wmaraci reklam
lidertakipci

Blogger mi Face Yorum mu ?

22 Mesajlar 5.300 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar blogum nisandan beri açık.. toplam yorumum 30 bile yoktu.. sonra facebook yorum kutusu koydum bi cok yorum oldu halen olmakta.. bi ara facebook yorum kutularını google indexlicek diye bi haber cıkmıstı ama halen ben indexledigini görmedim... normal yorum kutusu koysam siteye cok faydası oluyor ama yorum yapan az.. face yorum kutusunda yorum yapan cok ama siteye faydası yok sizce ne yapmalıyım ? face yorum kutum onaylı tek avantajı yorum yaptıgında kisi bu profilinde cıkıyor ve direkmen ziyaretci saglaya biliyorum sizce hangisini secmeliyim ?

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

NurettinT NurettinT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 9 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Sizin amacınıza bağlı ama yorumun faydası yok deyip geçmeyin bence sonuçta oraya yorum yapan insan bi şekilde gelen cevapları filan takip eder bu da daha uzun süre sitenizi ziyaret etmesi anlamına gelir.

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
evet güzel.. bende o yorumu kullanmak istiyorum ama 2 blogumdan 1 i full facebookdan gelen ziyaretciler hadi o face yorum kullandı ama digerindede normal yorumu yapan cok istisna.. yorum yapanlarda hep backlink kasmak icin yapıyor

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
Seo açısından blogger yorum.Yorum sayısı 1milyon olsa ne fayda :) Hem adam girdi saçma birşey yazdı ne yapacan hocam ? :)

wmaraci
wmaraci

NurettinT NurettinT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 9 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
tamamda herşeyi seo açısından düşünmek de olmaz ki 1000 ziyaretçin gelir memnun kalmaz ama 500 ziyaretçin gelir memnun kalır sıklıkla gelmeye devam eder. Tabi bi yorumla bu kadar oynamaz ama olsun.

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

Seomple adlı üyeden alıntı

Hem adam girdi saçma birşey yazdı ne yapacan hocam ? :)

Facebook yorum kutuları onaylı yorum geldiginde uyarı cıkıo yorumu onaylamazsam.. o yorumu atan kisi ve arkadaşları görebiliyor.. siteden başka biri göremiyor.. oda bi sorun yaratmıyo yani onaylamadıgım 175 yorum var mesela suanda:D aradan onaylıcaklarımı seciom gidio

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

Facebook yorum kutuları onaylı yorum geldiginde uyarı cıkıo yorumu onaylamazsam.. o yorumu atan kisi ve arkadaşları görebiliyor.. siteden başka biri göremiyor.. oda bi sorun yaratmıyo yani onaylamadıgım 175 yorum var mesela suanda:D aradan onaylıcaklarımı seciom gidio

Ben oto-onay diye biliyordum :) Sıkıntı yokmuş o wakit o açıdan :)

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Yok Oto onay degil.. bi ara google indexlicekmiş diye haber cıkmıstı sevinmiştim.. ama halen index göremedim.. hit açısından faydası var yalnız seosuda var bunun işte orası sıkıntı ne yapsam acaba...

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
Bazıları hem facebook hemde kendi yorum kutusunu kullanıyordu bir kaç sitede gördüm öyle ama bloggerda olurmu hiç bilemicem onu araştırmak lazım :rolleyes:

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
olur heralde büyük ihtimal olurda face yorum kutusu varken :D zaten normale zor yorum yazanlar hiç yazmaz heralde neyseki yeni temayla blog isimli bloggum gercek blog gibi olacak bi nebze belki olabilir Simdi öneriniz cift yorum grubumu arkadaşlar ne dersiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al