DurmaTeam adlı üyeden alıntı

Merhabalar;

İlk öncelikle wordpress karar vermem iyi bir başlangıç.Diğer konular hakkında da birkaç bilgi veriyim hosting konusunda ilk önce yabancı bir lokasyon al tavsiyem fransa'dır niye dersen sıkıntı olmuyor ve satışı yaygın olduğu içinde fiyatlar uygun niye yabancı hosting dersen türkiye lokasyonlar böyle w4rez , illegal vb. şeyler paylaşmak veya barındırmak tüm firmalarda yasak bazıları böyle kuralı koymuyor iyi satış olsun diye ama bu kural genel bir kural olduğu için yinede tavsiye etmem.Dosyaları farklı cloud sistemlere yüklemeni tavsiye ederim niye dersen sitende makul derece yavaşlık farkına varırsın örnek vermek gerekirse yandex disk üye ol oraya kopyala yedek olsun diyede dosyaları flash veya harici bir harddisk kopyala herhangi bir silme olayın tekrar yüklersin ama tabikide karar sana ait siteyede yükleyebilirsin kopyalama tekrar yükleme vb sorunlarda olmaz.Umarım yardımcı olabilmişimdir :) kolay gelsin.

İlk önce bilgilendirdiğin için teşekkürler :) benim de aklıma yatmadı zaten bende sunucuları yoracağını ve sitenin yavaşlayacağını tahmin ettim. Diğer cloud sitelerine yüklüyorum zaten 1 yıldır. Zippyshare, mail.ru gibi bunlar hiç sıkıntı yaşatmadı direkt indirme de sağlıyor :) Yani gerek yok hostin'ge yüklemeye vazgeçtim. O zaman türkiye lokasyon alsam daha iyi mi olur :confused: