wmaraci reklam
lidertakipci

Dmoz'a da kabul edilmiş şimdi yapılmalı mı?

35 Mesajlar 2.823 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
:) :) Bu tasarımın aynısını baya bir öncden bir başka kişi için wordpress e dökmüştüm ama şimdi hatırlayamadım kim olduğunu :)

wmaraci
reklam

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 174 / 161
  • Ticaret 23, (%100)
"Site adresiniz ne yardımcı olalım." diyene paralı editör derseniz bu işin içinden çıkamayız.
Konu arkadaşın sitesinin dmoza kabul edilmesi ise, eklenmeyi hak etmiş bir site olduğu aşikar. Ben de burada olmasa da başka platformlarda, site ismini istiyorum ve elimden geldiğince yönlendirme yapıyorum arkadaşları kabul edilmesi için.
dmoz'daki tek amaç şu: başvurusu yapılan site normal bir kullanıcıya yararlı mı değil mi?
Birde şu var, başvurduğunuz kategoride editör yoksa süreç çok uzun olabiliyor.

Teknobilim Teknobilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Dış Ticaret Uzmanı ve Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 44 / 104
  • Ticaret 64, (%100)

Durotan adlı üyeden alıntı

Arkadaş o kadar emek veriyoruz, tamamen özgün ve orijinal yazılar yazıyoruz. Alexa'da 500 binin altındayız. Başvuruyoruz adamlar kabul etmiyor, birileri öylesine başvuruyor kabul ediliyor. Anlamıyorum ki ben mi yanlış yapıyorum.

Sözüm genele, kişisel algılanmasın lütfen.

Doğru söze ne denir.

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)

akbas adlı üyeden alıntı

"Site adresiniz ne yardımcı olalım." diyene paralı editör derseniz bu işin içinden çıkamayız.
Konu arkadaşın sitesinin dmoza kabul edilmesi ise, eklenmeyi hak etmiş bir site olduğu aşikar. Ben de burada olmasa da başka platformlarda, site ismini istiyorum ve elimden geldiğince yönlendirme yapıyorum arkadaşları kabul edilmesi için.
dmoz'daki tek amaç şu: başvurusu yapılan site normal bir kullanıcıya yararlı mı değil mi?
Birde şu var, başvurduğunuz kategoride editör yoksa süreç çok uzun olabiliyor.

Peki başvurduğumuz kategoride editörün olup olmadığını nasıl bileceğiz, DMOZ'da var mı böyle bir listeleme, yani hangi editörün hangi kategoride görevli olduğuyla ilgili?

Mesela ben Oyunlar: Video Oyunları: Haberler ve İncelemeler kategorisi için başvurmuştum. Benzer bir site de aynı kategoride olduğu için uygundur diye düşündüm.

wmaraci
wmaraci

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 174 / 161
  • Ticaret 23, (%100)

Durotan adlı üyeden alıntı

Peki başvurduğumuz kategoride editörün olup olmadığını nasıl bileceğiz, DMOZ'da var mı böyle bir listeleme, yani hangi editörün hangi kategoride görevli olduğuyla ilgili?

Mesela ben Oyunlar: Video Oyunları: Haberler ve İncelemeler kategorisi için başvurmuştum. Benzer bir site de aynı kategoride olduğu için uygundur diye düşündüm.

Listeleme yok fakat, kategorinin en altında;
Kategori editörü: thekage bu şekilde yazar.
Sitenizin gerçekten eklenecek kriterlerde olduğunu düşünüyorsanız ve daha önce başvuru yaptıysanız özel mesajla bildirirseniz sitenizi en azından neden eklenmediğine dair bir fikir edinebiliriz.
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al