium yayıncı olabilirsiniz. Premium yayıncı olmak için adsense partneri olan firmalara başvuru yapın, belki siz de kabul edilirsiniz. Maxad hızlı onaylıyor, ben de onlarla çalışıyorum, tavsiye ederim.

Ek Olarak:

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

kardeş senin büyük siteler için özel adsense sözleşmesi var , örneğin sen ben video içine adsense reklamı koyabilir miyiz hayır bizim adsense sözleşmemizle yani bize uygulanan şartlarla onlarınki bir değil. Belli bir sayfa gösterimine sahip siteler büyük portallar haber siteleri nasıl reklam yerleştiriyor bir bak istersen sen yapsan sabaha banlarlar

O dediğin reklamlardan benim sitede de var. Sadece pop-up açılandan koymadım kullanıcılar rahatsız olmasın diye.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

5 değil 7 reklam da koyar arkadaşlar. Benim sitemde de 5 içerik reklamı var. Çünkü premium yayıncıyım. Premium yayıncı olmak için de öyle çok büyük hite gerek yok. Benim günlük 2-2,5k hitim var. Siteniz adsense politikaları açısından uygunsa, özgün ve nitelikli bir site ise premium yayıncı olabilirsiniz. Premium yayıncı olmak için adsense partneri olan firmalara başvuru yapın, belki siz de kabul edilirsiniz. Maxad hızlı onaylıyor, ben de onlarla çalışıyorum, tavsiye ederim.

Ek Olarak:

O dediğin reklamlardan benim sitede de var. Sadece pop-up açılandan koymadım kullanıcılar rahatsız olmasın diye.

Tam olarak Google AdSense Premium hakkında detaylı bir makale olmamasından dolayı yazma gereği hissettim umarım keyifle okursunuz. AdSense yayıncılarının herzaman gözdesi olmuş olan "AdSense Premium" nedeni basit arkadaşlar serbestlik politikası bir nevi.

Bu makalemizde AdSense Premium konusundaki şartlar ve bize sağlayacağı imkanlardan bahsedeceğim.

Öncelikle AdSense Premium olabilmeniz için gereken şartlar;

# Web sitenizin aylık gösterimi 20 Milyon üzeri olmak zorundadır.

# Aylık 5 Milyon arama sorgusu almak zorundasınız.

# Web siteniz zaten AdSense kurallarına aykırı olmamalıdır (illegal)

# Şirket olmanız gerekmektedir ayrıca AdSensenin ödemelerini şirket hesabınıza yatıyor olmasıda ayrı bir çizgi.

# AdSense Premium için herhangi bir başvuru yeri bulunmamaktadır, bunun için yukarda belirttigim hususlar önemli bir faktörü oluşturmaktadır.

# En önemli konulardan birisi ise yukarda belirttiğim maddelerin tümü sağlandıktan sonra web sitenizin toplum yararına olup olmaması daha çok önem arzetmektedir.

Örnek; Flash oyun siteniz yukarda belirtilen 4 madde uyum sağlıyor lakin 5. madde sitenize uyum sağlamamaktadır bu yüzden size teklif gelmeyecegini üzülerek söylemekteyim.

Bu sebeble ikinci kısımda sizlere Örnek AdSense Premium sitesini tanıtacagım.

AdSense Premium olduğunuzda size sağlayacagı faydalar;

# Bilinen Rekalm Formatlarını kullanmak zorunda değilsiniz.

kaynak: http://www.***.net/google-adsense/802268-google-adsense-premium-nedir-faydalari-nelerdir.html

ben mi yanlış biliyorum arkadaş sen mi anlamadım premium adsense bir bak istersen

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Fear Fear ♥ AdSense $$$ Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 108 / 44
  • Ticaret 2, (%100)
Şikayet ettim herkeste etsin..
Kimse kimseden üstün veya torpilli değil.

Konuyu editleyerek siteyi geri ekledim.

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Alıntıladığınız makale tamamen uydurma hocam. Benim günlük 2-2,5k hitim var, şirket de değilim. Özgün içerik paylaşan, telif hakkı ve adsense politikalarına uygun içerikler ekleyen biriyim sadece.
Yukarıdaki kriterlerden çoğunu sağlamıyorum, ama premium yayıncı olma talebim kabul edildi.
Premium yayıncı olmak için onlarca google partneri olan firmadan birine başvuru yapmanız yeterli. Onlar eğer uygun görürlerse online bir form gönderiyorlar size, dolduruyorsunuz ve 1 gün içinde kabul ediliyor (ben 3 siteye başvurdum bir tanesi onayladı. Sonra da onlardan aldığını reklam kodları ile reklam yayınlamaya başlıyorsunuz.
Vereceğim linkten siz de istediğiniz herhangi bir partnere başvuru yapabilirsiniz.
http://www.google.com/adsense/start/partners/partners.html

Ek Olarak: O listede olmamasına karşılık adhood, reklam9 gibi başka siteler de var.

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)

Fear adlı üyeden alıntı

Şikayet ettim herkeste etsin..
Kimse kimseden üstün veya torpilli değil.

Konuyu editleyerek siteyi geri ekledim.

Yazık. Acıdım haline yahu. O site banlanmaz boşuna üzme kendini kardeşim. Yapabiliyorsan yuksek bir hite ulaş aynı şeyleri sen de yap banlanmazsın. Şu kafalardan vazgecsin herkes ekmeğine baksın. Yoksa bir gün gelir aynısını size yaparlar. Demedi deme.
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar google dünyanın en gelişkin internet firması. Hatta internet=google diyeceğiz neredeyse. İçiniz rahat olsun, kimse google'dan daha zeki değil. Eğer biri yanlış yapıyorsa google zaten görür. Google'ı kandırmak kimsenin yapabileceği şey değil.

Fear Fear ♥ AdSense $$$ Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 108 / 44
  • Ticaret 2, (%100)

omerknet adlı üyeden alıntı

Yazık. Acıdım haline yahu. O site banlanmaz boşuna üzme kendini kardeşim. Yapabiliyorsan yuksek bir hite ulaş aynı şeyleri sen de yap banlanmazsın. Şu kafalardan vazgecsin herkes ekmeğine baksın. Yoksa bir gün gelir aynısını size yaparlar. Demedi deme.

Site sahibi arkadaşın mı ? veya site senin mi ?

Emin ol o sitenin kazancı kadar benimde kazancım var.

Önce kendine acımalısın.

Okadar AdSense kullanan kişi eşşek değil.

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)

Fear adlı üyeden alıntı

Site sahibi arkadaşın mı ? veya site senin mi ?

Emin ol o sitenin kazancı kadar benimde kazancım var.

Önce kendine acımalısın.

Okadar AdSense kullanan kişi eşşek değil.

Site benim değil sahibini de tanımıyorum.

Neyse sana şimdi lafları dizerdim burayada boşverdim düzenliyorum. İşinize bakın kıskanmayın. Yapabiliyorsanız sizde yapın.

Daha cevap yazmam zorlama kendini.
Fear

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al