lostyazilim

WP ve Benim için en ideal hosting?

22 Mesajlar 2.329 Okunma
lstbozum

temp542 temp542 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

DurmaTeam adlı üyeden alıntı

Tam tersi birşey söylemissin Türkiye'nin hostinglerine göre yabancı hostingler daha bir sağlam ama tabiki destek konusunda sorun olabilir ama Türkiye firmasından yabancı hosting alırsan sıkıntı olmaz.Siteye yavaşlık,donma vb. şeyler kesinlikle olmaz.Bu farkı nerden anlarsın dersen 1 adet Fransa sunucu alıp 1 adette Türkiye sunucu alırsan SpeedTest testi yapıp aradaki en az 50-100 mb fark attığını görebilirsin ;) Ha şurası var Türkçe içerik olacağı için yabancı bir hosting kullanmak biraz seo zararı olabilir ama bu tabiki bir varsayım:)Tekrar kolay gelsin.

2 hostıng alacak kadar zengin değilim :D Pekı ne gıbı seo zararları olacak

Ek Olarak:

bilo131 adlı üyeden alıntı

hostingi yurtdışı lokasyon alman ucuz olacaktır. ama teknik destek biraz sıkıntılı olabilir. Alastyr gibi firmadan alırsan türkçe destek verirler, kaliteli bir firmadır. ancak bana yamuk yaptılar hizmetimi iptal ettim.

yerli firma düşünürsen eğer netinternet'i öneririm.

Iste o yuzden kararsız kalıyorum hangı hostıng fırmasına guvenecem bilmiyorum :confused:

wmaraci
reklam

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)

temp542 adlı üyeden alıntı

2 hostıng alacak kadar zengin değilim :D Pekı ne gıbı seo zararları olacak

Ek Olarak:

Iste o yuzden kararsız kalıyorum hangı hostıng fırmasına guvenecem bilmiyorum :confused:

İlk öncelikle en iyi veya en sağlam fikrini beyninden çıkarmalısınız bir reset at yani :) Hiçbir firma en sağlam en kusursuz değildir belli başlı yıllardır iş yapan firmalar var evet kalitenin hissini verir ama %100 güvenilmez.Fransa hosting olarak sahinnetwork önerebilirim sana sunucularda ve hostinglerde iyi bir ünvan yapmış firmadır yok benim para bol daha iyi bir firma arıyorum dersen söylememe gerek yok o firmaların adını sende biliyorsundur herhalde ama yinede söyliyim turkhost,natro,netinternet,ihs,isimtescil,sadecehosting,ozkula,guzel bunun gibi birçok var ama bu tür firmalar domain olsun hosting olsun birçok müşterisi ile kendilerini kanıtlamış firmalardır.

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam buyur, wordpress hostlarıyla ilgili tecrübemi paylaştığım bir yazım umarım sana bir fikir kazandırır. En İyi Wordpress Hosting Firmaları

• Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

İlk öncelikle en iyi veya en sağlam fikrini beyninden çıkarmalısınız bir reset at yani :) Hiçbir firma en sağlam en kusursuz değildir belli başlı yıllardır iş yapan firmalar var evet kalitenin hissini verir ama %100 güvenilmez.Fransa hosting olarak sahinnetwork önerebilirim sana sunucularda ve hostinglerde iyi bir ünvan yapmış firmadır yok benim para bol daha iyi bir firma arıyorum dersen söylememe gerek yok o firmaların adını sende biliyorsundur herhalde ama yinede söyliyim turkhost,natro,netinternet,ihs,isimtescil,sadecehosting,ozkula,guzel bunun gibi birçok var ama bu tür firmalar domain olsun hosting olsun birçok müşterisi ile kendilerini kanıtlamış firmalardır.

Evet mesela domain'i İHS'den aldım. Yani almışken iyisini almak lazım. sahinnetwork çok ucuz geldi açıkcası. Bi hosting'e de 200 lira veremem tabi :confused:

wmaraci
wmaraci

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)

temp542 adlı üyeden alıntı

Evet mesela domain'i İHS'den aldım. Yani almışken iyisini almak lazım. sahinnetwork çok ucuz geldi açıkcası. Bi hosting'e de 200 lira veremem tabi :confused:

Sizin anlaşılan aklınız biraz fazla karışmış isterseniz tanıdığım bir seo uzmanı var benle skype iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim ve uygun bir fiyata yıllık paylaşımlı veya paylaşımsız hosting saylayabilirim size.

• Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

crasher911 adlı üyeden alıntı

Hocam buyur, wordpress hostlarıyla ilgili tecrübemi paylaştığım bir yazım umarım sana bir fikir kazandırır. En İyi Wordpress Hosting Firmaları

Teşekkürler okudum geyet bilgilendm sağolun :). Bluehost iyi gibig özüküyor da o kadar iyi ingilizcem yok derdim olursa anlatamam yani. Ama turhost'a yattı kafam :confused:

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler okudum geyet bilgilendm sağolun . Bluehost iyi gibig özüküyor da o kadar iyi ingilizcem yok derdim olursa anlatamam yani. Ama turhost'a yattı kafam kesinliklike tavsiye ederim.

• Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

kesinliklike tavsiye ederim.

Peki benim site için bi sorun yaratır mı? (w@rez)

• Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ne gibi çekinceleriniz var ? İsterseniz direkt hostla kendiniz görüşün ama hiç bir sıkıntı ile karşılaşıcağınızı zannetmiyorum.

• Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 6, (%100)

Hocam ne gibi çekinceleriniz var ? İsterseniz direkt hostla kendiniz görüşün ama hiç bir sıkıntı ile karşılaşıcağınızı zannetmiyorum.

W@rez site olduğu için kapatılma gibi bir durum olabilir mi yani bunun gibi çekinceler;

Merhabalar;

İlk öncelikle wordpress karar vermem iyi bir başlangıç.Diğer konular hakkında da birkaç bilgi veriyim hosting konusunda ilk önce yabancı bir lokasyon al tavsiyem fransa'dır niye dersen sıkıntı olmuyor ve satışı yaygın olduğu içinde fiyatlar uygun niye yabancı hosting dersen türkiye lokasyonlar böyle w4rez , illegal vb. şeyler paylaşmak veya barındırmak tüm firmalarda yasak bazıları böyle kuralı koymuyor iyi satış olsun diye ama bu kural genel bir kural olduğu için yinede tavsiye etmem.Dosyaları farklı cloud sistemlere yüklemeni tavsiye ederim niye dersen sitende makul derece yavaşlık farkına varırsın örnek vermek gerekirse yandex disk üye ol oraya kopyala yedek olsun diyede dosyaları flash veya harici bir harddisk kopyala herhangi bir silme olayın tekrar yüklersin ama tabikide karar sana ait siteyede yükleyebilirsin kopyalama tekrar yükleme vb sorunlarda olmaz.Umarım yardımcı olabilmişimdir :) kolay gelsin.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al