wmaraci reklam

Sitenize organik Hit !

14 Mesajlar 2.358 Okunma
smmexpress

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)
Merhaba

Sitenize ucretsiz organik hit gelmesini sitenizin one cikmasini istemezmiydiniz ? yok oyle bi dunya diyenleri duyuyorum . ama artik var ! urlekle.net bu siteye girip sitelerinizi ufak bir gorev karsiligi bol hitle degerlendirebilirsuniz . Faceye girdiginiz onlarca saatten para kazanmiyorsunuz ama sitenize adsense reklam alip bide urlekle.net ' den bol hit ile odullendirilirseniz . super olur dimi ? iste ne kadar bol gorev tamamlama o kadar hit demek bu hitler botmu degilmi diyenler olacak? site dunya uzerinden organik hit gondermektedir gonul rahatliyla uye olup hit cekebilirsiniz iyi gunler kolay gelsin . ;)

wmaraci
reklam

Vee Vee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek seo
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 3 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
komedisin ;)
tashift00

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)
Niye ?

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
urlekle.net hitlerinizin çoğu yurt dışı ve bi hile ile siteye geldikleri kesin, benim kanaatim site eklemenin yarardan çok zararı olur.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

myth2012 adlı üyeden alıntı

urlekle.net hitlerinizin çoğu yurt dışı ve bi hile ile siteye geldikleri kesin, benim kanaatim site eklemenin yarardan çok zararı olur.

Daha denemedim hocam tanitim amaciyla actim en azindan siteden faydasini goren biri olur belki :)

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)
Adsense artık bu tür siteleri yemiyor gerek url gizleme gerekse trafik verisini , en incce detayından buluyorlar bazı sistemler var bulunmuyor lakin parasıda meşakatli biraz :) ki yinede o riski göze almam şahsen.Site sizinse başarılar dilerim birde konu içeriği gerek zenginlik bakımından eksik gerekse tanıtımdanda.

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

DurmaTeam adlı üyeden alıntı

Adsense artık bu tür siteleri yemiyor gerek url gizleme gerekse trafik verisini , en incce detayından buluyorlar bazı sistemler var bulunmuyor lakin parasıda meşakatli biraz :) ki yinede o riski göze almam şahsen.Site sizinse başarılar dilerim birde konu içeriği gerek zenginlik bakımından eksik gerekse tanıtımdanda.

Tesekkurler hocam bnim tek sitem imzamdaki site ben sadece tanitim amaciyla actim bilgili kisiler belki birseyler derde bilgleniriz hemde site tsninmis olur

Ek Olarak:

Niye ne var konuda gulunucek acabla ?

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam boşverin program,site,tavsiye,toplist vs... leri...

-Yazılarınız özgün olsun,
-Dürüst çalışın,
-Etiketleriniz,başlıklarınız ve içeriğiniz arama motorunda kelime arayan kullanıcıyla paralel olsun
-Birazda sabrınız olsun her şey 10 numara olur :)

Saygılarımla
CengizEr Karikaturname KomikBrokoli

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

DurmaTeam adlı üyeden alıntı

siyahh adlı üyeden alıntı

Hocam boşverin program,site,tavsiye,toplist vs... leri...

-Yazılarınız özgün olsun,
-Dürüst çalışın,
-Etiketleriniz,başlıklarınız ve içeriğiniz arama motorunda kelime arayan kullanıcıyla paralel olsun
-Birazda sabrınız olsun her şey 10 numara olur :)

Saygılarımla

Cok tesekkurleir yaziyi okurken icim rahatladi , ferahladi vallahi :) konudaki site benim degil ama yinede tesekkurler ..
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

makalepark makalepark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 38 / 28
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaşlar, ben http://www.urlekle.net sitesinin adminiym.

Yorumlarınızı anlayışla karşılıyorum, tabiki sizde haklısınız. Sitemizi kullanmadığınız için dış pencereden bakıyorsunuz, bence sitemizi bir deneyin ondan sonra iyi veya kötü olduğuna kanaat getirmelisiniz.

Yurt içi ve yurt dışı kaynaklı ziyaretçiler olduğu doğrudur. Hatta yurt dışı ziyaretçiler daha fazladır ki burdaki amacımız İNDEX lenmesini istediğimiz bir sayfa olduğunda yüklü ziyaretçi trafiği ile o sayfayı kısa sürede başta GOOGLE olmak üzere tüm arama motorlarına ezberlettirebiliyoruz.

Ayrıca sitemizi kullanmadan kötü yorumlar yazmamanızı rica ederim, sitemize kayıtlı 2000 e yakın site bulunmaktadır, yeni bir siteyiz, ve bu zamana kadar kötü yorum veya adsense reklamına zarar gelmiş bir üyemiz de bulunmamaktadır.

1 Tek şikayet aldık o da, kişinin sitesinin 5gb kotası bulunuyormuş, bu da çabuk dolunca hosting firmasından uyarı almış, bu da sitemizin gönderdiği hitler sayesinde olmuş.

Öte yandan sitemiz yönlendirme tekniği ile çalıştığı için ziyaretler DİRECT ORGANİK REFERAL şeklinde istatistik sayaçlarınızda gözükür. Herhangi bir HİLE - BOT - PROXY veya YAPAY hit söz konusu değildir!

Böyle bir durum olsaydı, sitemize ekli sitelerden şikayet alırdık ve sitelerinin silinmelerini isterlerdi.

Dediğim gibi ben admin olduğum için sitemizi savunmaktan çok, tanıtmak isterim. bunun içinde mutlaka sitemizi denemenizi isterim.

Denedikten sonra fikirlerinizi yine buraya yazabilirsiniz.

Saygılarımla

Bu sitenin aynısından yaptırılacaktır! http://goo.gl/YiBrSn
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al