amatoryus adlı üyeden alıntı

başka kimlik ve tel bilgisi ile youtube hesabı aç videolarını tekrar yükle para kazanmayı aktif et kabul edilirse hiç siteyi karıştırma ben de senin gibi aynı şekilde youtube bağlı adsensem var iki ayrı sitem için başvuru yaptım kabul edilmedi ama banlanmadım da senin neden öyle oldu bilemiyorum ama açtıramazsın dediğim gibi yap bence

Google Ban Kontrol araçlarından tarattım "Sorguladığınız site banlı gözükmüyor." diyor.

1- Banlandığını nereden anlarız?
2- Sadece Para kazanma özelliği devre dışı bırakıldı diyor. Ve adsenseme girmek istediğimde hep "yeni üye olma formu" karşıma geliyor.

Bu durumda; Yeni hesap açmak için hangi bilgileri başka girmemiz gerekiyor(çakışma olup ban yememek için)

Telefon? adres? email? ad&soyad?

sezaiacima adlı üyeden alıntı

Kardeş merhaba, bence google'nin adsense forumlarında aratmalısın. Orda uzman olan arkadaşlar var. Burada bilgisi olsun olmasın bir sürü kullanıcı yanıt veriyor. Şurada Google adsense'nin kendi forumu var. Üst düzey kullanıcılar da yer almakta. Eminim, soruna yanıt bulacaksın.
https://productforums.google.com/forum/#!forum/adsense-tr

Kardeşim orada çoğu soru cevapsız kalıyor :(
Buradan bakabilirsin

Ek Olarak: Arkadaşlar kaç günden beri araştırıyorum. Lütfen bilen üstad'lar yardım edebilir mi?
Ve adsense'den anlayan işin ehli olanları buraya etiketlerseniz çok sevinirim. :(