wmaraci reklam
lidertakipci

PHP Sitelerinize Her Türden Bot Yapılı

3 Mesajlar 439 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Merhaba, bir film siteniz mi var? Yada haber? Kategorisi fark etmez her türden sitelere (PHP dili ile yazılmış) bot yazıyorum. Hurriyet, Milliyet vs. her türlü büüyk sitelerden haber-içerik botu yaparım. Film için de aynı şey geçerli. Ücreti nasıl bir bot istediğinize ve özelliklerine göre değişir. PM atabilirsiniz.

wmaraci
reklam

makaleciyim makaleciyim www.emasuu.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam benim sitem www.patnosunsesi.net kendi capimda birseyler yapmaya calistim simdi bunun tabaani myql veri tabani php ile kodladim word presle uzaktan yakindan alakasi bulunmuyor simdi haber ve filim disinda saglik ruya fikfikra ve benbenzeri konular ile ilgili bir bot istiyorum fakat cekecegim siteyim botun panelinden ben kendim girmek istiyorum birde fiyat belirtirseniz

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

makaleciyim adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam benim sitem www.patnosunsesi.net kendi capimda birseyler yapmaya calistim simdi bunun tabaani myql veri tabani php ile kodladim word presle uzaktan yakindan alakasi bulunmuyor simdi haber ve filim disinda saglik ruya fikfikra ve benbenzeri konular ile ilgili bir bot istiyorum fakat cekecegim siteyim botun panelinden ben kendim girmek istiyorum birde fiyat belirtirseniz

PM atıldı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al